Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Need For Speed: Shift 2 Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz ktoś napisze posta w rodzaju "Kiedy demo", "będzie demo" to od razu usuwam i daje warna...

Cała strona prawie o jednym i tym samym, ale i tak zaraz wchodzi jakiś inteligent i znów zadaje to samo pytanie co jest kilka postów wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok spokojnie bo ciśnienie Ci skoczy :rolleyes:, mój błąd nie spojrzałem na wcześniejsze posty. Akurat czytałem o tej gierce i chciałem pograć w demo. Poza tym nie widzę żebyście tu rozprawiali na jakieś głębokie tematy więc dla rozruchu tego forum zarzuciłem świeżego (odgrzanego :biggrin:) posta. Więc bez nerwów. Peace :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamówiłem na sklepie PS3site :D I myślę że gra będzie lepsza od biednego GT5 ;D Urzekł Mnie filmik w którym było porównanie między realnym widokiem "z kasku" a widokiem FPP w Shift 2... praktycznie żadnej różnicy poza pracą światła promieni słonecznych :D

PS: Proszę o pomoc bo przy zamówieniu Shifta 2 gdy wypełniałem formularz (po raz pierwszy) proszono Mnie o NIP którego nie posiadam i nie wypełniłem (bo 18-nastka tuż tuż... ;D) i czy bez tego kodu zamówienie zostanie zrealizowane ? Dzięki z Odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowskim M1 już można kupić, ale… jeszcze nigdy nie byłem na siebie tak wściekły za kupno gry w dzień premiery… dałem się nabrać na zwiastuny i obietnice jak 6 letnie dziecko… :/

Fizyka jazdy jest po prostu żenująca! Gram na ustawieniu Elite i jazda samochodem przypomina granie na telefonie komórkowym.

Zaraz po włączeniu gry ustawiłem sobie fizykę na najtrudniejszą, i szczerze mówiąc myślałem że gra ma problem z zapisywaniem tych ustawień.

Przeszedłem sobie taki początkowy test w Nissanie GT-R, myśląc że na dzień dobry gra wraca do standardowych ustawień a tutaj ZONK!

Więc kupiłem Golfa GTI, upewniłem się że ustawienia fizyki w grze są OK, ale niestety zero zmiany - samochód zachowuje się idiotycznie…

EDIT: literówka

Edytowane przez GoBeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze ma? warte polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GoBeny

Nie mow ze taka tragedia :/ Bardzo mi przykro w takim wypadku, ale dzieki Tobie juz mam pierwsze duze ostrzeznie przed zakupem. Poczekam na wiecej opinii gdyz hype na gre tez mi sie udzielil i od jakiegos czasu mocno zainteresowany bylem pre-orderem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na wypowiedzi bardziej zaufanych w temacie, bo co jak co ale 2 posty uzytkownika mnie nie przekonuja do tego aby w ogole w to uwierzyc. Nie obrazajac nikogo, 2 posty wcala nie musza oznaczac, ze czlowiek nie moze sie wypowiadac, aczkolwiek duzo juz widzialem fanboyow GT5, ktorzy zakladali nowe konta tylko po to aby powiedziec innym, ze cos innego niz GT5 jest tak zje......

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na wypowiedzi bardziej zaufanych w temacie, bo co jak co ale 2 posty uzytkownika mnie nie przekonuja do tego aby w ogole w to uwierzyc. Nie obrazajac nikogo, 2 posty wcala nie musza oznaczac, ze czlowiek nie moze sie wypowiadac, aczkolwiek duzo juz widzialem fanboyow GT5, ktorzy zakladali nowe konta tylko po to aby powiedziec innym, ze cos innego niz GT5 jest tak zje......

Pozdro

ja mam swoja wersje zamowiona jutro dostane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowskim M1 już można kupić, ale… jeszcze nigdy nie byłem na siebie tak wściekły za kupno gry w dzień premiery… dałem się nabrać na zwiastuny i obietnice jak 6 letnie dziecko… :/

Fizyka jazdy jest po prostu żenująca! Gram na ustawieniu Elite i jazda samochodem przypomina granie na telefonie komórkowym.

Zaraz po włączeniu gry ustawiłem sobie fizykę na najtrudniejszą, i szczerze mówiąc myślałem że gra ma problem z zapisywaniem tych ustawień.

Przeszedłem sobie taki początkowy test w Nissanie GT-R, myśląc że na dzień dobry gra wraca do standardowych ustawień a tutaj ZONK!

Więc kupiłem Golfa GTI, upewniłem się że ustawienia fizyki w grze są OK, ale niestety zero zmiany - samochód zachowuje się idiotycznie…

EDIT: literówka

GoBeny...dzięki za to!!! I ktoś tu niedawno pisał o "biednym GT5"!!! Jednak grafa to nie wszystko....A już byłem blisko,po obejrzeniu filmików...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... I myślę że gra będzie lepsza od biednego GT5 ;D ...

Biedna to jest ta Twoja wypowiedź...

Co do Shifta 2 to tak jak się spodziewałem, wszystko fajnie wygląda na filmikach i screenach, a sama gra to pełny arcade.

Co prawda ja nie spodziewałem się naprawdę niczego innego, jak ktoś naprawdę uwierzył w te bujdy o zdominowaniu GT5 czy już nawet Forzy, to pozostawiam bez komentarza.

Nie mówię, że Shift to zła gra, ale zupełnie inna niż te dwie.

Kupić Shfita kupię na pewno, ale kiedy? Myślę, że jak cena pójdzie w dół, czyli gdzieś tak do miesiąca dwóch, może nawet szybciej.

Pamiętam jak pierwszą część udało mi się kupić za 100zł chyba kilka tygodniu po premierze.

Jak ktoś zakupi swoją kopię to niech się jeszcze wypowie, tylko szczerze, bo wiadomo, że niektórzy myślą, że jak zapłacili za grę prawie 200zł to musi ona być cudowna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka bardzo mi się podobała, czy w stosunku do pierwszej części skopali fizykę sterowania?

Jakby została taka sama to by mi to nie przeszkadzało. Miałem jutro lecieć kupić swoją kopie, ale w takim wypadku czekam na wypowiedzi Tych co już grali, najlepiej w dwie odsłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na wypowiedzi bardziej zaufanych w temacie, bo co jak co ale 2 posty uzytkownika mnie nie przekonuja do tego aby w ogole w to uwierzyc.

Specjalnie dla Ciebie 3 mój post – moja wiarygodność wzrasta o 50% ;) taki joke… :)

A tak serio to od początku nie można się było nastawiać na prawdziwy symulator. Jednak miałem na dzieję że gra będzie chociaż w jakikolwiek sposób próbowała go naśladować. Dla twórców NFS (bo nie oszukujmy się – to nadal jest NFS) symulacja wyścigu oznacza przyciemnianie obrazu i szare migawki przed oczami gdy ktoś nas w uderzy. A to że przy 180kph i wciśniętym na maxa hamulcu samochód jest stabilny jak skała nie jest już tak istotne.

Pogram dalej i zobaczę jak sprawuje się fizyka przy mocniejszy furach, może tylko FWD są tak spaprane. Na co dzień jeżdżę Hondą Civic Type-R i mam jako takie pojęcie jak powinien zachowywać się taki samochód.

Na koniec napiszę, że przy pierwszej części bawiłem się dobrze (platyna) i uważam że gierka miała swoje zalety. Druga cześć będzie fajna dla fanów poprzednich części NFS (nie Shift). Jest kolorowo, gra muzyka i można poprzyklejać sobie naklejki na zderzak… ale nowy Shift miał być inny.

PS: podczas gry czasami na szybie rozbryzguje się mucha. Wydać jej krew, nóżki i skrzydła! Rozdzielczość tej muchy jest większa niż rozdzielczość niektórych tekstur na samochodach. WDF? Jaki to ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega forumowy i wieczny rywal na torach wyscigowych dal mi znac o fakcie ze Shift juz wyszedl ewntualnie wychodzi... W uk u mnie 1 kwietnia bedzie. Jednak poki co to licze na opinie, mam male zawirowania teraz i po prostu nie mam czasu na gry. Jednak jak tylko mi sie uspokoi to zaczne sie interesowac tematem. Teraz tylko czytam, przegladam. Chcialbym abyscie dawali wasze reakcje nie az takie super pozytywne i negatywne... dawajcie wywazone opinie. Wowczas wasze odp beda lepiej rozumiane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: podczas gry czasami na szybie rozbryzguje się mucha. Wydać jej krew, nóżki i skrzydła! Rozdzielczość tej muchy jest większa niż rozdzielczość niektórych tekstur na samochodach. WDF? Jaki to ma sens?

Taki, zeby poczuc feeling tej gry, immersja ponad wszystko, dolacz jeszcze do tego to, ze Ci sie sciemnia obraz jak ktos w Ciebie przywali ewentualnie Ty w kogos. Jak nie lubisz takich rzeczy to graj ze zderzaka:D

Od symulatorow to ja mam GT5, ta gra miala isc w strone GT i Forzy, natomiast od poczatku bylo wiadome, ze taka nie bedzie. Nie nastawialem sie na to i nie nastawiam. Jesli frajda z jazdy jest taka jak w jedynce albo lepsza to ja to kupuje. Takie pieprzenie o dupie marynii, ze nie kupie tej gry bo MIALA byc jak GT5 jest niczym to, ze NIE KUPIE GT5 bo dali 1000 standardowych aut, ktore sa do dupy... Szkoda tylko, ze kazdy szanujacy jest kierowca smiga z widokiem ze zderzaka i do srania mu wiedziec w danym momencie czy jedzie premiumem czy standardem, dodatkowo nikt nie zwraca uwagi na auta premium, ktore bija na glowe wszystkie inne z innych gier, oraz iloscia chyba wszystkie NFS'y, z przodu jest tylko forza.

Takze takich wypowiedzi nie biore pod uwage. I jak reszta czekam na wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial przeczytac opinie osoby ktora zagrywala sie gt5, ale obiektywna ktora nie przesadza ze swoim podejsciem do gier.. w shifta 1 sie dobrze bawilem, kupilem uzywke i sprzedalem ja ale dobrze sie bawilem a tutaj bedzie tez super rywalizacja z autologiem. Ciesze sie ze bedzie ta sama opcja co w pierwszej czesci, z pokonywaniem perfekcyjnie zakretow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie lubisz takich rzeczy to graj ze zderzaka:D

Mucha rozwala się właśnie przy widoku ze zderzaka :D

Chodziło mi o to że mogli poprawić inne aspekty, zanim wzięli się za takie szczegóły – może źle się wyraziłem.

Od symulatorow to ja mam GT5, ta gra miala isc w strone GT i Forzy, natomiast od poczatku bylo wiadome, ze taka nie bedzie.

Moim zdaniem nowemu Shiftowi bardzo zaszkodziły te filmiki porównujące ją właśnie do GT5 i F3 (przygotowane przez twórców).

Dlatego teraz gracze będą porównywać te gry do siebie, chociaż jest to kompletnie bez sensu i będzie tylko prowokowało kłótnie na forach.

Gdyby tych filmików nie było, to napisałbym że mamy do czynienia z nowym ulepszonym Shiftem, a tak dostałem zupełnie nie to czego się spodziewałem.

Mam cholernie mieszane uczucia co do tej gry…

Co mi się w grze podoba (na razie):

- zostało masterowanie zakrętów. Pomysł już w jedynce przypadł mi do gustu i fajnie że został.

- przeciwnicy się nie pierniczą i ostro walczą o pozycję. Przez to rozgrywka jest dynamiczna (ale nie realistyczna!!!).

- zniszczenia wyglądają całkiem fajnie.

- bardzo dobrze oddany efekt najazdu na tarkę, cały bok samochodu podskakuje, FF się włącza na maxa

- spore możliwości ulepszeń/tuningu

Co mi się nie podoba:

- Kampania reklamowa tej gry – ta gra jest szybka, efektowna, ale nie jest realistyczna!

- Fizyka jazdy

PS: Nie jestem fanem GT5, nie jestem fanem F3. Gram w WRC, uwielbiam RBR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jakies auto rwd? HIV w recenzji pisal ze dobra jest fizyka jazdy, a Ty dajesz teraz kontratak na to

btw, grasz na kierze ?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz jakies auto rwd? HIV w recenzji pisal ze dobra jest fizyka jazdy, a Ty dajesz teraz kontratak na to

btw, grasz na kierze ?

DFGT. Jeśli grałbym na padzie moje zadanie na temat fizyki byłoby bezwartościowe.

Mam nową teorię - być może przeciwnicy w tej grze są zbyt wolni. Są agresywni przy bliskim kontakcie, ale nie są wystarczająco szybcy abym musiał jechać na limicie i popełniać błędy. Szybko im uciekam i jadę sobie do mety. Fizyka jest dziwna bo po prostu zbyt prosto udaje mi się wyprowadzać samochód z poślizgu, a uwierz mi że nie jestem geniuszem kierownicy. Przy ostrym hamowaniu też powinno tyłem rzucać, a kilka ruchów kierą stabilizuje mój tor jazdy w każdej sytuacji.

Oprócz mnie nie wypowiedział się nikt inny kto ma już tą grę – nie wyrabiajcie sobie opinii na temat tej gry tylko po tym co ja tutaj piszę, bo większość ludzi na tym forum gardzi WRC a ja uważam że to świetna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie przy wiekszym hamowaniu powinno zarzucac tylem, wszystko zalezy od auta i balansu hamulcow, takze poprobuj wiecej autek, wez jakiegos vipera i daj znac jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest "recenzja", a raczej opis wrażenia jakie sprawia Shift 2:

http://www.gtplanet.net/gtplanet-at-shift-2-media-event-hands-on-impressions/

Wszystko jest po angielsku, ale zawiera sporo informacji dla fanatyków symulacji.

Oczywiście gra z nią nie ma nic wspólnego, ale tak jak w podsumowaniu, gra daje masę frajdy, a o to chyba w NFS'ach w sumie chodzi.

Jak w Shift każde auto jechało bokiem, tak tutaj podobno trzymają się asfaltu niczym przyklejone.

Nawet mocnych aut nie dało się wprowadzić w nadsterowność.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi nie przypadła do gustu, więc jak ktoś byłby zainteresowany to mam na sprzedaż Shift 2, Online Pass nie wpisany.

Edytowane przez worms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×