Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne dane GT-R

Czy do tego trophy muszę użyć Nissana który jest dostępny w samochodach do szybkiej gry, czy też mogę użyć swojego stuningowanego po wcześniejszym dodaniu do ulubionych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pobiłem rekord GT-Ra na Nurburgringu tak, jak wszędzie było na forach, czyli GT-R 07 + Nurburgring słoneczny na próbie czasowj i trophy nie wpadło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzałem żadnych zmian w ogumieniu. Jutro jeszcze sprawdzę czy mi naliczy jak odpalę na nowo grę. Jeśli nie, to mocno się wkur.... zdenerwuję :D

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzałem żadnych zmian w ogumieniu. Jutro jeszcze sprawdzę czy mi naliczy jak odpalę na nowo grę. Jeśli nie, to mocno się wkur.... zdenerwuję :D

jak gdzieś "za daleko" wyjedziesz, albo zbyt mocno otrzesz się o bande, to czas u góry robi się z białego na czerwony i wtedy okrążenie jest anulowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego poradnika "Czas potrzebny do scalakowania: 80+ godz. " . I tu moje pytanie , autor miał na myśli 80 dni ? Bo niestety 80 godzin , to na same wytrzymałościowe schodzi .

Ogólnie platyna będzie prosta , widzę tylko 2 problemy :

A ) Wytrzymałościowe , - 300 km przejechałem , bez rewelacji , ale źle nie było , - 200 mil mi się bardzo dobrze jechało i byłem zadowolony , - natomiast już 4 godzinny jechałem na 2-3 razy , z częstymi przerwami , nuda niesamowita , także 9 i 24 godzinne to będzie masakra .

B ) Wyzwanie Vettel'a , dla niektórych pewnie spoiler :

są trzy , na krótkim Nurburgring'u , Monza'ie i Suzuce . Suzuka'i nie ruszałem jeszcze , Monza po 3-4 godzinach mi wpadła na złoto , ale Nurburgring'owi poświeciłem już kilka godzin , udało mi się zrobić tylko brąz i nie wiem jak jeszcze urwać czas , Suzuka też pewnie będzie problematyczna , na pewno zejdzie mi jeszcze trochę czasu z tym .

Po za tym nie widzę problemów z platyną . A powiedzcie mi , które to są te 2 trofea online ? Nie kojarze o które chodzi w poradniku .

Jakby to kogoś interesowało :

dsaas.jpg .

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi , które to są te 2 trofea online ? Nie kojarze o które chodzi w poradniku .

Musisz zrobić zdjecie i trasę, a następnie zaznaczyć je jako dostępne on-line :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego poradnika "Czas potrzebny do scalakowania: 80+ godz. " . I tu moje pytanie , autor miał na myśli 80 dni ? Bo niestety 80 godzin , to na same wytrzymałościowe schodzi .

Nie 80h tylko 800h , gdzieś zagubiło się jedno 0.

Samo przeskoczenie w B-Spec z 35 na 40 lvl wymaga ponad 24 mln exp. Za 24h LeMans, który odblokowujemy na 35lvl, dostajemy aż 2,2mln , czyli trzeba go przejechać 11x , co już daje przeszło 250h :wacko:

Zaparkowanie 1000 aut w garażu też chwilę zajmuje. Doprowadzenie kierowcy B-Spec na szczyt kariery(500 wyścigów) również.

Wyzwanie Vettela to wrzód na dupie. Mi zrobienie złota na Nurburgringu zajeło 2dni i kolejne 2 poświęciłem na Suzuke. Złoto na Monzie to przy nich pryszcz i wpada po kilku przejazdach.

Podobne problemy są z wyścigiem Alfą 8C + Eiger w evencie Grand Tour tam również poświeciłem 2dni na złoto.

Edytowane przez SeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gdzieś "za daleko" wyjedziesz, albo zbyt mocno otrzesz się o bande, to czas u góry robi się z białego na czerwony i wtedy okrążenie jest anulowane...

Wiem o tym, dlatego nie liczę ile razy podchodziłem do tej próby :) Czas się zapisał i widnieje u mnie w grze w tabelach :) Gdyby był na czerwono, to by go gra nie zapamiętała na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, dlatego nie liczę ile razy podchodziłem do tej próby :) Czas się zapisał i widnieje u mnie w grze w tabelach :) Gdyby był na czerwono, to by go gra nie zapamiętała na stałe.

A skąd bierzesz tego GT-R'a? Nie bierz przypadkiem z "ulubionych" bo często po dotarciu i wymianie oleju auta mają więcej KM.

Wybierze tego Nissana z garażu który jest dostępny dla szybkiej gry, opony sportowe twarde, zero modyfikacji i trofeum powinno wpaść bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie co do trofeum, gdzie wszystko musi być zaliczone na złoto. Czy dotyczy to oby trybów (A-spec i B-spec)?

Czy jeśli będę miał jeden event zaliczony w B-spec, to juz w A-spec nie będę go musiał przechodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie co do trofeum, gdzie wszystko musi być zaliczone na złoto. Czy dotyczy to oby trybów (A-spec i B-spec)?

Czy jeśli będę miał jeden event zaliczony w B-spec, to juz w A-spec nie będę go musiał przechodzić?

jak sama nazwa wskazuje, musi być wszystko zaliczone na złoto - wszystkie wyścigi, zawody w A i B spec, wszystkie licencje i zawody specjalne.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrobić tylko w jednym trybie tzn. jeśli zrobiło się w A-Spec to w B-Spec nie trzeba go już robić i na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd bierzesz tego GT-R'a? Nie bierz przypadkiem z "ulubionych" bo często po dotarciu i wymianie oleju auta mają więcej KM.

Wybierze tego Nissana z garażu który jest dostępny dla szybkiej gry, opony sportowe twarde, zero modyfikacji i trofeum powinno wpaść bez problemu.

No dokładnie tak robię :) Z resztą nie mam w ulubionych żadnego GT-Ra. No cóż, pojadę jeszcze raz :)

Wpadło za drugim razem :D

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić zdjecie i trasę, a następnie zaznaczyć je jako dostępne on-line :)

Rzeczywiście , to jest tak bardzo online , że nie pomyślałem o tym , myślami szukałem jakichś multiplayerowych trophy , nie skojarzyłem tego , a mam zrobione przecież .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sama nazwa wskazuje, musi być wszystko zaliczone na złoto - wszystkie wyścigi, zawody w A i B spec, wszystkie licencje i zawody specjalne.

nazwa wskazuje że event, a w A i B są takie same, więc moim skromnym zdaniem A lub B, jeśli mowa o samej nazwie :) może ktoś jeszcze się wypowie, a może ktoś już to zaliczył ?:) Kolega Sen pisze, że A lub B :) 2 odmienne zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 99 % przekonany , że i A i B , jedno lub drugie byłoby bez sensu w takiej grze , sprawdzę to w najbliższym czasie i wam powiem , w B doczołgam się do 24-godzinnych , bo tylko ich mi brakuje , zrobię Vettela i będzie mieć całość na złoto oprócz połowy wytrzymałościowej w A i wtedy wam powiem ( chyba , że ktoś zrobi to przede mną ) , ale obstawiam , że trzeba wszystko zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 99 % przekonany , że i A i B , jedno lub drugie byłoby bez sensu w takiej grze , sprawdzę to w najbliższym czasie i wam powiem , w B doczołgam się do 24-godzinnych , bo tylko ich mi brakuje , zrobię Vettela i będzie mieć całość na złoto oprócz połowy wytrzymałościowej w A i wtedy wam powiem ( chyba , że ktoś zrobi to przede mną ) , ale obstawiam , że trzeba wszystko zrobić .

No ja mam A też w połowie wytrzymałościowej, w B tylko ostatni mi został 24h ale trzeba mieć 40 lvl a mam dopiero 36 ;] Licencje i Specjalne wraz z Vettelem mam na złoto. Dlatego zastanawiam się czy jak przejadę te B do końca to czy zaliczy to trofeum. Ja myślę że A lub B, gdyż są te trofea za każda klas i np. w B ukończyłem ekspercką w A jeszcze byłem w trakcie i zaliczyło mi trofeum za klasę ekspercką, więc w tym wypadku było A lub B. Nic to, trzeba przejechać B do 40 lvl i zobaczymy, a zejdzie się z 10 dni :/ non stop wyścigi 24h, ciekawe czy konsola wytrzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam A też w połowie wytrzymałościowej, w B tylko ostatni mi został 24h ale trzeba mieć 40 lvl a mam dopiero 36 ;] Licencje i Specjalne wraz z Vettelem mam na złoto. Dlatego zastanawiam się czy jak przejadę te B do końca to czy zaliczy to trofeum. Ja myślę że A lub B, gdyż są te trofea za każda klas i np. w B ukończyłem ekspercką w A jeszcze byłem w trakcie i zaliczyło mi trofeum za klasę ekspercką, więc w tym wypadku było A lub B. Nic to, trzeba przejechać B do 40 lvl i zobaczymy, a zejdzie się z 10 dni :/ non stop wyścigi 24h, ciekawe czy konsola wytrzyma :)

Ja mam w B bliżej do końca 39,6 lvl (2 dni 24h, lub 4 dni 9h+4h), niestety został też Vettel, a to już takie proste nie jest.

Edit:

Jeszcze p..... Eiger, wykręcam 1.17.100 - 1.17.200 z precyzją suwmiarki i g..... nie mogę urwać tej końcówki. Już dostaję białej gorączki, może jutro jak przyjdzie mi G27 będzie lepiej, bo na MOMO to jest chyba kres moich umiejętności.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam dzielnie walcze na padzie zbieram zlota:) kiery w najblizszym czasie raczej nie kupie bo nie dawno dostalem Sharkoon-y i narazie zona nie bardzo chce slyszec a czyms nowym do PS3

ale jak tak czytam ze wy macie problemy z zaliczaniem a zloto z kierami wiec ja napewno dam rade:) ale bede walczyl

ps. co do trofeum ze wszystko gold obstawiam ze ma byc wszystko wszystko A b C D i co tam jeszcze trzeba:D

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam dzielnie walcze na padzie zbieram zlota:) kiery w najblizszym czasie raczej nie kupie bo nie dawno dostalem Sharkoon-y i narazie zona nie bardzo chce slyszec a czyms nowym do PS3

ale jak tak czytam ze wy macie problemy z zaliczaniem a zloto z kierami wiec ja napewno dam rade:) ale bede walczyl

ps. co do trofeum ze wszystko gold obstawiam ze ma byc wszystko wszystko A b C D i co tam jeszcze trzeba:D

Ja nie chcę jeździć na padzie, przeważnie jest łatwiej, ale to mi przypomina zabawę zdalnie sterowanym samochodzikiem, wolę walczyć z FF w kierownicy i męczyć dziesiąte części sekundy z wrażeniem, że kieruję samochodem. Jak kiedyś zapodasz dobrą "kierę" to poczujesz różnicę. Ja pierwsze kroki w GT5 zrobiłem na padzie, przy odpowiedniej konfiguracji przycisków jeździ się fajnie i dość łatwo, ale znalazłem, odkurzyłem i podłączyłem kierownicę i do pada nie wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze kroki w GT5 zrobiłem na padzie, przy odpowiedniej konfiguracji przycisków jeździ się fajnie i dość łatwo.

Jaką konfigurację pada polecasz? Gaz i hamulec pod triggerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką konfigurację pada polecasz? Gaz i hamulec pod triggerami?

Tak jest najlepiej. Chyba, że prawym jogiem chcesz operować, ale największa kontrola nad autem w przypadku pada, to triggery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do trofea z tym Nissanem GT-R, gdzie trzeba nabić czas. Czy mogę to japońskie auto podrasować? Bo wchodząc w trofea nic nie jest napisane, że seryjnym - jest tylko mowa o oponach, ale też nie chce zmarnować czasu i pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×