Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wpadła też platyna US brakuje tylko Azjata, ktoś ma na sprzedaż albo odsprzedać na chwilę ? :)

Edytowane przez Wypizdzisko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę wysłać :-)

Jak splatynujesz to grzecznie odeślesz.

Taki układ pasuje?

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci mogę wysłać :-)

Jak splatynujesz to grzecznie odeślesz.

Taki układ pasuje?

Tak jak najbardziej wbij na GG jak możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem cierpliwość do farmienia tego kamienia. Opyliłem całą grę solo jak każdy powinien i udało mi się wyfarmić większość kamieni, ale ten ostatni i chyba jeszcze jakiś mi został i poległem. Kilkanaście godzin klepania w kółko jednego i tego samego mnie znudziło. Nawet podbiłem level luck by zwiększyć prawdopodobieństwo...nic nie pomogło. Szkoda mi się użerać z tym, ale przyznać muszę, że gra jest niesamowicie dobra i każdy powinien w nią zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i każdy powinien spróbować właśnie zaliczyć grę solo włącznie z grindem tendencji i farmieniem tych kamieni czy polowaniem na jaszczurki.

To co irytuje teraz, po kilku latach wspominane jest z nostalgią :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wypadł dosyć szybko na ng+ za drugim razem, wcześniej na ng 30 prób nie udanych. Luck nie wpływa na lepszy drop itemów tylko na ilość, kompletnie niepotrzebna statystyka w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem cierpliwość do farmienia tego kamienia. Opyliłem całą grę solo jak każdy powinien i udało mi się wyfarmić większość kamieni, ale ten ostatni i chyba jeszcze jakiś mi został i poległem. Kilkanaście godzin klepania w kółko jednego i tego samego mnie znudziło. Nawet podbiłem level luck by zwiększyć prawdopodobieństwo...nic nie pomogło. Szkoda mi się użerać z tym, ale przyznać muszę, że gra jest niesamowicie dobra i każdy powinien w nią zagrać.

 

Luck ci nic nie daje w tym wypadku.

 

Mi na szczescie wylecial po godzinie-dwoch ostrego farmienia na pure black world tendency ze szkieleta w ukrytym przejsciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w wersji azjatyckiej za cholere nie może mi wypaść pure bladestone masakra jakaś, tylko tego brakuje mi do platyny.

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty taki doświadczony platyniarz Demona taką propagandę siejesz?! :-)

Nie pierwszy i nie ostatni się irytujesz, cier-pli-wość!!

Zimna Finlandia, sok pozeczkowy i daj sobie szansę :-)

Wkońcu wypadnie.

tylko nie połam mi płytki!:-)

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze nie jestem wkurzony, ale trzeci dzień farmię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, wczoraj kilka razy próbowałem dobiec do Tower Knighta ale za każdym razem coś mnie musiało utłuc - jak nie kusznicy z wieży to niebieskooki rycerz przełamał moją tarcze i drugim ciosem mnie położył na glebe.

 

 

jak zrobić taki unik i wyprowadzić kontrę tak jak na tym filmiku od 15:50?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parujesz cios przeciwnika tarczą L2 W ODPOWIEDNIM MOMENCIE.

Przeciwnik straci równowagę i wtedy wyprowadzasz krytyka R1 albo szybko obchodzisz i dzida w plecy.

Tower Knighta łatwo pyknąć dystansowo ze schodów ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbasaa Panowie :biggrin: Dzięki Adick za pożyczenie azjatyckiej wersji gry, dzisiaj albo jutro odeśle tylko podaj mi na GG twój adres. W końcu ten pure bladestone wypadł za którymś razem farmienia. Teraz czas na platynę w Dark Souls 3.

post-69331-0-41232300-1461581337_thumb.j

Edytowane przez Wypizdzisko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umbasaa Panowie :biggrin: Dzięki Adick za pożyczenie azjatyckiej wersji gry, dzisiaj albo jutro odeśle tylko podaj mi na GG twój adres. W końcu ten pure bladestone wypadł za którymś razem farmienia. 

 

 

Gratulacje! Witaj w gronie elity 3xP :D

 

2cpal2f.jpg

 

Umbasa! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszej gry na ps3, a nie wszechczasów. Nagłówek newsa kłamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie dla nich PS3, dla mnie bez marginesów best.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A magazyn Edge ogłosił swego czasu Dark Souls grą generacji... FS pozamiatało ;) Chociaż próba chyba nieodpowiednia, żeby fanfary włączać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ten temat jeszcze zyje? :)

 

Panowie, bo męczę się z platynką i potrzebuje kilku porad. Właściwie chciałbym, zeby ktos mi wyjaśnił "tendencje". World i Character.

Z grubsza je rozumiem, jednak mimo wszystko pojawiają się pytania.

Dodam tylko, że nie jestem nowicjuszem, bo splatynowałem reszte soulsów łącznie z Bloodborne, ale Demon's Souls to klasyka i strasznie męczy mnie fakt, że ciągle nie mam platynki. Okej, do rzeczy.

 

Najpierw pytanie ogolne, czy wydarzenia które odbywają sie tylko w PWWT albo PBWT pojawiają sie tylko kiedy tendencja jest na maxa? +3? Powiedzmy mozliwosc spotkania npc'a.

 

1. W świecie 5 osiągnąłem PWWT, zabiłem wszystkich bosów bez zgona w body form. Ale oczywiście głupota ludzka nie zna granic i zechciało mi się zeskoczyć po jakiś itemek, który gdzies tam ominąłem no i ... oczywiście zgon. Tendencja świata spadła, bo widzę ze ten monument nie świeci juz tak na biało jak świecił. Jestem wściekły, bo chciałem się wrócić po Selen Vinland i zdobyć pierścień. A ona podobno pojawia sie w bodyform tylko kiedy jest PWWT. I teraz pytanie, które dotyczy się tego przykładu, jak i wielu innych podobnych, bo mam podobne sytuacje w innych swiatach, gdzie PWWT spadło mi o jeden stopien.

Jak więc powrócic do PWWT w danym świecie? Bossowie zabici, wiec nie specjalnie wiem co mam zrobić. Dodam, ze gram OFFLINE, zeby tendencja światów nie resetowala mi sie za kazdym razem gdy wylacze konsole.

 

2. Tu jest podobna sytuacja tyle ze w swiecie 2. Tendencja jest "prawie" PWWT, a chce podnieść Dragon Bone Smasher. Z racji tego ze nie jest do konca PWWT, nie moge tego zrobic. Wszyscy bossowie zabici, wiec pytanie takie samo jak wyzej, co moge zrobic zeby tendencja swiata "wskoczyła" o oczko wyzej na PWWT?

 

3. Kiedy pojawia sie tak naprawde Primival Demon? Tylko w PBWT? Czy moze gdzies jeszcze w stanach posrednich? Podobno zabicie go pomaga iść w strone PWWT, ale jesli zabije go na PBWT to co najwyzej tendencja swiata stanie sie neutralna.

 

4. Sain Urbain powinien oferowac mi RECOVERY. Niestety, mimo ze mam wystarczająca ilosc Colorless Demons Souls, nie moge nic wiecej sie od niego nauczyc :38_worried: Mam 11 z 12 cudów i ni cholery nie moge nauczyc sie tego ostatniego :38_worried: Dlaczego Saint Urbain "nie ma go w ofercie"? Czy musze cos jeszcze zrobic?

 

Narazie tyle. Z resztą sobie radze bez problemów, sama walka nie jest jakos trudna, nalezy byc po prostu skupionym i tyle. Granie w soulsy swoje robi i czlowiek ma pewne nawyki i potrafi sie zachować, ale nadal jestem tylko czlowiekiem. Czasami głupota czy zbieg okolicznosci sprawia ze gine i caly plan z tendencjami idzie sie stukac :38_worried:

 

Pewien problem też mam z CT. Nigdy ale to nigdy nie udalo mi sie osiacnac PWCT :38_worried: A przeciez musze jakos to zrobić, zeby dostac pierscien od Monumentala. Podpowie ktoś, co robic (najlepiej nie ginąć, tyle to wiem) aby osiągnąć PWCT?

 

Dodam, ze do gry powróciłem po latach, wczesniej (300SL), ale teraz stworzylem nowa postać i zdecydowalem bawic sie od nowa. Co z tego, jak jeden zgon potrafi zepsuć zabawe, którą nie wiem jak naprawić :38_worried:

 

Licze ze wmiare szybko ktos odpowie mi na pytania i bede mogl bawić się grą nadal.

 

pozdrowionka

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

1. Niestety z tego co wiem jedynym sposobem na podniesienie tendencji jest zabicie bossa i black phantomów jak to zrobiłeś to nie podniesiesz już tendencji, zostaje tylko NG+.

2. Patrz wyżej.

3. Primeval pojawią się na world tendency -3 i -4 (PBWT to -4, a PWWT to +3), za zabiciu go tendencja podnosi się o +3 więc nie ma to sensu bo skończysz na 0.

4. Oprócz posiadania colorless musisz też zabić 1 lub 3 (nie pamiętam dokładnie, prawdopodobnie przynajmniej jednego) primeval demons, nie musi wypaść z niego colorless wystarczy że masz 3 w ekwipunku i zabijesz primeval demona.

 

Z tego co pamiętam to na CT nie ma wpływu śmierć, tylko zabijanie NPC Black Phantomów, w każdym NG jest ich 5 i jeśli postać ma CT neutral to wystarczy jedno przejście z zabiciem wszystkich phantomów.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, shemaforash napisał:

@up

 

1. Niestety z tego co wiem jedynym sposobem na podniesienie tendencji jest zabicie bossa i black phantomów jak to zrobiłeś to nie podniesiesz już tendencji, zostaje tylko NG+.

2. Patrz wyżej.

3. Primeval pojawią się na world tendency -3 i -4 (PBWT to -4, a PWWT to +3), za zabiciu go tendencja podnosi się o +3 więc nie ma to sensu bo skończysz na 0.

4. Oprócz posiadania colorless musisz też zabić 1 lub 3 (nie pamiętam dokładnie, prawdopodobnie przynajmniej jednego) primeval demons, nie musi wypaść z niego colorless wystarczy że masz 3 w ekwipunku i zabijesz primeval demona.

 

Z tego co pamiętam to na CT nie ma wpływu śmierć, tylko zabijanie NPC Black Phantomów, w każdym NG jest ich 5 i jeśli postać ma CT neutral to wystarczy jedno przejście z zabiciem wszystkich phantomów.

 

 

czyli reasumując, jesli  mam "wyczyszczony" swiat i powiedzmy ide podnieść Dragon Bone Smasher i zgine gdzies po drodze, to cala robota idzie w diabły? No bo zgon zmieni mi tendencje, nie bedzie juz PWWT i go nie podniose.

Ja rozumiem ze gra moze byc trudna, ale to juz jest lekka przesada, ze nie mam mozliwosci jakby naprawienia tego. Zostaje NG+, a to żadne rozwiązanie.

 

Co do CT to wlasnie mam problem, bo nie pojawiaja sie BT :38_worried: Ani Miralnda, ani Lord Rydell, ani Scivir ani nikt inny. Satsuki byl tylko w bodyform. Co zrobic zeby sie pojawili? PBCT? Bo juz nie wiem :38_worried: Nie chce narazie isc w strone PBCT bo najpierw musze zdobyc ring od Monumentala, a slyszalem opinie, ze o wiele latwiej isc z PureWhite do PureBlack niz w odwrotna strone, bo wtedy trzeba kilku przejsc gry zeby wrocic do PureWhite. Prawda to?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zginiesz w body to się obniza dlatego musisz biegać jako zombie :-) możesz sie zawsze w nexus zabic to nie ma wpływu na WT.

Co do drugiego to zobaczę jak w domu będę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, shemaforash napisał:

Jak zginiesz w body to się obniza dlatego musisz biegać jako zombie :-) możesz sie zawsze w nexus zabic to nie ma wpływu na WT.

Co do drugiego to zobaczę jak w domu będę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

Czyli od poczatku gry, po zabiciu kazdego bossa najlepiej zabic sie w nexusie? Bo tak z tego wnioskuję.

Mnie martwi tylko, czy jak bede w soulform, czy beda pojawiac sie npce które powinny, naprzyklad black fantoms czy chociazby w cielesnej formie, jak Scivir czy Selen Vinland. To jest moje przyzwyczajenie z Soulsów, ze najwieksze bonusy tak naprawde sa wtedy kiedy gramy w postaci bodyform.

 

A inaczej zapytam, czy śmierć w grze w soulform nie zmieni mi tendencji danego swiata? Jesli w nexusie mozna sie zabic nie ponosząc ceny za co, to bylo by to pewne rozwiazanie dla mojego problemu. Bo jesli jeden zgon moze zniweczyć ciężką pracę, to wydaje mi sie to rozsadne. Tylko czy tak jest? Jesli bede mial PWWT i bede gral w soulform i zgine i nadal bedzie PWWT, to bedzie mniej wiecej to o co mi chodzi.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak po każdym bossie musisz się zabić w Nexus.

NPB Black Phantom pojawiają się tylko jak jesteś żywy, to jest ryzyko ale innego sposobu nie ma.

Można zawsze backup zapisu gry zrobić na wszelki wypadek jak coś pójdzie nie tak.

 

Polecam: http://www.playstationtrophies.org/forum/demon-s-souls/70166-how-platinum-demons-souls-10-hours.html

Najszybsza droga do platyny krok po kroku.

Najlepiej zacząć od nowa i w 15-20 godzin będziesz miał platynę (zależy do szczęścia przy farmieniu), bo nie wiem czy ten poradnik jest kompatybilny z NG+.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×