Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Spotkałem się z taką ofertą, może mi ktoś objaśnić co by było gdybym kupił ?

Czy poszukać innej gry w wersji pudełkowej ?

 

Jest wiele możliwości np:

- Oddasz konsolę do serwisu - gier nie ma i 30zł też nie

- Wymienisz dysk w konsoli - gier nie ma i 30zł też nie

- Sformatujesz dysk w konsoli - gier nie ma i 30zł też nie

- Nigdy nie wiesz kiedy Sony ukróci ten proceder (podobno możesz nawet wyrwać bana, bo nie wiesz czy gra nie została kupiona za kradzioną karte kredytową)

Sam sobie odpowiedz czy warto ryzykować? Ja kupiłbym pudełkową i później sprzedał lub wymienił.

 

 

Hej wrzucam info odnośnie wielkiej promocji w Biedrze- może ktoś się skusi:

http://www.ppe.pl/news-37631-153_gry_na_konsole_i_102_filmy_na_blu_ray___nowa_oferta_w_biedronce.html

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyprzedażami w Biedronce tak już jest upatrzysz tytuł chcesz kupić jedziesz do 4 biedronek i co lepsze tytuły, są wystawione na allegro cena z biedronki +10, 20 zł.

No ale liczę na szczęście i że "janusze" biznesu nie wykupią mi upatrzonej gry na PS3. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/fifa-15-edycja-specjalna/cid=EP0006-BLES02048_00-FIFA15DELUXE0000

 

Koledzy, to jest normalna wersja FIFY 15 tak? Normalna w sensie że to jest gra, nie żaden dodatek? Wiem że są tam dodatkowe fifa pointy ale mnie to nie obchodzi. Wydaje mi się że się opłaca, co myślicie? Wiem że za niedlugo fifa 16 ale nie lubię wydawać tyle hajsu na gry. 

 

Może da się gdiześ taniej kupić pudełkową? Z tego co patrzyłem allegro około 100 więc lepiej chyba cyfrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biedrze w Białym na Antoniuku widziałem Borderlands 2 goty 59, Kijek prawdy, Śledztwo zza grobu 39zł, plus pare innych tytułów na ps3, ale sporo jest też na 360.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem obczajać dzień wcześniej co mają na stanie.

Niestety u mnie nie było żadnego XO wieć w dzień promocji nie jechałem

Cena wyjściowa PS4 było 1799 ale pudełka typowo marketowe mocno obszarpane więc nie byłem zainteresowany.

Najwięcej było 360 z kinectem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Warhammera 40k Space Marines używkę, a chcę pograć w multi powyżej 5 lvlu. Do tego jest mi potrzebny online pass, niestety nie znalazłem go w PS Storze. Myślałem, żeby wykorzystać stary kod na instrukcji, ale po pierwsze był już raz wykorzystany, po drugie był ważny do marca 2012 r. Co robić? Nie jestem pewien czy nie odwołali tego OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się czaję na Diablo 3. Nie wiem czy warto kupić to w ogóle, ale wydaje mi się, że jeszcze niedawno ceny (wraz z Reaper) były w okolicach 49 zł a teraz 79 zł. Możliwe to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie znajdę w miarę tanio nowe Sports Champions 2? Na allegro widziałem tylko jedną fertę za 90 zł (co wydaje  mi się sporo jak na wiekową już grę, w dodatku w wersji essentials), w sklepach internetowcyh towaru brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz towaru brak. Pewnie nowych dostaw już nie będzie

 

Jedyny sposób na tanie zakupy to poszukanie gdzieś w Auchan, Tesco, Kefirach itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, synowi zepsuł się pad od PS3 i chciałem zakupić nowy. Ku mojemu zdziwieniu we wszystkich elektromarketach jakie zwiedziłem nie było śladu dualshocków do PS3, żaden z sklepowych ekspertów też nie potrafił powiedzieć co się z nimi stało. Nawet w sieci jest mało ofert nowych padów. Stąd moje pytanie, gdzie one są? Skoro nadal sprzedają gry na PS3 to czym w to grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, synowi zepsuł się pad od PS3 i chciałem zakupić nowy. Ku mojemu zdziwieniu we wszystkich elektromarketach jakie zwiedziłem nie było śladu dualshocków do PS3, żaden z sklepowych ekspertów też nie potrafił powiedzieć co się z nimi stało. Nawet w sieci jest mało ofert nowych padów. Stąd moje pytanie, gdzie one są? Skoro nadal sprzedają gry na PS3 to czym w to grać?

Kup DualShock 4

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Frost Prime napisał:

Mam nietypowe pytanie - gdzie mogę dostać oryginalny i nowy kontroler do PS3?

Chodzi mi o to, że na rynku jest sporo podróbek i nie chce mi się potem bawić w zwroty itp.

moze byc ciezko. 

ceneo na szybko nie zwrocilo mi ani jednego wyniku dla DS3. 

Z ciekawosci na zapas kupujesz czy grywasz jeszcze na PS3?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, MagEllan napisał:

moze byc ciezko. 

ceneo na szybko nie zwrocilo mi ani jednego wyniku dla DS3. 

Z ciekawosci na zapas kupujesz czy grywasz jeszcze na PS3?

 

Rzadko, ale próbuje raz na jakiś czas. Coś mi się z padem zaczyna dziać...w sensie rzadko, ale jednak. W sumie nie ma on uszkodzeń mechanicznych, ale ma już ponad 9 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×