Skocz do zawartości
ONE

Catherine

Rekomendowane odpowiedzi

gre skonczylem.. ma 8 zakonczen z tego co widze ale niewiem czy wystarczy "koncowke" inaczej zagrac by zmienic zakonczenia czy trzeba przez cala gre inna karme zbierac choc chyba roznic w "srodku" gry nie ma zadnych i jedynie zakoncznia moga byc rozne.. gra jest super.. dalbym 9-/10.. na liczniku ponad 13h wiec wmiare sporo.. kolo 6h z tego to jest "przesuwanie klockow".. niecale 3h to anime/cutscenki no i cos ponad 4h to rozmowy i chodzenie po lokacji (dwoch dokladnie z tego co pamietam)..

samo przesuwanie klockow sie nie nudzi bo co poziom sa dodatkowe atrakcje :) ogolnie b. fajna i polecam.. szkoda ze nie ma wiecej ludzi grajacych no ale moze przy europejskiej premierze bedzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam gorącą prośbę do posiadaczy europejskiej wersji Catherine - czy jest wersja francuska? Bardzo mi na tym zależy i od tego uzależniam zakup gry. Czy ktoś już sprawdził może? Mój adres: gniewoszkolodziej@gmail.com

Pytanie jest dalej aktualne - a odpowiedzi brak...

Edytowane przez gniewosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam własnie na swoją kopię gry, ciekawe czy gra mi się spodoba czy mnie odrzuci, bo czytałem na necie różne opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja ją ukończyłem 2 krotnie i generalnie mogę ci napisać że jest to najlepsza fabularno-logiczna i ogólnie naj naj gra logiczna na rynku w tej chwili. Osobiście uwielbiam za nietuzinkowe pomysły, świetną fabułę, stopień trudności i całokształt!

gniewosz ja mam usa więc nie odpowiem.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem póki co ponad godzinę, gra jest super, ale poziom trudności masakra. Na normalu to przesuwanie klocków ponad moje siły.

P.S. No i dziwna sprawa trofea wpadają po japońsku napisane tymi krzaczkami:) Więc nawet nie wiem za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ma usa i ta sama sytuacja :) widać taka natura

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po ośmiu godzinach rozgrywki i gra cały czas ostro daje w kość poziomem trudności, a gram na normalu. Wolę nie myśleć co się dzieje na hardzie.

Natomiast historia jest świetna, intrygująca i wciągająca.

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona, ale twórców zdecydowanie pod koniec poniosło i poziom trudności ,,normal" jest po prostu koszmarem. Na reakcję i zastanowienie jak ułożyc klocki jest dosłownie kilka sekund. Tak naprawdę to układając jedne kloci trzeba już myśleć na rozwiązaniem tych wyżej. Masakra. Całą noc i cały dzisiejszy dzień spędziłem na ostatnich etapach, już nawet byłem bliski obniżenia poziomu trudności, ale dałem radę:) Satysfakcja niesamowita po zakończeniu. Świetna gra i polecam każdemu kto nie boi się wysokiego poziomu trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dwaduzepe

ile orientacyjnie zajęło Ci przejście gry??Kupiłem nówkę za 99 pln (na Xboxa).Wciąga,fakt..ale ten poziom...wrrr....daje popalić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dwaduzepe

ile orientacyjnie zajęło Ci przejście gry??Kupiłem nówkę za 99 pln (na Xboxa).Wciąga,fakt..ale ten poziom...wrrr....daje popalić;)

w recenzjach pisali ze gra na 10-12 godzin, mi zajela ze 20 ale wszystkie poziomy sam przechodzilem co bylo masakrą. Dzisiaj biore sie za hard ale bedzie ostrooooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na hardzie ukończyłem w około 16 godzin... Co mi się podoba, jak się nie mylę solucje w tej grze są guzik warte gdyz każda gra jest inna przez pułapki + twoje poczynania, ja np. ukończyłem jeden z etapów jedynie pchając wszystkie kloce do przodu (próba przez irytacje), po 1.5 minucie patrzę a wrota spadły razem z klocami (obniżyły się) - przechodzę i koniec misji :biggrin:

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze?Przedwczoraj kupiłem ,i powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony.Jestem już praktycznie na samym finishu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre kupiłem na amerykańskim PSS za 20$. Nie żałuje pieniedzy. Gra jest dość trudna :D przed kupnem wydawało mi się że będzie banalnie prosta, a tu takie zaskoczenie. Gra jest bardzo fajna i inna niż te wszystkie co do tej pory grałem. Jeżeli zastanawia się ktoś nad kupnem tej gry to ja bardzo polecam ten tytuł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wczoraj skończyłem ,będę ją platynował :) Na normalu w sumie nie było tak trudno ,wystarczyło ruszyć głową czasami i znać techniki wspinania.Teraz chyba wezmę się za hard i wbijanie wszędzie złota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie też łupie w Catherine...powiem tak...miałem opory żeby pograć w gierkę ale jednak jak już pożyczyłem od znajomków dla dziewczyny i zagrałem jeden poziom...potem już się praktycznie zakochałem w tej grze...jest super...po 6h grania jestem na 5 dniu...też mam zamiar nabić platynkę na tej grze :) ahhh a myślałem że takie przestawianie bloczków nie da mi zabawy...a tutaj psikus i gra cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie jestem po platynie.Trochę mi zeszło zanim wbiłem (z 50h gry na pewno) ale pod koniec jak już grałem w tryb babel ,to masakra była.Nie dość że ciężko to jeszcze po nocach mi się śniło układanie klocków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pierwszy ending mam za sobą...też mam zamiar splatynować Catherine ale potrzebuje chwili przerwy...jedno muszę powiedzieć o tej grze...jest genialna i w końcu pokazuje coś czego jeszcze wcześniej w grach nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem raz jak jeszcze w eu. gry nie było (mam w kolekcji ściąganą limitkę z usa a i w gaciach do niej dodanych chodzę nawet dziś mam je na sobie). Aby nie psuć sobie zabawy oczywiście olewam platyny ciepłym moczem (fuj!), ale catherine przejdę nie raz aby wylukać wszystkie endingi...

ps. Niezłym muszę być zwyrolem skoro grając po raz pierwszy przechodziłem ze swoim sumieniem i miałem ending ten najbardziej zwyrolski z sado maso itp...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh widzę, że każdy kto grał w Catherine twierdzi, że to świetna gra. Szkoda, że tak mało ludzie ufają takim nietuzinkowym produkcjom. Dla mnie takie tytuły jak Catherine, Shadows of the Damned czy Asuras Wrath to ogromne zaskoczenia in plus i lubię grać w takie perełki. Żałuję tylko, że takich gier będzie coraz mniej, bo ci cholerni ludzie tego z jakichś powodów nie kupują :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest, a dlaczego clover studio zostało zamknięte chociaż stworzyło dla mnie najlepszy tytuł w historii gier (nie przesadzam). Suda 51 i no more heroes na ps3. Ilu naszych rodaków ma ten tytuł?? (ja mam :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest, a dlaczego clover studio zostało zamknięte chociaż stworzyło dla mnie najlepszy tytuł w historii gier (nie przesadzam). Suda 51 i no more heroes na ps3. Ilu naszych rodaków ma ten tytuł?? (ja mam :biggrin: ).

A który tytuł Clover jest dla Ciebie najlepszy?

Pytam, bo akurat to studio wydało same genialne tytuły i nie wiem, który masz na myśli?

Dla mnie nr 1 z ich produkcji jest Viewtiful Joe :)

Co do Catherine - jedno z najprzyjemniejszych zaskoczeń ostatniego czasu jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście tylko i wyłącznie okami przez które na nieszczęście właśnie studio zbankrutowało :( nie opłaca się dziś robic gier ambitnych niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno ograłem i mam na półce, ale jak ktoś nie grał to szczerze POLECAM !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×