Skocz do zawartości
piciu42

Nazi "Black Ops" Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

witam

bardzo prosze kogos o zaproszenie poniewaz zupelnie nie mam z kim grac w zombie ;-( przydalaby sie pomoc w zrobieniu trophies z umarlakow

psn id guanabanakupa

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne ciekawe z czego je ubijałeś

ta druga osoba o której pisał subczyk to ja. gdyby nie brak amo to doszlibysmy dalej, ale wszystko przed nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co w tym smiesznego czlowieku po to masz skrzynie by losowac bronie ktore nastepnie mozna ulepszac pograj troszke to bedziesz bardziej zorientowany

Śmieszny człowieku jak kiedyś dojdziesz do tej rundy co ja to się dowiesz że potem zombiakom 20 naboi nic nie robi. Nie wiesz to się nie odzywaj. CO ty sb myslisz że jak że jak ulepszysz broń to do końca gry masz zombi na hita czy co

Kameleonik taktyka dobra.Poznałem ją już tydzień temu. Ona jest dobra do 26 lvl gdyż potem nie wiem co robić Jedynie można pułapki włączać i uciekać. Jest bug gdyż na 26 miałem predatora i lament ani ta ani ta zombików nieinteresowała. Strzelam cały magaj a on nadal bez rąk i głowy na mnie raszuje. Thundergun i laser to najlepsze bronie

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie ma co dyskutowac wystarczy wejsc w ranking i wszystko jasne kto ile przeszedl wiec nie napinaj sie tak piciu42 bo jeszcze mama Ci tv wylaczy i co bedzie:)

pozdro

Edytowane przez subczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś ile jeszcze będziesz zadawał te pytanie bo już chyba tydzień temu takie coś widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jakimś super zajebistym graczem w zombie ale  chętnie pogram w zombiaki towarzysz23  mam słuchawkę dodawajcie mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piciu42>ty jesteś śmieszny, wydaje ci się, że taki znachor jesteś, a sam ciągle narzekałeś, że "jakie te zombie trudne"... 40 runda na kino to nie jest taki problem nawet jak masz braki w ammo, a z jednym dobrym graczem jest o wiele lepiej, niż z trzema łajzami. Za to "five" to mapka IMO znacznie trudniejsza i tam od 17-18 rundy robi się już nieciekawie, gdyż ciężko sobie znaleźć dobrą taktykę (moja obecna to jazda windą gdy zombiaki przycisną, ale to na dłuższą metę też się nie sprawdza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piciu42>ty jesteś śmieszny, wydaje ci się, że taki znachor jesteś, a sam ciągle narzekałeś, że "jakie te zombie trudne"... 40 runda na kino to nie jest taki problem nawet jak masz braki w ammo, a z jednym dobrym graczem jest o wiele lepiej, niż z trzema łajzami. Za to "five" to mapka IMO znacznie trudniejsza i tam od 17-18 rundy robi się już nieciekawie, gdyż ciężko sobie znaleźć dobrą taktykę (moja obecna to jazda windą gdy zombiaki przycisną, ale to na dłuższą metę też się nie sprawdza).

tam tylko winda pozostaje bo na kinie mozna biegac w kółko  ale też robi się nieciekawie jak czasem zombi przycisną jakby zrobili promocję w biedronce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny człowieku jak kiedyś dojdziesz do tej rundy co ja to się dowiesz że potem zombiakom 20 naboi nic nie robi. Nie wiesz to się nie odzywaj. CO ty sb myslisz że jak że jak ulepszysz broń to do końca gry masz zombi na hita czy co

Kameleonik taktyka dobra.Poznałem ją już tydzień temu. Ona jest dobra do 26 lvl gdyż potem nie wiem co robić Jedynie można pułapki włączać i uciekać. Jest bug gdyż na 26 miałem predatora i lament ani ta ani ta zombików nieinteresowała. Strzelam cały magaj a on nadal bez rąk i głowy na mnie raszuje. Thundergun i laser to najlepsze bronie

do tej rundu co ty?? czyli która to runda?? 15 ?? może 20 ?? jak dojdziesz przynajmniej do tej co ja z subczykiem czyli 39 to pogadamy. zombiaki od ok 30 rundy zabija sie praktycznie tylko prądami, ale ty chyba o możliwości ich używania nawet nie wiesz. Pewnie chowasz sie po kątach i srasz w pory. wejdz w nasze statystyki to zobaczysz w 39 rundzie mialem ponad 1200 killów tylko i wyłącznie brońmi, bo zabójstwa prądami nie sa liczone, ale ty pewnie o tym nie wiesz. dziś atakujemy nasz dotychczasowy rekord, jak pobijemy to damy znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej rundu co ty?? czyli która to runda?? 15 ?? może 20 ?? jak dojdziesz przynajmniej do tej co ja z subczykiem czyli 39 to pogadamy. zombiaki od ok 30 rundy zabija sie praktycznie tylko prądami, ale ty chyba o możliwości ich używania nawet nie wiesz. Pewnie chowasz sie po kątach i srasz w pory. wejdz w nasze statystyki to zobaczysz w 39 rundzie mialem ponad 1200 killów tylko i wyłącznie brońmi, bo zabójstwa prądami nie sa liczone, ale ty pewnie o tym nie wiesz. dziś atakujemy nasz dotychczasowy rekord, jak pobijemy to damy znać.

Kłócić się możecie na pw, a w ten temat jest o poradach do zombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy prądem. Dobra ale jaki sens jest grać na zombi kiedy im nie rozwalam łbów tylko włącze pułapki i co koniec? w l4d2 to był survival. Taktyka dobrzy znajomi zgranie. To się grało....

Co myślicie o tych skrzynkach

to jest jakiś sekret. Spójrzcie skrzynka koło teleportera prowadzi do niego kabel. Coś w tym jest. Jutro będe szukał z kolegą

kolejny sekret z liczbami. Myślicie że to coś oznacza Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a nie znacie może polskiego poradnika filmowego na np.youtube bo mój kolega potrzebuje a nie zna w ogóle anglika ? A mi się nie chę mu na kartce tłumaczyć każdego słowa pomóżcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka w Kinie bardzo udana , ale już "Five" jest mocno przekombinowana.

Denerwują Mnie teleportery, najlepiej w ogóle nie włączać prądu i siedzieć na stole aż się zacznie robić nudno rotflu.gif

W ogóle mam nadzieję że mapki, które są dodawane do edycji Hardened, pojawią się niebawem na PSN.

Der Riese + nowe bronie = kolejne 300godzin intensywnej rozgrywki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka w Kinie bardzo udana , ale już "Five" jest mocno przekombinowana.

Denerwują Mnie teleportery, najlepiej w ogóle nie włączać prądu i siedzieć na stole aż się zacznie robić nudno rotflu.gif

W ogóle mam nadzieję że mapki, które są dodawane do edycji Hardened, pojawią się niebawem na PSN.

Der Riese + nowe bronie = kolejne 300godzin intensywnej rozgrywki :biggrin:

Żal mi Cię , biedne dziecko.

Następny sekret , w szatni (kino) w jednym z okien słychać pukanie , co rundę zmienia się ilośc uderzeń.

Edytowane przez Tomo
Stosowanie prowokacji wobec innych użytkowników forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Cię , biedne dziecko.

Następny sekret , w szatni (kino) w jednym z okien słychać pukanie , co rundę zmienia się ilośc uderzeń.

Takimi tekstami to kariery tutaj nie zrobisz.

I zaglądaj w profil bo niewiele jesteś starszy ode mnie ...

Raporcik poszedł ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tych skrzynek i filmow coś wiecie może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do trofeum z kusza, robilem to z kolega , strzelalem do niego i wbiegal w grupe zombie.

Tyle ze nie zaliczylo nam tego trofeum.

I mam pytanie, czy po dostaniu strzałą kolega musi przezyć a zabic 6 zombie czy jak?

PS. Tak mam pump kusze, zeby nie bylo ze zwykla

Edytowane przez dawideczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On musi zabić 6 zombiaków. I chyba żyć. Najlepiej kupić pakiet życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On musi zabić 6 zombiaków. I chyba żyć. Najlepiej kupić pakiet życia

A wogole co daje ten automat z piwem korzennym i speed cola? bo jakos duzej roznicy nie zobaczylem procz tego pakietu zycia bez ktorego ciezko cos ugrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On musi zabić 6 zombiaków. I chyba żyć. Najlepiej kupić pakiet życia

ten pakiet życia to jest ten jogurcik w głównej sali kina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , właśnie ten.

Raz mialem dziwna sytuacje , gdyz po teleportacji na balkon po przeniesieniu do jednego pokoju byla do wziecia bomba (kaboom!) tzn.

Przytrafilo sie komuś cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , właśnie ten.

Raz mialem dziwna sytuacje , gdyz po teleportacji na balkon po przeniesieniu do jednego pokoju byla do wziecia bomba (kaboom!) tzn.

Przytrafilo sie komuś cos podobnego?

 możesz mieć jeszcze dodatkowo amunicje i raz nawet gościu jakiś dostał miniguna na mapie five

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Speed kola daje szybsze przeladowanie a piwko ^^ szybkostrzelność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszłem do wniosku że zombi jest zbugowane. Gramy w 4 z 2h minęły a mamy dopiero 23 (nie wiem ile trzeba grać aby dojść do 40).Na 1 rundą nie starczało mi około 800szt. ammo. Miałem HK21 polepszone i Predatora. kiedy skończyło nam się ammo biegaliśmy z 20 min po mapie i włączaliśmy wszystko po 30min zombi cały czas wychodziły i dead. Może dali byśmy rade dalej a raczej napewno ale ebz ammo przeżyć się nie da

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszłem do wniosku że zombi jest zbugowane. Gramy w 4 z 2h minęły a mamy dopiero 23 (nie wiem ile trzeba grać aby dojść do 40).Na 1 rundą nie starczało mi około 800szt. ammo. Miałem HK21 polepszone i Predatora. kiedy skończyło nam się ammo biegaliśmy z 20 min po mapie i włączaliśmy wszystko po 30min zombi cały czas wychodziły i dead. Może dali byśmy rade dalej a raczej napewno ale ebz ammo przeżyć się nie da

Dokładnie, grając z bratem w dwójkę, zombie jest zdecydowanie Mniej - szybciej te fale wchodzą.

Galil & RPK po przeróbce i oczywiści zero ammo.

Wszystko zależy od szczęścia, jak by był dostęp na bieżąco do ammo, to spokojnie doszlibyśmy dalej ;)

BTW z taką zgraną ekipą to można powalczyć w zombie ;)

PS. Ładnego kopa dostaje M1911 po przeróbce - cza będzie sprawdzić jak się sprawuje w walce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×