Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na sam początek chciał bym się zapytać czy ten tryb (nazizombi) to survival czy może da się go przejść (fabularny tryb) bo tam napoczątku jest jak by komiks i tam się teleportują i czas się zmienia. Jak odblokować inne mapy ? Macie może jakieś techniki lub sposoby jak grać. Bo my gramy z kumplem we 2 i max 10 rund i dead. Jeszcze jedno pytanko. Oglądałem filmiki na jutube :) te skrzynie co losują broń są w różnych miejscach na mapie trzeba, je znaleść ??

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos skad wziasc kod do komputera zeby odkryc dead ops?, przeszedlem gre na veteranie i odblokowalo mi sie tylko five.

Myslalem ze jak odblokuje five wlacze wszystkie defocon-y i zabije (bossa) doktorka to dead ops sie odblokuje ale lipa.

Wiem o wszystkich kodach ktore mozna wpisac w kompa. tylko skad te kody ludzie wzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z tym zombi jest nie tak. Jak ktoś mogł przetrwać 45 rund? Odpowiedz jest 1 NA BUGU. Otóż z ja +3 kumpli mapa kino der toten max 14 rund. Po prostu zombi nas zasypywały były wszędzie nie nadążyliśmy strzelać. Ni ewiem co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piciu42>trzeba miec taktykę :) W sobotę grałem jeszcze z dwoma osobami i doszliśmy za drugim razem do 27 rundy. Teraz mam taką taktykę, że jakby mi nie szkoda było przez 2 dni grać bez przerwy to myślę, że sam bym do 40 rundy doszedł. Gorzej jest na "FIVE" nie możemy się z tym złodziejem w 9 rundzie uporać, żeby nam czegoś nie ukradł xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie polega to na tym: bronimy się w prawym rogu sceny, jeden gracz pilnuje okna na plecach i zdejmuje te zombiaki zchodzące ze ściany, reszta broni przodów. Gdy zombiaki przycisną otwieramy drzwi na plecach i robimy duże kołko wokół całej mapy zatrzymując się na chwilę na scenie, żeby ubić kilku truposzy i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak łatwo się mówi ale jak dochodzi co do czego to zombi są wszędzie no i jeszcze te małe szpryce. Najważniejszy jest napój z życiem. Bo kur kto wymyślił że od zombiaka na hity padasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż grałem dzisiaj. Totalny koszmar max 16 runda. Tak co jest zbugowane i trzeba moim zdaniem zmienić. Może pierw opowiem moją gra dzisiaj a grałem z 10 razy. Tak po 1 nie mogłem wylosować dobrej broni jak kur może z medzik boxa wylatywać noż albo zwykly kolcik. wylosowałem z 10 razy kolosa i bazuke. Mówie ale teraz bedą padały jak świnie. Niestety nie strzelam prosto pod nogi bądz w ciało i zombi cały nawet nóg nie odrąbało. tak samo niestety z kuszą jest. A teraz bugi lub porostu twórcy nie pomyśleli :

- tak jak wyżej brak broni czasem nawet do 10 rundy (już nie mówie o ulepszeniu jak już wylosuje dobrą)

-zombi zabijają na 2 strzały (znacznie za mało ponieważ zbliżenie zombi na 1m to pewny dead.

-brak broni do walki w zwarciu (jak musisz przeładować broń to JUŻ END)

-bronie masowego rażenia dużo zombiaką nie robią

-czas bonusów przepada nawet gdy rundy nie ma ponieważ się zmienia

-jaki sens ma bonus typu $ skoro i tak dokoła jest ze 100 zombiaków i tak nie wylosuje się broni (nie ma takiej opcji)

-9k pkt wydaje na all napoje a za chwile dedne i napoje przepadają (lekki żal)

Ja bym polecał wprowadzenie perków kieszonkowiec i inne tego typu przydatne

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-zombi zabijają na 2 strzały (znacznie za mało ponieważ zbliżenie zombi na 1m to pewny dead.

W CoD:WaW zombie zabijały też na 2 i nikt się nie skarżył bo to w końcu survival

-brak broni do walki w zwarciu (jak musisz przeładować broń to JUŻ END)

nóż jest i to powinno wystarczyć

-czas bonusów przepada nawet gdy rundy nie ma ponieważ się zmienia

Gdyby działało tylko podczas walki z zombie było by za łatwo

-jaki sens ma bonus typu $ skoro i tak dokoła jest ze 100 zombiaków i tak nie wylosuje się broni (nie ma takiej opcji)

Przy pierwszym poziomie to ma jak największy sens (później też się czasem przyda)

Grałeś sam?

Jak tak to się nie dziw, że dalej nie dojdziesz. Najlepiej mieć zgraną ekipę, a sukces murowany. Z losowymi ludźmi online nie ma szans chyba, że trzech z nich jest znajomymi i mają taktykę.

EDIT:

Grałem tylko w WaW na zombie tego w BO jeszcze nie testowałem więc mogę się mylić :)

Edytowane przez GrubyNinja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolege mikro ale przesadziłeś z tym nożem.. to powinno wystarczyć xD jeśli ty lubisz zombiaka na 10 hitów ubijać to prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolege mikro ale przesadziłeś z tym nożem.. to powinno wystarczyć xD jeśli ty lubisz zombiaka na 10 hitów ubijać to prosze

No dobra przyznam, że przesadziłem, ale co by mieli dać? kosę Śmierci czy ostrza Kratosa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna kupic machete za 3000 punktow ktora jest skuteczniejsza, wiec jest bron w zwarciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak wygląda ten złodziej na mapce "five" co on taiego kradnie i kiedy się pojawia.

Co to jest za misiek w skrzyni z losowaniem. Raz trafiłem włączyła się muzyka i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś kradnie bronie chyba i pojawia się po 10 rundzie jakos tak. A co do miska to skrzynka znika i pojawia się w innym miejscu

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak wygląda ten złodziej na mapce "five" co on taiego kradnie i kiedy się pojawia.

Co to jest za misiek w skrzyni z losowaniem. Raz trafiłem włączyła się muzyka i tyle.

Koleś pojawia się jak odpalisz prąd, wtedy z któregoś teleportu wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i co już do końca będziemy grać na 1 mapie. Bo ten fajw to szajs taki że...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i co już do końca będziemy grać na 1 mapie. Bo ten fajw to szajs taki że...

A "Kino Der Toten" (Czy jakoś tak) ?

W World at War też była tylko jedna (chyba, że kupiłeś DLC) i zabawa przez pół orku była. Nawet z kumplami na jednej konsolce się nie nudziło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×