Skocz do zawartości
impresarioPL

Screenshoty, Video - Pochwalcie Się! :)

Rekomendowane odpowiedzi

powiem ci tyle ,dawno nie widziałem żeby ktoś tak rozwalał wiare w BO. Oprócz tego boje się Ciebie spotkać w grze,w przeciwnej drużynie :rolleyes:. To bedzie na tyle z mojej strony ,więc pzozdrawiam. I coraz to lepszych statystyk (jeśli się da u Ciebie jeszcze lepsze):tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedno pytanie do yoshiego, jakie masz ratio z ogolnej gry? ( wspolczynnik zabic/zgonow)

PS. Tutaj dam film nie moj, ale kuzyna mojego kolegi ( kuzyn z Czech ). Filmik nie jest z BO, ale film jest zajebisty ! Edytowanie filmu i wszystko zajelo im ok. roku :P

moze juz wydzieliscie.

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedno pytanie do yoshiego, jakie masz ratio z ogolnej gry? ( wspolczynnik zabic/zgonow)

Moje ratio to 2.23 w tej chwili wiec nie jakieś zajebiaszcze hehehehe. Pozdrawiam i zapraszam na kolejny film tym razem nie jest to mój gamplay a jednego z przypadkowo spotkanych gości. oto link

http://www.youtube.c...h?v=34_lVBm0SOw

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Pozdrawiam i zapraszam na kolejny film tym razem nie jest to mój gamplay a jednego z przypadkowo spotkanych gości. oto link

http://www.youtube.c...h?v=34_lVBm0SOw

skoro k/d rati nie jest meeega to zauwazyłeś że Twoje wyniki zależą od jakości internetu, zauważyłeś u siebie jakieś lagi - możesz pokazać filmik dokumentujacy te lagi?

Ja w MW2 miałem taką sytuację - wypadłem na gostka 1 na 1 i nawet chyba ja zacząłem pierwszy strzelać i w tym momencie nastapiła migracja hosta, czekam sobie mając gostka na muszce na wznowienie gry i ... natychmiast po wznowieniu gry zginąłem, a na killcamie widać było że gostek spokojnie co najmniej sekundę wczesniej rozpoczął grę. Szkoda że nie mogłem tego nagrać.

i można prosić jakieś filmy z Medal of Honor - grywasz w to jeszcze?

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro k/d rati nie jest meeega to zauwazyłeś że Twoje wyniki zależą od jakości internetu, zauważyłeś u siebie jakieś lagi - możesz pokazać filmik dokumentujacy te lagi?

Ja w MW2 miałem taką sytuację - wypadłem na gostka 1 na 1 i nawet chyba ja zacząłem pierwszy strzelać i w tym momencie nastapiła migracja hosta, czekam sobie mając gostka na muszce na wznowienie gry i ... natychmiast po wznowieniu gry zginąłem, a na killcamie widać było że gostek spokojnie co najmniej sekundę wczesniej rozpoczął grę. Szkoda że nie mogłem tego nagrać.

i można prosić jakieś filmy z Medal of Honor - grywasz w to jeszcze?

Owszem lagi są ale nie koniecznie dobre połączenie oznacza dobre wyniki. Najczęściej osiągam dobre wyniki gdy mam 3 kreski. Gdy jestem HOSTEM kiepsko mi sie gra. Mój net nie jest super szybki ale wydaje mi sie dość niezawodny. Zresztą na MW2 z 1-2 kreskami potrafiłem wyciągać 30+ killi. A z tym twoim przypadkiem to też tak miałem. Poprostu gościowi szybciej wczytało ustawienia nowego hosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi mam pytanie a ten gościu co grał jaki ma nick? :rolleyes: A filmik super jak ja lubię jak one mnie "drapciają" nowe słowo hehe czekam na kolejne filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w opcji kino czasami tak to wygląda że hity wchodzą gdzieś obok zawodnika ale gdy gram "live" wygląda to normalnie. A neta mam normalnego czyli 10MB/ 1,5MB. Więc szału nie ma

nie to żebym sie czepiał, ogólnie bardzo mi sie podobaja Twoje filmiki i gameplay, w mojej żonie nawet podoba się Twój głos :unsure: , zaś komentarz do kamperusa był mega miodny (prosze o więcej - a swoja drogą jak zdobyłeś filmik z jego gameplaya? ale wracając ad rem:

PvtPyle na swoim kanale dał przykład podobnej sytuacji, gdzie hity wchodzą w schody jako przykład bodajże lag switch w kontekście gdzie dochodzi do cheatowania - nie wiem co to jest możesz wyjasnić? Niestety nie mogę podać linku do filmiku bo na tym kompie w pracy mam zablokowany dostęp do youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ci wytłumaczyć. Jest to takie coś co celowo co jakiś czas odłącza połączenie ale na tyle by nie rozłączyło użytkownika. Dzięki temu użytkownika nie da się zestrzelić a sam załatwia nas strzelając np. tak jak pokazał to na filmiku ThePvtPyle strzelając obok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to żebym sie czepiał, ogólnie bardzo mi sie podobaja Twoje filmiki i gameplay, w mojej żonie nawet podoba się Twój głos :unsure: , zaś komentarz do kamperusa był mega miodny (prosze o więcej - a swoja drogą jak zdobyłeś filmik z jego gameplaya? ale wracając ad rem:

PvtPyle na swoim kanale dał przykład podobnej sytuacji, gdzie hity wchodzą w schody jako przykład bodajże lag switch w kontekście gdzie dochodzi do cheatowania - nie wiem co to jest możesz wyjasnić? Niestety nie mogę podać linku do filmiku bo na tym kompie w pracy mam zablokowany dostęp do youtube.

Przedmowca dobrze to wyjaśnił. Niestety są łajzy którym sprawia to radość. A propos oglądania moich gameplay'i to miło że białogłowe też oglądają. Pozdrowienia dla Ciebie i żony

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mogę ci wytłumaczyć. Jest to takie coś co celowo co jakiś czas odłącza połączenie ale na tyle by nie rozłączyło użytkownika. Dzięki temu użytkownika nie da się zestrzelić a sam załatwia nas strzelając np. tak jak pokazał to na filmiku ThePvtPyle strzelając obok.

dzieki za wyjasnienia , troche poszperałem i znalazłem że toczy sie dyskusja czy takie urządzenie mozna stosować tylko na grach hostowanych na konsoli (jak MW2 i Black Ops) a nie na dedykowanych serwerach (MAG) . Jakie jest wasze zdanie - pytam bo grając w MAG mam czasem wrażenie że gram przeciwko cheaterowi. Logicznie rzecz biorąc wg mnie nie ma to znaczenia bo jeśli gostek celowo wprowadza lagi to jakie to ma znaczenie gdzie jest serwer gry; u mnie to wygladało że gostek stoi a nagle teleportuje się 5 m obok, lub zabija mnie w tym samym momencie gdy wybiegł zza murka, żeby go zabić to czas mojej, pada i konsoli reakcji musiałby wynosić wg mnie ok 0,1 sek - fizycznie niemozliwe.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć! Moglibyście zobaczyć mój filmik? Byłbym naprawdę wdzięczny. To szybki klip z Zabawy Bronią na Summit. Nie jest w HD, ale moje skromne środki finansowe nie pozwalają mi na zakup cudeńka zwanego HD PVR.

http://www.youtube.com/watch?v=eOXeXX3tj2o

Liczę jednak, że może w przyszłości odłożę trochę grosza na nagrywarkę... Mam naprawdę wiele dobrych meczy. Co z tego jak nie mogę tego nagrać w jakiejś lepszej jakości.

Edytowane przez Lookech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up:

nie be,a by... umiejętność angielskiego w naszym kraju kuleje ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×