Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

3 platyny? to znaczy japońską, amerykańską i europejską? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba innej opcji nie ma a kazda wersja napewno ma oddzielne trofea..

ja cos slyszalem ze serwery maja zamknac ale sadze ze jak na rynek EU to za wczesnie i pewnie dotyczy to azji lub/i ameryki.. jesli zamkna europejskie serwery na poczatku 2011r to bedzie porazka choc i tak chyba nikt nie kupuje juz DS w sklepie tylko uzywki przechodza z rak do rak to Sony juz nie zarabia na tym..

tak czy siak serwery powinny jeszcze byc otwarte bo gigantyczne koszta to chyba nie sa a ludzie napewno graja.. i mam nadzieje ze DS2 (projekt Dark (?)) bedzie na poziomie zarowno poziomie trudnosci jak i grywalnosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do posiadaczy tej gry czy gra jest warta ceny bo chciał bym nabyć ta gra ale właśnie nie wiem czy warto i jak długa ona jest. z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak dla mnie jak najbardziej warto gdyż gra zapewnia co najmniej 40h dobrej zabawy. Po skończeniu gry pierwszy raz można ją ukończyć wiele razy tą samą postacią i jest to zrobione cudnie. Dzięki możliwości grania z innymi graczami przez praktycznie cały czas jest wspaniała także Ja jak najbardziej ją polecam :)

Ps. Jeśli zamkną serwery to wg. mnie gra straci na tym bardzo wiele, IMO gra bez multi tutaj nie ma sensu.

Edytowane przez Oski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra zaczynam swoją zabawę z grą. Mam nadzieje, że zapewni mi mnóstwo godzin zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, gra bez multi nie ma sensu bo tu sie wszystko ze soba przeplata wiec mam nadzieje ze z tymi serwerami to tylko plotka.Chyba ze juz na horyzoncie bedzie widac Project Dark to nie bede mial nic przeciwko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka, nie plotka ale w sumie nie ma jak tego sprawdzić więc chyba nie ma sensu kupować na razie, jeżeli dla kogoś równie ważny jest tryb multi?

Edytowane przez Rafal Chelpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka, nie plotka ale w sumie nie ma jak tego sprawdzić więc chyba nie ma sensu kupować na razie, jeżeli dla kogoś równie ważny jest tryb multi?

jak to nie ma sensu kupować na razie? mi się wydaje, że należy się właśnie pospieszyć i przejść tą grę zanim zamkną serwery ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafał, multi w tej grze to tylko dodatek do singla nadający mu smaku, jak przyprawa do dania. Jak zamkną serwery straci troche pikantności ale dalej będzie smaczna, że tak powiem. Dlatego warto się pospieszyć jak napisał dziarmag coby poczuć pełny smak heh. Dla mnie najlepsza gra na chlebak jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

single jest mocny ale multi tutaj jest takim dopalaczem.. tak, gra nie potrzebuje singla by w nia grac i bedzie dobra.. ale to multi sprawia ze gra jest tak wciagajaca i najlepsza w swoim rodzaju..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP - Dokladnie :) ta gra dla mnie bez multi jest tylko w połowie tym czym jest z multi.

Edytowane przez Oski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbilem platyne praktycznie nie grajac online i uwazam, ze multi nie jest niezbedne, zeby sie ta gra delektowac. wiec nawet jak zamkna serwery to i tak trzeba gre kupic i zagrac - jest wspaniala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panike siejecie. Właśnie kilka minut temu przyszła do mnie gra. Po uruchomieniu włącza się umowa do zaakceptowania. W owej umowie wyraźnie jest napisane, że serwery mogą być wygaszone któregoś dnia po 25 czerwca 2011 ( czyli może być to czerwiec, ale też może być koniec roku, albo nawet rok 2012). Jest również napisane, że ewentualne wygaszenie serwerów zostanie ogłoszone przynajmniej 30 dni wcześniej na stronie Namco.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W newsie z końca lipca mówili o marcu 2011:

LINK

Dotyczy to wersji amerykanskiej, dla europejskiej jest jak napisal Myron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko:

Czy wersja US różni się czymś od wersji EU?

Pytam, ponieważ chciałem sobie teraz kupić nówkę, ale na allegro są tylko wersje US, stąd moje pytanie.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają na innych serwerach więc na wersji EU nie zagrasz z wersją US. Poza tym możesz mieć platynę osobno na wersji US i EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mało osób chętnych, że planują wyłączyć wersję EU. Ehhh no szkoda by była. Być może jakaś łatka wyjdzie i wszystkie wersje EU będą łączyć się z serwerami US albo azjatyckimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jakaś łatka wyjdzie i wszystkie wersje EU będą łączyć się z serwerami US albo azjatyckimi.

Ale jaki miałoby to sens? Przecież serwery EU mają zostać najpóźniej wyłączone ze wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszła mi gierka jak ktoś chce pograć i pomóc mi oswoić się z grą niech pisze na bero1910 :) POzdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mi powiedzieć la czego nie mogę przejśc przez te drzwi po walc tawer knight , mgła blokuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pokonać Archdemona(np. Dragon God w 2-3) czyli bossa jakiegoś ze światów.

dzięki ale dla czego nigdzie nie mogę isć oprucz tych 3 lokalizacji , te filary nie działają tylko ten pierwszy :verymad:

Edytowane przez Krirys78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale dla czego nigdzie nie mogę isć oprucz tych 3 lokalizacji , te filary nie działają tylko ten pierwszy :verymad:

a gadales z monumentalem?

PS.

to uprzedze pytanie - walisz na gore w nexusie - taki maly wietnamczyk przy ogarku biggrin.gif

@down

no nie uprzedzilem.. na balkonach siedza w kucki - tylko jeden zyje - ten przy swieczce - rozmowa z nim odblokuje archstony. pozdro

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gadales z monumentalem?

czy to ta wruszka czy kto byłem na górze ale nikogo tam nie widziałem , ale jak coś to sprawdze

m0rph dzięki już znalazłem :thumbsup:

Edytowane przez Krirys78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×