Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoje GT5 kupiłem dziś w gdańskim saturnie duuuużo tego po 199zł , szukam tylko logiteh drivig force gt w Gdańsku bo saturn nie ma, ktoś widział?ktoś coś o cenach wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje GT5 kupiłem dziś w gdańskim saturnie duuuużo tego po 199zł , szukam tylko logiteh drivig force gt w Gdańsku bo saturn nie ma, ktoś widział?ktoś coś o cenach wie?

Dziś widziałem w MM na Matarni za 499zł

Edytowane przez Korri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis w saturnie Gran Turismo 199 AC broterhod 169zwykla 199 ezioo edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Wiem ze nie na temat ale nie wiem gdzie się zwrócić...

Proste i krótkie pytanie. Mam swoja stuletnią PS2 na której syn katuje gry Lego (zreszta bardzo fajne). CZY ISTNIEJE MOZLIWOSC FIZYCZNA "uzyskać" jakas gre z PS3 na PS2 ??? Chodzi mi konkretnie o LEGO Indiana Jones 2, która zdaje się nie wyszła na PS2. (a przynajmniej ja nie mogę jej NIGDZIE kupić) Proszę o odpowiedz gdyż jestem kompletnym laikiem a syn mnie atakuje non stop... Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

jogin2000@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zabrzu w MEDIAMARKCIE leży dużo sztuk God of War Duch Sparty PL PSP za 69zł.Ja już swoja kopie mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media markt w Toruniu fajne promocje

http://www.mediamarkt.pl/torun/oferta-specjalna

Witam . Wiem ze nie na temat ale nie wiem gdzie się zwrócić...

Proste i krótkie pytanie. Mam swoja stuletnią PS2 na której syn katuje gry Lego (zreszta bardzo fajne). CZY ISTNIEJE MOZLIWOSC FIZYCZNA "uzyskać" jakas gre z PS3 na PS2 ??? Chodzi mi konkretnie o LEGO Indiana Jones 2, która zdaje się nie wyszła na PS2. (a przynajmniej ja nie mogę jej NIGDZIE kupić) Proszę o odpowiedz gdyż jestem kompletnym laikiem a syn mnie atakuje non stop... Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

jogin2000@interia.pl

LEGO Indiana Jones 2 nie wyszło na PS2

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis w saturnie Gran Turismo 199 AC broterhod 169zwykla 199 ezioo edition

bardzo fajne promocje pablos, ale robert powiedz mi w jakim saturnie jest ten assassin ? Jakie miasto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla maniaków Gran Turissmo 5 szukających kierownicy polecam internetowy sklep RTV EURO AGD,

kierownica Logitech Driving Force GT w cenie 399zł, najtańsza oferta biorąc pod uwagę ceny w Saturnie (479zł), MediaMarkt (499zl)

Ja dzisiaj swoją zarezerwowałem i w sobote będę miał do odebrania w RTV EURO AGD obok mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla maniaków Gran Turissmo 5 szukających kierownicy polecam internetowy sklep RTV EURO AGD,

kierownica Logitech Driving Force GT w cenie 399zł, najtańsza oferta biorąc pod uwagę ceny w Saturnie (479zł), MediaMarkt (499zl)

Ja dzisiaj swoją zarezerwowałem i w sobote będę miał do odebrania w RTV EURO AGD obok mnie :)

W ProLine 395 złotych, odbiór następnego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktos gdzie mozna kupic DZIS Two Worlds 2 w okolicach Katowic/Sosnowca/Czeladzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby znowu Castlevania i PES11 miały być za 18 funtów? Pojawiły się na górze strony w PS3 Games of the Week, na razie wciąż za 30 funtów, ale może już poczynili przygotowania na przecenę. Mam nadzieję, że nie bo to staje się nudne, ja chcę coś innego za 18 funtów :P

E: Ok, przestrzeliłem. Enslaved za 18 funtów. Zastanawiam się czy warto

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Description

Unfortunately this product cannot be shipped outside of the UK.

?

Dziwne ale czasem tak mają w opisie a i tak grę wysyłają.

Ja kupiłem kolekcjonerkę Bioshocka2 z wysyłką do PL mimo takiej adnotacji w informacji o produkcie właśnie w Zavvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poczekać na Mega Monday na zavvi ,coś mi się wydaję ,że będzie "grubo" B)

Na amazonie jest F:NV jak piszesz dodatkowo jest Spider-Man za 18funtów i GTA:Liberty City Stories za 13funtów.

Miłe zaskoczenie,za 115zł na polskiej stronie,Heavy Rain Move Edition.

http://playaction.pl/heavy-rain-pl-move-edition-ps3.html

Edytowane przez akumatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie kiera za 80 funtów z wysyłką http://www.amazon.co...90867842&sr=1-1

Do tego GT można za 37. Drobna różnica, ale taniej. Trochę funt poszedł do góry, więc dużej różnicy nie ma

Wysyłka free?

Wiem, że od 25 funtów jest free, ale na małe rzeczy. Jeżeli idzie za free to może się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×