Skocz do zawartości
ONE

Catherine

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer. Niezły, do tego zdradza nam co nieco na temat fabuły gry. :)

EDIT: Z japońskiego PSS można pobrać demko (930 MB).

EDIT2: Przeszedłem dziś demo. Mogę napisać, że zapowiada się niezła gierka. Fabuła intrygująca, ciekawe (momentami zabawne) dialogi, ładna grafika, ciekawy pomysł i imho trudna platformówka z elementami przegodówki. Wszystko to składa się na ciekawie zapowiadającą się grę.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japonska wersja gry (gra sprowadzona z japoni) nie ma angielskich napisow ? wszystko jest full JP ? jesli sa ang. napisy to moze byc JP wersja nawet lepsza w anime japonskie gadanie jest lepsze od angielskiego a i tak napisy (przynajmniej angielskie) potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamesradar.com/f/catherine-import-review/a-2011030816833522052

Tym panom warto zaufac. To dobrzy redaktorzy, a ich stronka wymiata totalnie.

No coz, troche sie tego spodziewalem po filmikach. Swietne story, ale kiepski gameplay. Raczej niestety nie przekona mnie to do kupna, a szkoda bo wiazalem calkiem spore nadzieje z ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest trudna, ale fabularnie zapowiada się nieźle (dialogi w demku były świetne). Opcje pisania smsów, itp. też dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Europie pewnie szybko się nie doczekamy, z związku z czym chciałbym zadać pytanie.

Czy zna ktoś polski sklep, który sprowadza Catherine w rozsądnej cenie (do 230 zł)? Nabrałem smaczka na grę, a na allegro nikt nie wystawia aukcji :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Tyle było narzekania, a tu proszę, 83 na metacritic. :)

Niestety dostaniemy wersję z angielskimi głosami (nie da się włączyć oryginalnej ścieżki, prawda?), co hamuje moje zapędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Europie pewnie szybko się nie doczekamy, z związku z czym chciałbym zadać pytanie.

Czy zna ktoś polski sklep, który sprowadza Catherine w rozsądnej cenie (do 230 zł)? Nabrałem smaczka na grę, a na allegro nikt nie wystawia aukcji :(.

W zasadzie możesz sam sobie zamówić Catherine z USA/Kanady przez VGP

TUTAJ wersja podstawowa (z papierowym artbookiem i soundtrackiem na CD) za 43€

TUTAJ wersja kolekcjonerska z masą dodatków za 58€

Do tego należy doliczyć koszty przesyłki od 7,50$(kanadyjskiego dolara),więc nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demko można pobrać od jakiegoś czasu z US pss... całkiem fajnie to wygląda i jest mega zeschizowane co mi się osobiście bardzo podoba:) jeśli nie wyjdzie w europie to pewnie zamówię przez ebay'a z USandA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wolałbym pograć w wakacje niż w Boże Narodzenie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w końcu to Atlus, pozostaje się cieszyć, że gra w ogóle wychodzi na naszym kontynencie. Poza tym dobrych gier w najbliższych miesiącach brakować nie będzie, więc za Katarzynką spokojnie może jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo bylo swietne. Samo przesuwanie tych klockow moze pasjonujace strasznie nie jest, ale klimat jest nieziemski. Sposob opowiadania fabuly jest ciekawy, oglada sie to wszystko z wielkim zainteresowaniem :). Jak dla mnie must-have, chociaz faktem jest ze w tym roku wychodzi mnostwo rownie swietnych tytulow i powstaje dylemat co brac, kiedy malo kasy w portfelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajnie ta gra wygląda i chyba warto zwrócić na nią uwagę, choć na allegro ceny nie zachęcają ponad 2 stówki lekko trzeba szarpnąć. Ale gra do przemyślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest czas rozgrywki (ile czasu zajmuje przejscie gry a ile "wymaksowanie") ? czy sa elementy przygodowe czy tylko logiczne (koszmary-przesuwanie klockow) .. ogolnie licze na "klimat" i dobre anime bo obawiam sie ze gameplay bedzie ograniczony a bardziej ze bedzie to interaktywny film (anime) z przerywnikami (koszmarami z klockami :P)

Edytowane przez szatnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest czas rozgrywki (ile czasu zajmuje przejscie gry a ile "wymaksowanie") ? czy sa elementy przygodowe czy tylko logiczne (koszmary-przesuwanie klockow) .. ogolnie licze na "klimat" i dobre anime bo obawiam sie ze gameplay bedzie ograniczony a bardziej ze bedzie to interaktywny film (anime) z przerywnikami (koszmarami z klockami :P)

Nie chce zapeszać ale może to być klon typu Heavy Rain.

Jeśli ta gra obejmuje tego typu sprawę jak wyżej wymieniona gra + ukłądanie klocków to chyba nie ma się co za nią brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłoby tak, jak piszesz, to na 100% wiele osób byłoby wniebowziętych. W tym ja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zagrałem w demo dostępne w sklepiku US i mam takie pytanie czy cały gameplay polega na tej logicznej układance z wspinaniem się i i ustawianiem klocków czy zawiera też inne elementy

Gra w sumie i tak mi się bardzo podoba ale cena jak na razie odstrasza, wolę kasę przeznaczyć na Team Ico Collection a Catherine kupię jak trochę stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko. "Oglądasz" też animkę (taki japoński HR). Klocki są we śnie. Podoba mi się patent z wysyłaniem smsów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z uzytkownikow zna gre na wylot ? :P..

jestem przy 4tym dniu .. ciekawi mnie czy jest/bedzie opcja dzwonienia/pisania sms'ow z wlasnej inicjatywy a nie tylko przez "odpowiadanie" ?

i jeszcze pytanie dotyczace fabuly.. czytalem ze jest wiele zakonczen.. i z tego co gram widze ze jest wiele wyborow w trakcie gry.. czy fabula tez sie jakos rozni w zaleznosci od naszych poczynan czy tylko sam koniec sie rozni ? wiem ze mozna pominac jakies scenki wychodzac z baru szybko czy cos ale czy fabula sama w sobie moze sie roznic ? jak z "kims pogadam" to odblokuje sie inna cut-scenka czy cos ?

a co do gry to musze powiedziec ze jest swietna.. ukladanie klockow to glowne "wyzwanie" w grze ale przy klockach spedza sie ok 60% gameplay'u ktory jest super :) a fabula poki co jest ciekawa i wciagajaca a klimat niepowtarzalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×