Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiedzialem ze mozna grac w to po sieci. Sam chcialem pograc, mialem kiedys na PC i miło wspominam GH.  No nic, to chyba obejde się smakiem:)   dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cyfrowa wersja Alice: Madness Returns zawiera DLC American McGee's Alice ? i czy każda wersja pudełkowa zawiera ten dodatek? Sprawdzałem na PSS i nie da rady go kupić osobno, przynajmniej z poziomu komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cyfrowa wersja Alice: Madness Returns zawiera DLC American McGee's Alice ? i czy każda wersja pudełkowa zawiera ten dodatek? Sprawdzałem na PSS i nie da rady go kupić osobno, przynajmniej z poziomu komputera.

 

Dodatek jest uruchamiany z poziomu gry, nie działa osobno. Wersja pudełkowa zawiera kod na dodatek, nazywa się to online pass, choć oczywiście nie ma nic wspólnego z graniem online. Link do PSS poniżej:

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/american-mcgee%27s-alice/cid=EP0006-BLES01265_00-ALICE1FULLGAME00

 

Ale nie wiem czy w tym momencie da się kupić, czy nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość ściągnięcia DLC do Dead to Rights Retribution? Próbuję z menu gry i pisze że nie ma zawartości. Ktoś ma/próbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dodatku The Last of Us: Left Behind (jak najtaniej). Jakieś propozycje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, czy można gdzieś jeszcze kupić Heavy Rain. Jeszcze nie grałem, a chętnie bym ją przytulił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, czy można gdzieś jeszcze kupić Heavy Rain. Jeszcze nie grałem, a chętnie bym ją przytulił.

Ty tak serio?

Ale odpowiem. Tak można jeszcze gdzieś kupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio, co za głupie pytanie. Jak wiesz gdzie to mi daj namiary a nie odpowiadaj głupio, bo przeglądam internet i aukcje na allegro i jedynie co można kupić to używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak szukam przez google na ceneo to tylko pokazuje mi wersje move edition, a zwykla to brak ofert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak szukam przez google na ceneo to tylko pokazuje mi wersje move edition, a zwykla to brak ofert

Co za różnica? Move Edition dalej grasz padem z tym, że patch do obsługi muve'a jest już na płycie. Grymasisz i szukasz kwadratowych jaj jakby to miało jakiś związek z Twoim odbiorem tej produkcji bo pudełko jest inne.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buraki z Sony usunęli zniżkę dla ps+ na niektórych grach na anniversary sale.

Mają jakiegoś maila gdzie można im nawrzucać czy tylko fb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma...skasowali zniżki na te bardziej rozchwytywane tytuły i teraz w ramach rekompensaty masz te -10% od Sony...wiec wyjdzie że zapłacisz tyle samo co ze zniżką z plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega planuje kupic drugiego dulashocka3. Nieorientujecie sie gdzie mozna kupic najtaniej orginalnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej dorwę teraz TLoU? może być używka, bądź też slot 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryję, ale slota wyrwiesz bez problemu na allegro (GOTY lub zwykła wersja) za 50 zł. Zobacz też GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie Tales from Borderlands na PSS - napisane jest ze to wersja próbna. Ale jest to cały pierwszy odcinek czy jakiś wyrywek z tego odcinka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V za 101,15 zł wersja digital na PS3 opłaca się? Miałem już sobie zostawić to i TLoU na przesiadkę na PS4, ale może się skuszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 w wersji cyfrowej ma problem z doczytywaniem tekstur i obiektów. Lepiej jednak brać używkę na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem szczerze ceny tej gry,ale przekreślona cena to 289 zł :D jednak gry Rockstar'a stoją dosyć wysoko na PSS i  nie wydaje mi się, żeby normalnie była za 99zł. Jednak dzięki za opinie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena cyfry zawsze jest większa od retailowej. GtaV na płycie wydajesz jeszcze taniej niż w tej smiesznej promocji.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale myślę że dla fana One Piece to całkiem fajna popierdółka, a mianowicie...

 

 

 

Dzieci chciały piłeczki z automatu w Tesco, jedna aż 2zł, takie coś w Polsce to moim zdaniem ewenement heh, widziałem podobne automaty w Rzeszowie i Lublinie, ale to było miech temu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III: Reaper of Souls za 79zł w PSN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×