Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Kupiłem dziś pada za 79 zł jak nowy. Mają w cenie 99zł wersje Oem z Anglii z wystaw itp. Kupujac przez allegro w aplikacji mobilnej można dostać kupon na 20 przy zakupach za minimum 50 zł. Wykorzystalem go i przy odbiorze osobistymtylko 79 zl. Byl jeszcze jeden pad tez jak nowy, zadnych sladow uzytkowania. Goraco polecam wszystkim. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobre :)    Ty nim pograj jakiś czas, zobacz jak akumulatory i wtedy gorąco polecaj :)  zniżki i promocje to nie wszystko, ale życze Ci żeby Ci służył :)
Za tą cene to nawet jeśli się rozleci to jeszcze pół biedy, ale za 145zł + przesyłka jak pokazywałeś na allegro to czy to OEM czy nie OEM - zbyt wysoka cena żeby ryzykować i w ogóle się nad tym zastanawiać.
Pozdrawiam

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobre :)    Ty nim pograj jakiś czas, zobacz jak akumulatory i wtedy gorąco polecaj :)  zniżki i promocje to nie wszystko, ale życze Ci żeby Ci służył :)

Za tą cene to nawet jeśli się rozleci to jeszcze pół biedy, ale za 145zł + przesyłka jak pokazywałeś na allegro to czy to OEM czy nie OEM - zbyt wysoka cena żeby ryzykować i w ogóle się nad tym zastanawiać.

Pozdrawiam..

Szczególnie że w Media Markt aktualnie pady są po 149 zł. Ja tam wole też kupować w sklepach niż z allegro. Człowiek nigdy nie wie co trafi, wolę dołożyć parę zł, niż potem się denerwować i żałować.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie że w Media Markt aktualnie pady są po 149 zł. Ja tam wole też kupować w sklepach niż z allegro. Człowiek nigdy nie wie co trafi, wolę dołożyć parę zł, niż potem się denerwować i żałować.

Szczególnie, ze ktoś niedawno pisał na forum, że są pady "oryginalne" z Sony na allegro za 99 zł. Co się potem okazywało,  że z zewnątrz oryginalne, ale w środku to już był totalny bubel niczym nie podobny do oryginalnego pada. Do 80 zł jakiś zamiennik jeszcze spoko (ja osobiście nie jestem tego zwolennikiem)  powyżej 100 zł to już tylko oryginalny w sklepie :)

 

Dobrze wiedzieć, że w media tak staniały, bo mam zamiar zakupić....ale to dopiero po weselichu ;)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko idealnie opisane (z punkty widzenia sprzedającego) "pad do Sony PS3", "oryginalnie zapakowany", ani słowa o tym że jest od Sony/oryginalny. Sporo osób nie doczyta, nie zwróci uwagi i kupi, niestety. A promowanie allegro to przypadkiem nie opcja do dokupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pady do PS3 kupuje się tylko z literką "E" na końcu numeru seryjnego. Poszukaj sobie dokładnych opisów na sieci ( w tym youtube) jak rozróźnić oryginał od podróbki. W Bardzo ładnym stanie możesz kupić używany oryginał za jakieś 80-100zł.

 

Ja kupowałem jakiś czas temu niebiesko-przeźroczysty pad tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22707460  i jestem bardzo zadowolony. Dawają dokładne fotki i opis bez owijania w bawełnę i ściemniania. Nim pad w lepszym stanie tym chcą więcej kasy, im w gorszym - mniej. Ale zakres mniej więcej jest taki jak pisałem wyżej.

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy promowanie to opcja do dokupienia, tego nie wiem bo nie korzystam praktycznie w ogóle z allegro, ale trzeba przyznać, że promowane aukcje wyglądają bardziej autentyczne. Wydaje mi się, że sklep sprzedający oryginalne pady od Sony nie wypisywałby mnóstwo zdań typu "pad do Sony PS3", "oryginalnie zapakowany" itp itd, ale mogę się mylić dlatego pytam Was o zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy promowanie to opcja do dokupienia, tego nie wiem bo nie korzystam praktycznie w ogóle z allegro, ale trzeba przyznać, że promowane aukcje wyglądają bardziej autentyczne. Wydaje mi się, że sklep sprzedający oryginalne pady od Sony nie wypisywałby mnóstwo zdań typu "pad do Sony PS3", "oryginalnie zapakowany" itp itd, ale mogę się mylić dlatego pytam Was o zdanie.

Pomijając tą nieudolną grę słów (na którą i tak paru januszy się nabierze), to wystarczy poczytać komentarze. To podróby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media expercie ostatnio widziałem są pady po 150zł, nie ma co kombinować z allegro żeby tylko kupić 2dychy taniej podróbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V - gdzie najtaniej dostane i czy potrzebuje oryginał, aby grać online ?
Dzięki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jednak kwestia, chyba pominięta tutaj - wysyłka z Wielkiej Brytanii LISTEM ekonomicznym. Listy pocztowe mają ograniczone wymiary i nie można wysyłać takich przedmiotów jak pady. Sprzedający musi w takim razie dostarczyć to paczką, a te już są sporo droższe, 82 zł odjąć cenę paczki. Gdzie tu zarobek?

Od razu śmierdzi podróbą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolałem spytać (potwierdzić swoje odczucia) bo co pare głów to nie jedna :)
Wychodzi na to, że najlepiej kupować pewniaki np. w sklepach stacjonarnych za te 150 zł.

TRaCeGuitar - wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jednak kwestia, chyba pominięta tutaj - wysyłka z Wielkiej Brytanii LISTEM ekonomicznym. Listy pocztowe mają ograniczone wymiary i nie można wysyłać takich przedmiotów jak pady. Sprzedający musi w takim razie dostarczyć to paczką, a te już są sporo droższe, 82 zł odjąć cenę paczki. Gdzie tu zarobek?

Od razu śmierdzi podróbą.

Tylko że on nie wysyła z UK, tylko zamawia u "agenta" i pady idą z Singapuru albo Szwajcarii, za taką cenę to podróby nie ma co się pakować. Lepiej dołożyć i być spokojnym. Pisałem kilka dni temu że w MM były za 149 zł, jak ktoś ma daleko to na muve są pady za 159 zł a przesyła jest darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro, nie potrzeba oryginału żeby grać online.

Czyli jak kupimy wersje elektroniczną GTA V (udostępniany slot), pobierzemy na Naszą PS3, to będzie można grać online?

Pytam bo teraz jest promocja Allegro: jak kupicie coś przez mobilna aplikacje Allegro (wystarczy za 1zł) to dostaniecie Kod rabatowy -20zł przy następnym zakupie za minimum 50zł, kod jest ważny 7 dni... Cena slota do pobrania GTA V na allegro to około 70zł wiec można kupić z rabatem za około 50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne...o ile gra Ci się nie spierniczy. Ponieważ kupujesz martwiaka i drugi raz jej nie pobierzesz ani nie odbijesz sobie kosztów sprzedażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się może popsuć w normalnym użytkowaniu? Równie dobrze może uszkodzić się pad, laser, zasilacz i inne elementy konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy oddaniu konsoli na gwarancję czyszczą ci dysk wiec stracisz slota bo miałeś do niego jednorazowy dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko może się zepsuć...ludzie łapią YLOD przy normalnym użytkowaniu, zalać konsole podczas imprezy też nie problem...a to pies Ci pociągnie za kabel i konsola spada i może się uszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy oddaniu konsoli na gwarancję czyszczą ci dysk wiec stracisz slota bo miałeś do niego jednorazowy dostęp

Dlatego właśnie kupiłem konsole bez dysku., który dokupiłem oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dostaniesz nowa konsolę z serwisu to chyba dane ze starego dysku juz nie będą działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×