Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzący patch:

http://www.gtplanet.net/yamauchi-on-gt5s-mechanical-damage-updates-more/

* Flexible camera angles and “dynamic and wide-area lighting needs” are to blame for the sometimes blocky shadows. Yamauchi admits they are a problem and wants to improve them.

* Yamauchi appears to consider the possibility of removing the in-game HUD (heads-up-display features) at some point in the future.

* To unlock the Red Bull X1, you’ll need to complete the “Sebastian Vettel Challenge”, which appears at Level 30.

* Online “lounge” functionality and other features will be added “one by one”.

* Polyphony Digital continues to work on fully supporting the Logitech G25 and G27, though Yamauchi admits he would like a “new steering device soon”…

* Mechanical damage options will be implemented in a new update for GT5 coming “early December”.

* As you may know, many players noticed that GT5’s face-tracking functionality only worked in Arcade mode. According to Yamauchi, it’s not available in GT mode due to memory issues with the PS3.

* In-game rewards (such as the monetary prize in GT5 Prologue) for your performance in online events is something Polyphony Digital is considering, and may be implemented in a future update.

* Gran Turismo 5’s official, 2-disc sound-track will be released soon.

* Yamauchi wanted to implement a “free roam” gameplay mode in GT5, where players could drive around, respecting speed limits and obeying traffic laws, and even exit the car to walk around and explore the environment on foot.

* The YouTube replay upload feature had to be pulled from the final version of the game because it took a very long time to render and it consumed too much memory. Yamauchi is still considering it, however.

Wg mnie opcja Free Roam i jeżdżenie po mieście + wysiadanie z fury może być fajną sprawą, żeby się wyluzować i pobawić ze znajomymi :)

Jestem bardzo ciekawy jak im to wyjdzie. O ile w ogóle się za to zabiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Flexible camera angles and “dynamic and wide-area lighting needs” are to blame for the sometimes blocky shadows. Yamauchi admits they are a problem and wants to improve them.

* Yamauchi appears to consider the possibility of removing the in-game HUD (heads-up-display features) at some point in the future.

* To unlock the Red Bull X1, you’ll need to complete the “Sebastian Vettel Challenge”, which appears at Level 30.

* Online “lounge” functionality and other features will be added “one by one”.

* Polyphony Digital continues to work on fully supporting the Logitech G25 and G27, though Yamauchi admits he would like a “new steering device soon”…

* Mechanical damage options will be implemented in a new update for GT5 coming “early December”.

* As you may know, many players noticed that GT5’s face-tracking functionality only worked in Arcade mode. According to Yamauchi, it’s not available in GT mode due to memory issues with the PS3.

* In-game rewards (such as the monetary prize in GT5 Prologue) for your performance in online events is something Polyphony Digital is considering, and may be implemented in a future update.

* Gran Turismo 5’s official, 2-disc sound-track will be released soon.

* Yamauchi wanted to implement a “free roam” gameplay mode in GT5, where players could drive around, respecting speed limits and obeying traffic laws, and even exit the car to walk around and explore the environment on foot.

* The YouTube replay upload feature had to be pulled from the final version of the game because it took a very long time to render and it consumed too much memory. Yamauchi is still considering it, however.

Czy cokolwiek z tej listy oprocz "mechanical damage" bedzie w ogole w tym lub kolejnych patchach? Bo jak narazie to powymieniali co by Yamauchi chcial i co gdzie nie dziala ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby free-roam (ze spacerowaniem pieszo..) wypaliło. Jakoś tego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Joystiq podali, ze chca jeszcze poprawic dzienie wygladajace cienie(oby, bo to by znacznie poprawilo wyglada gry - wtedy nie mial bym nic jej do zarzucenia w kwestii grafiki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie opcja Free Roam i jeżdżenie po mieście + wysiadanie z fury może być fajną sprawą, żeby się wyluzować i pobawić ze znajomymi

Ja z bratem dla tej opcji to nawet byśmy osobną grę kupili :D W GTA IV, VC i SA po zainstalowaniu modów z prawdziwymi samochodami godziny przejeździłem na takim wożeniu się po mieście, zatrzymując na światłach itd. A siedzieć w samochodach takiej jakości jak w GT5 i w ogóle z takim modelem jazdy i grafiką + kierownica to w ogóle rewelacja. :biggrin: Ciekawe tylko ile lat by modelowali takie miasta...

Z drugiej strony teraz, gdy mogę prowadzić prawdziwy samochód, taka opcja straciła by trochę w moich oczach, jednak zawsze jest to okazja do normalnego przejechania się po mieście samochodami, które zawsze nam się podabały :thumbsup: Już widzę jak kolejny Zakup kontrolowany na TVN Turbo będzie prowadzony w studiu przy użyciu GT5 Free Roam edition + G25/G27 :D

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś podana lista zmian?

Na razie wiemy tylko tyle:

v1.03 contains. in the online “My Lounge” options for an online race, a new “Mechanical Damage” setting is available for the event with three settings, as described by the scrolling information bar on the bottom of the screen:

* “None” – No mechanical damage.

* “Light” – Mechanical parts can be damaged, but will “automatically be repaired after a short time has passed.”

* “Heavy” – Mechanical damage will be more severe, and can only be repaired by making a pit stop. Damaged parts will be indicated with on-screen icons.

GTplanet

Pozdr.

@up spóźniłem się kilka sec. :)

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy cos wiadomo ze paych poprawi troche grafike, tzn te cienie i zwalnianie animacji w niektorych elementach bo powiem ze cienie przezyje moze jakos ale jak mi gra czasem zzwolni to mnie to troche drazni - mimo ze dzieje sie to sporadycznie i w duzym tloku no i te zalamania obrazu 9 nie wiem jak fachowo sie to nazywa ) to by mogli poprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sorki bo to nie do końca dobry wątek, ale nie mogę grać w GT5!!!

Wczoraj chciałem pobrać patch i wszystko ok, pobiera się w 100% ale w trakcie instalacji (dokładnie przy 14%) wywala błąd.

Próbowałem z 10 razy i za każdym to samo.

Przy pierwszym patchu miałem ten sam problem, ale chyba za 5 razy się zainstalowało.

W czym problem?

Nie mogę grać i to jakaś paranoja.

Przed próbą ściągnięcia patcha zainstalowałem bez problemu nowy firmware.

Koledzy pomóżcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec grudnia ma pojawić się kolejny (czwarty) patch. Tym razem otrzymamy możliwość zrobienia kopii zapasowych naszych save'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z najnowszym patchem do gt5 - wywala błąd. Zdaje mi się, że podczas pobierania, bo muszę od nowa zasysać 149 mega, co przy moim necie 1,3 to strata czasu. Kto ma jeszcze jakieś problemy z nowym patchem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ile w sumie zajmują wszystkie dotychczas wydane patche??? bo jutro jadę po grę i nie wiem ile czasu mi zajmie instalacja +ściąganie patchy oraz ich instalacja. z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, może już dostanie nowsza wersje gry z wszystkimi patchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w jakimś temacie. Instalacja od momentu włożenia płytki do PS3 do momentu widoku menu zajęło 40minut.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze co dodal dzisiejszy patch? 608mb - wiec conieco muszą dodac :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- możliwość kopiowania save-ów

- zniszczenia mechaniczne w arcade

- 24h nurburgring

- wyścigi sezonowe (?) i online collectors dealership (?) - na razie jest przerwa konserwacyjna na serwerach i nie da się wejść

- można wyłączyć hud oraz informacje o czasie przejazdu, okrążeniach, ...

Możliwe że coś jeszcze ale na razie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jakiś patch się pojawił?

Miał pod koniec roku wyjść. Normalnie numerek 1.04 ma?

W kolejnym patchu miały być usunięte schodki w cieniowaniu i dodane opcje sterowania replayami. Tyle wyczytałem. Co ciekawe, nikt o wypuszczeniu kolejnej poprawki nie wrzeszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Confirmed so far:

- Online Collector's Dealership added to GT Life My Home

- Seasonal Events added to GT Life My Home

- Game Data can now be saved to USB

- HUD can now be completely removed in a race and practice (Display All/Hide instruments/Off) <- available for adjustment from pause menu

- Mechanical Damage now available in Arcade Mode (Light/Heavy)

- Select User BGM for MENU (I believe this is new)

- Mercedes 190 E Evo / Mercedes CLK GTR prize cars for AMG driving schoo

- you can now restart every race soon after finishing it without loading it again (PD must like grinding)

Edytowane przez traanZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×