Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Warto brać dlc? Jest obecnie promocja za 16, 5

DLC to sprawy wycięte z gry. Nawet ciekawe. W jednej z nich nawet dość trudne trofeum do wbicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dodatkowe sprawy do wyboru z głównego menu - możesz grać, jak chcesz i kiedy chcesz.

 

Edit: No tak, Sushi ma rację, ale założyłem, że pablos dawno podstawkę ukończył i swoboda grania do tego się odnosiła.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są dodatkowe sprawy do wyboru z głównego menu - możesz grać, jak chcesz i kiedy chcesz.

I tak i nie :)

Można grać albo po ukończeniu całości, albo w trakcie normalnych spraw, bo te z DLC są między nie wplecione. Jeśli natomiast nie masz save'a ze zrobionymi wszystkimi sprawami, to żeby zagrać w DLC będziesz musiał przechodzić grę na nowo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: kupiłem przepustkę sezonową i jak mam ściągnąć dodatki? Z poziomu gołego PS Store dodatki są niedostępne. Z kolie z poziomu gry pisze że Coming Soon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy po aktywowaniu SP nie dodały Ci się do listy pobierania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne ale w liście pobierania nie ma nawet SP.

Chyba pierwszy raz w życiu będę musiał dzwonić na infolinię.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, pozwolę sobie podbić nieco temat. Mam problem natury technicznej. Postanowiłem ostatnio obłowić się na wyprzedaży Rockstara, więc łupem moim padło - gdzieś pomiędzy kolekcją Midnight Club, a Maksem Paynem - oczywiście L.A. Noire razem z Rockstar Passem. Niby wszystko ok, wszystkie DLC dają się "zakupić" za 0 zł. i pobrać z wbudowanego w grę "sklepu", a nawet zainstalować. I teraz tak, większość deelceków, zwłaszcza tych drobnych poniżej megabajta figurują jako "owned - installed". A trzy "duże", fabularne (Arson Desk, Homicide Desk i Vice Desk) mają status "owned - get content", czyli tak, jakby nie były zainstalowane. Obecnie usunąłem z konsoli wszystkie dodatki, sejwa i jestem na etapie pobierania ich na nowo. Powiedzcie, co może być przyczyną? A może one jednak są zainstalowane? W sumie, świadczyć by o tym mogła waga zainstalowanych dodatków w menu "Narzędzie danych gier" konsoli - ~16 GB, czyli tyle, ile faktycznie zostało pobrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągając grę z PSS ściągasz tylko dwa pierwsze szczeble kariery, resztą musisz dociągnąć, wchodzisz do gry i tam dodajesz do pobrania, przynajmniej tak pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jest tak jak mówisz - z PSS pobierane są dwa elementy, reszta z, że tak powiem, "in-game marketu". Wszystko jest poinstalowane, oprócz elementów widocznych poniżej. W akcie desperacji postanowiłem usunąć grę wraz z wszystkimi danymi, oraz przebudować bazę danych. Oczywiście nie pomogło. No nic, gram, może po prostu "tak ma być". ;)

 

pkfaF87m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra skończona w niecałe 15h - w tym ograne jedno DLC.

 

Gra sama w sobie ciekawi i po jakimś czasie włącza się syndrom jeszcze jednej sprawy.

No ale już sam po sobie wiem, że przejada się to bardzo szybko.

Ostatnie sprawy w Arson już męczyłem niemiłosiernie, jakoś jak dla mnie gra trochę zwolniła na ostatnich 3-4 case'ach.

Finał za to - szybki, ciekawy, dużo akcji ale za to zakończenie.. nie wiem - kiepski pomysł. Czuję spory niedosyt.

Może jeszcze wrócę do tego tytułu kupując jakąś dodatkową sprawę ale tak jak w przypadku Heavy Rain - najpierw trzeba odpocząć z rok, zapomnieć o czym to wszystko było i dopiero wracać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra skończona w niecałe 15h - w tym ograne jedno DLC.

 

Tos niechudego speed runa zrobil.... czy to patrzac po czasach let's play na YT jak i howlongtobeat i srednich czasach. 

 

Niedawno ogralem kompletna edycje i powiem dobrze mi weszla, podstawke wczesniej na PC ogrywalem. 

 

Szybkie podejscie do gry zwieksza efekt przejedzenia, ja staralem sie dzielic sobie posiedzenia i traktowac ta gre troche jak serial gdzie kazda sprawa to odcinek (krotszy lub dluzszy) i robilem 1 albo 4 na jedno posiedzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie grę ogrywałem.. ok. miesiąca ;)

może te 15h to i krótko (chociaz dla mnie to długo) ale zrezygnowałem z jeżdzenia po mieście, zbierania różnych znajdziek itp.

tak jak mówiłem - nie da się jej katować, trzeba sobie dawkować. Tak jak wspomniałeś - podobnie jak serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie grę ogrywałem.. ok. miesiąca ;)

może te 15h to i krótko (chociaz dla mnie to długo) ale zrezygnowałem z jeżdzenia po mieście, zbierania różnych znajdziek itp.

tak jak mówiłem - nie da się jej katować, trzeba sobie dawkować. Tak jak wspomniałeś - podobnie jak serial.

 

kazdy gra jak lubi :) 

 

Mnie drugie przejscie chyba kolo 40h zajelo z 5 sprawami z DLC i tez dawkowalem, ale mnie jezdzenie bawilo akurat, street crimes bo to bylo oderwanie od samych spraw. 

 

Tak czy inaczej uwazam ze warta ogrania, koncowka faktycznie moze budzic mieszane odczucia - choc ja przeklnalem zakonczenie i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×