Skocz do zawartości
impresarioPL

Screenshoty, Video - Pochwalcie Się! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

Moje pytanie jest proste, jasne i klarowne - takiej samej odpowiedzi bym od was oczekiwał ;)

Czy jest możliwość aby filmy z akcji, nagrane za pomocą wbudowanej do tego funkcji w modern warfare BLACK OPS zrzucić na komputer w jakimś ludzkim, możliwym do obróbki formacie?

Czy po prostu jedyna możliwość zabawy z filmami ogranicza się do montowania i udostępniania ich w interface BlackOps ?

Dziękuję z góry za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jako takiego pliku z konsoli nie da się przenieść. Ja używam EasyCAP (cena 30 złotych) do zgrywania obrazu przez USB i na moje potrzeby wystarcza. Nie ma raczej innej opcji jak zwyczajne odtworzenie filmiku w grze i zgranie obrazu na komputer przez przejściówkę/ kartę video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caballero a mógłbyś napisać co dokładnie jest do tego potrzebne? Tzn. jak przejściówka. Też szukałem rozwiązania jak to ustrojstwo zgrać na kompa i wpadłem właśnie na pomysł aby podłączyć kompa pod tv. Ale nie wiem dosłownie z czym to się je i jakie programy będą mi potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy od razu podłączyć konsolę do kompa z ominięciem tv. Potrzebna przejściówka EasyCAP http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=easycap i dołączony do niej program do przechwytywania obrazu... no i kabel scart (3 czincze) ten który jest standardowo dołączany do konsoli.

Tak to wygląda na Black Opsach po zgraniu:

szybki test:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W tym temacie dajemy screenshoty oraz filmiki z BO. Ale w naszym wykonaniu a nie czyimś :D. Można komentować zdjęcia, filmiki itp.

To ja zacznę jakby coś :P

3x QuickScoping na Olek_PL i sylwex

blackops1024.jpg

http://img192.imageshack.us/img192/3827/codbom.jpg -> tutaj w całej rozdzielczości :)

Olek został z penetrowany przez klatkę piersiową, widać krew w powietrzu, jakiś kawałek drewna z drzwi oraz kurz, po tym jak kula trafiła w te jakże piękne brązowe drzwi xD :D

blackops1024x.jpg

http://img574.imageshack.us/img574/3451/codbo2.jpg -> tutaj w całej rozdzielczości :)

A tutaj zamieszczam filmik, ze "Sniper Lobby", że po patchu też da się robić QuickScopy :). Filmik ma tylko 25 sekund, ponieważ maksymalnie można do 30 sekund przesyłać na stronę Black Opsa. Zapraszam do oglądania i komentowania :)

http://www.youtube.com/watch?v=ndPo-9WYu7g

Pozdrawiam

Edytowane przez Quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maksymalnie można do 30 sekund przesyłać na stronę Black Opsa. Zapraszam do oglądania i komentowania :)

Gdzie i jak to można przesłać na stronę Black Opsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do swojej karty gracza w Black Ops. Następnym krokiem, jest wybranie, zobacz ostatnio rozegrane mecze. Po czym, wybierasz sobie jakikolwiek chcesz, klikasz "X" i ten film, przenosisz do swojej kolekcji. Maksymalnie 6 rzeczy możesz mieć, czy to screenshoty, video czy też ustawienia do gry którą TY stworzyłeś "np. tak jak ja, Sniper Lobby". Jak już przeniesiesz takowy filmik, musisz wejść go obejrzeć sobie. I z tego filmiku, robisz maksymalnie 30 sekundowy, ujmując w tym najlepsze akcje. Tak zwane, podzielasz go na segmenty. Ostateczna ilość to 10. Więc na 10 segmentów możesz go podzielić. Taki filmik, możesz dzielić na "[]" (kwadrat xD). Jak przytrzymasz przycisk, to zrobi Ci się screenshot, jak klikniesz to od danego momentu do czasu kliknięcia będzie Ci się nagrywało. Tak jak pisałem, najlepiej najlepsze akcje po parę sekund dzielić, byś miał maksymalnie 30 sekundowy klip. Teraz jeżeli utworzyłeś taki klip z paru segmentów czy tam nawet jednego trwającego określony czas, zapisujesz go w swoich plikach jeszcze raz. Po czym masz już 2 video. Jeden pełny z meczu (8min), a drugi ten krótki (30sec). I teraz, by móc to przesłać na stronę Black Opsa, albo YouTube, musisz wejść na http://www.callofduty.com/ przejść na stronę BO, zarejestrować się, jeżeli się zarejestrujesz to wejść na maila którego podałeś by akceptować rejestrację do konta, zalogować się i już następny krok mamy z głowy. Klikasz później na "THEATER BETA" i masz do wybrania ikonę (XBOX LIVE albo PSN), wybierasz PSN, logujesz się na swoje konto z PSN i już jesteś w swoim profilu na BO. Jeżeli chcesz by filmik od razu się na YouTube z uploadował, to masz tam obok obrazek YT i musisz stronę BO powiązać ze swoim kontem na YouTubie. A jak tego nie zrobisz, to filmik się zrzuci na Twój profil w BO, na stronie. Krok następny, wchodzisz na swoją kartę gracza w BO (grze), moje pliki i odpalasz ten krótki video. I nie klikasz pierwszej opcji "odtwórz film, video (czy jakoś tak)" tylko przed ostatnie bodajże "pokaż klip". Skończysz oglądać i po zamknięciu go, on będzie się przesyłał na stronę pierw (trwa to jakieś około 2min). I nie masz co patrzeć od razu na stronę Call of Duty, ponieważ filmik dopiero tam będzie za kilka godzin.

Tutaj instrukcja jak to zrobić, tylko w wersji angielskiej:

* Find a segment you would like to capture, and select the RECORD option.

* Once you have reached the end of your segment, select RECORD again to stop.

NOTE: Segments can be no longer than 30 seconds.

* Select NAME SEGMENT > UPLOAD CLIP, then create the TITLE, DESCRIPTION, and TAG for the video clip

* Select a slot in MY FILE SHARE to save the video clip.

* Go to MY FILE SHARE and select the video clip.

* Choose the SELECT FOR PLAYBACK option. That video clip will now be available to render.

* From the Call of Duty: Black Ops THEATER, select RENDER CLIP.

* After the video clip plays through, it will be uploaded to MY THEATER.

* Watch the video clip in My Theater or on YouTube.

NOTE: We recommend that you link your YouTube account. If you do not, your video will not be saved and may be deleted over time.

Mam nadzieję, że udało mi się Tobie pomóc w jakikolwiek sposób.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Quarantino
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.callofduty.com/theater

Tu można zobaczyć swoje wyczyny.

Ja mam udostępniony jeden screen i jeden filmik a w tym theater widać tylko screena

Z tego co widzę jest to na razie beta wiec może to poprawią

Przeczytaj co pisałem, taki długiiii post :P. To, że masz filmik, kilku minutowy, to Ci się tam nie wyświetli. Tam tylko można mieć klipy 30sekundowe, które zrobisz i jednocześnie je prześlesz na stronę BO. To, że Ty sobie w swojej karcie gracza dodasz filmik, z jakiegoś tam trybu, to nic Ci to nie da. On się tam nie wyświetli.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie doczytałem :P Ja akurat zmontowałem sobie filmik nawet krótszy niż 30 sec, i dodałem go tylko do moich plików. Dzisiaj obczaję co i jak z tymi filmikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się głupio spytam ale nie grałem w MW2 i Nawet jedynkę więc jakbyście mogli powiedzieć jak nagrywać filmiki w BO , bo mam ochotę coś nagrać ale nie wiem jak.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo mnie zacieakawil ten watek

Chce sobie nabyc PS3 zeby glownie grac Online sinla tez oczywiscie.

Interesuje mnie zmiana kontrolera z myszki na pada.

Na tych filmikach to co ludzie na tych padach tak mloca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może się głupio spytam ale nie grałem w MW2 i Nawet jedynkę więc jakbyście mogli powiedzieć jak nagrywać filmiki w BO , bo mam ochotę coś nagrać ale nie wiem jak.

Weź poczytaj sobie 6 postów wyżej Quarantino dokładnie opisał jak to się robi w grze tylko że tam można nagrywać 30 sekundowe filmy, jak chcesz długie filmy nagrywać to musisz mieć np. nagrywarkę DVD którą wystarczy podłączyć do TV lol.

Czesc slyszalem ze w cod bo jest skrypt 3d ?

trzeba miec tv 3d zeby móc grac ?

No jak można się prosto domyślić trzeba mieć telewizor 3D thumbsup.gif

Panowie bardzo mnie zacieakawil ten watekChce sobie nabyc PS3 zeby glownie grac Online sinla tez oczywiscie.

Interesuje mnie zmiana kontrolera z myszki na pada.

Na tych filmikach to co ludzie na tych padach tak mloca ?

Kolego na PS3 gra się na padzie wszyscy tak grają ! Nie polecam ci kupować myszy takich jak Frag Pro itp. bo to tylko substytut myszki komputerowej, tak naprawdę nic ci to nie da i wcale gra na takiej myszce nie będzie taka sama jak na kompie, jest to spowodowane lagami.

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego o to mi chodzilo.

Ja mowilem o zmianie ale w sensie z PC na PS3 :P ja wiem ze w PS3 ma sie pada :P

Czyli jak dobrze zrozumialem ci kolesie z powyzszych filmikow graja na padach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musial: nie trzeba mieć tv 3d,no chyba,żeby w 3d grać,ale na normalnym bez problemu da się grać,lecz nie w 3d :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to miałem nazwać, ale musiałem to wstawić na YT ^^. Dwa razy, kolesia nie trafiłem z kosy, jakiś bullshit... A mnie zabijają jakby mieli COMMANDO z MW2, wtf :/...

http://www.youtube.com/watch?v=IdXRTN0VqhA

PS. Lovtza, tak. W większości przypadków, są to gracze, którzy używają joysticka :P. Na przykład, taki ja! Tadam! :>

Edytowane przez Quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×