Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Polecane posty

Tomisior    92

A ktoś wie gdzie prócz allegro można kupić angielską wersję black ops? polska nie wchodzi w grę. Kupił już ktoś angielską wersje w ultimie?

silenthill    19

A ktoś wie gdzie prócz allegro można kupić angielską wersję black ops? polska nie wchodzi w grę. Kupił już ktoś angielską wersje w ultimie?

popytaj w gekonie, tam czesto są wersje ang.

co do zakupu Coda kupiłem za pierwszym podejściem we Wrocławiu, także chyba nie ma biedy

Edytowano przez silenthill

caligator    35

od wczoraj widziałem Black Ops'a w Lubińskim Saturnie w cenie 199zł...

poza tym dziwny jest ten sklep... Modnation racers - 199zł... Enslaved - 219zł... Castelvania - 259zł... Uncharted 2 - 199zł...

Edytowano przez caligator

caligator    35

kurde szkoda, że nie wrocław :< we Wro jakaś szajska gazetka ;x ps co do cen saturna i uncharted 2 za 199 zł, było trzeba popatrzeć parę półek dalej jest PLATINUM za 99 _-_ w każdym S. tak jest nawet w MediaExpert.

nie zawsze tak jest... swego czasu U2 w wersji nie platinum w MM w g.dominikańskiej kosztował 99zł... był to okres gdy Platinum weszły ale nie byo jeszce w sklepach:) teraz też niektóre sklepy korygują ceny... a co do gazetki wrocławskiej to może następna będzie bardziej przystępna... widziałem że Lubińska obowiązuje do 17.11 a warszawska do 27.11 więc jest 10 dni zapasu by jeszcze jakieś fajne promocje dać:) a jak nie teraz to przed świętami:P

akumatom    34

http://www.gram.pl/sk6_9wjhG,6_Konsola_Sony_Playstation_2_Singstar_Wakacyjna_Imp.html

kto chce PS2 + gre za free? :P tzn za 14 zł kurierem lub 4 zł odbiór osobisty? :P ja już swoje zamówienie złożyłem ;p

o LOL , chyba kupię :rofl:

Punkt w regulaminie sklepu

I. Sklep gram.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

Jak z tego skorzystają to im zrobimy "Czarny PR" :ninja:

Edytowano przez akumatom

pwi7aaf    19

Wie ktoś może czy gdzieś już w sklepach jest gra na move The Fight lights out? Dzisiaj podobno premiera, ale u mnie w empiku nie ma... (innych większych sklepów u mnie na zadupiu też nie ma :D )

caligator    35

ciekawe... też złożyłem zamówienie na ps2:P pisze że towar dostępny:P

zamówienie złożyłem z czystej ciekawości... może chca sie pozbyc zalgającego sprzetu? raczej nie... na 99% jest to pomyłka a ponadto:

w regulaminie sklepu jest:

"I. Sklep gram.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny."

Edytowano przez caligator

snowee    0

Dokladnie. Ja tez zamowilem, ale na 100% bedzie korekta i potrzeba nowego zatwierdzenia zamowienia albo po prostu anulowanie wszystkich zamowien na 0 zl i mail albo telefon z informacja.

Ale probowac mozna ;D

boryso    3

Witam, orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z COD:Black Ops w Poznaniu?

Jip    8

Wie ktoś może czy gdzieś już w sklepach jest gra na move The Fight lights out? Dzisiaj podobno premiera, ale u mnie w empiku nie ma... (innych większych sklepów u mnie na zadupiu też nie ma :D )

Również szukałem, niestety z podobnym skutkiem. Na jednej z aukcji allegro, sprzedawca dodał informację, że dystrybutor ma jakieś opóźnienia i gra dostępna dopiero od 15.11.10.

Arti_P    0

wie ktoś może czy w Empiku na dworcu gł. w Gdańsku można było dostać dziś COD:BO?

snooze    0

od wczoraj widziałem Black Ops'a w Lubińskim Saturnie w cenie 199zł...

poza tym dziwny jest ten sklep... Modnation racers - 199zł... Enslaved - 219zł... Castelvania - 259zł... Uncharted 2 - 199zł...

Kwestia wynegocjowania cen z kierownikiem dzialu :)Uncharted 2 kupilem w lubińskim Saturnie dzień przed premiera za 179 wiec można dostać coś taniej.

BrzozaLuk    876

Ktos mowil o zavvi, ja jestem zadowolony, zamowilem 4 gry, jedna przyszla po 5 dniach, druga ktora razem z nia zostala wyslana nie przyszla:P ale wina pewnie poczty, bo przyszla w srode przed swietem, pewnie bedzie jutro. RE5 mialo zostac wyslane w grudniu bo nie mieli na stanie, wyslana 3 dni temu, a gra ktora miala byc wyslana 22 listopada poszla dzisiaj, wiec nie przejmowac sie datami wstepnymi w zamowieniu :P

Ja sie zastanawiam teraz gdzie bedzie najlepsza oferta NFSa, jako ze to ea to chyba saturn i mm?

korsi13    0

Ktos mowil o zavvi, ja jestem zadowolony, zamowilem 4 gry, jedna przyszla po 5 dniach, druga ktora razem z nia zostala wyslana nie przyszla:P ale wina pewnie poczty, bo przyszla w srode przed swietem, pewnie bedzie jutro. RE5 mialo zostac wyslane w grudniu bo nie mieli na stanie, wyslana 3 dni temu, a gra ktora miala byc wyslana 22 listopada poszla dzisiaj, wiec nie przejmowac sie datami wstepnymi w zamowieniu :P

Ja sie zastanawiam teraz gdzie bedzie najlepsza oferta NFSa, jako ze to ea to chyba saturn i mm?

Ja z zavvi zamówiłem UFC 2010. Zamówienie złożyłem 2.11, wysłano tego samego dnia, przesyłka 10.11 czekała w skrzynce pocztowej. Biorąc pod uwagę cenę gry to rewelka!

jonh12345    0

Orientuje sie ktos gdzie jest najtańszy pre-order na GT 5? W gre wchodzi tylko Polska. Przy okazji wie ktos gdzie mozna najtaniej kupic kierownice LOGITECH Driving Force GT?(Tutaj cała Europa)

rivel88    0

Orientuje się ktoś ile kosztuje BO na PS3 w Łódzkich Media Markt bądź Empikach? Z góry dzięki za odpowiedź.

179 zł, na Brzezińskiej w MM. Sam tam kupiłem :)

Myślisz, że w Galerii Łódzkiej w MM dostanę BO w takiej samej cenie? Poza tym mam nadzieję, iż cena już nie wzrośnie.

Edytowano przez Phortis Mądry

matom    0

Wiecie jakie są ceny w Auchan w Rumi ?? Chodzi o samo Auchan i Empik.W Empiku spodziewam się że będzie drogo.Oczywiście Cod:Black Ops....

Edytowano przez matom

nick99    1

A może wie ktoś jak z dostępnością Move Starter Pack w Łodzi? Chodzi mi głównie o sklepy typu MM, Saturn czy Empik.

Edytowano przez nick99

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.