Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Yymm... To aż tak mi się film urwał, że przegapiłem 1.04? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You can now use Ferrari f1 in dream car race lvl 24.

X1 is now called the Red Bull X2010

You can restart a race directly after quitting it (without having to load the event again)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieciowy salon kolekcjonerski to praktycznie to samo co giełda, nie kapuję po co to.

No ale... za pierwszym razem jak tam wszedłem były wszystkie auta, na które długo na giełdzie polowałem, w tym Formula GT :)

Edytowane przez Warmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieciowy salon kolekcjonerski to praktycznie to samo co giełda, nie kapuję po co to.

Są tam rzadkie i inne ciężkie do zdobycia rzeczy. Np. teraz jest tam Formula GT. Tutaj więcej info:

Servers are up, Online collectior's dealership has rare cars like:

- Formula Gran Turismo

- Tacoma X-Runner

- Skyline GTR V-Spec LM Limited (R33)

- Countach 25th Anniversary

- Abt Audi TT Touring Car

- CLK Touring Car

- Veyron

There are 12 in it at the moment, and it is aimed at being rare and tough to find cars. Awesome smile.gif

Seasonal Events include:

A-spec Bonus Race 1

- Fiat 500 @ Tsukuba 5 laps

- Honda CRZ @ Tokyo 5 laps

- Mazda RX-7 GT-X @ Deep Forest 5 laps

- Dodge Challenger R/T Indy Road Course 5 laps

- 493BHP GTR SS Route 5 5 laps

A spec Time Trial No.1

- Cape Ring Inside 197BHP FWD

- Rome 246BHP RWD

***There are Rankings tables***

A-Spec Drift Trial No.1

All three are available until 6th Jan 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyłączaniem interfejsu to też nie ma szaleństwa, można wyłączyć wskaźniki (prędkościomierz, obroty) co raczej jest przydatne, albo można wyłączyć wszystko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to mi się podoba w GT5.. możliwość dokładanie eventów itp znacznie przedłuży żywotność gry :) (początkowo wydawała mi się strasznie krótka)..gra ma potencjał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał już ktoś tą nową giełdę samochodów używanych? Działa poprawnie? Samochody pojawiają się u nas w garażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam full loga :)

Update Notice (1.05)

A new update has been released for Gran Turismo 5.

The main contents of the update are as follows:

Seasonal Events

[seasonal Events] have been added to the upper left side of the [GT Mode] - [GT Life] screen. From here you can participate in official online events from the Polyphony Digital team. In these events, all participants under the same regulations, and if you complete the event you will win rewards and experience. In Time Trials and Drift Trials, compete on the leader boards with players around the world.

Online Dealership

An [Online Dealership] has been added to the left center of the screen. In here you will find popular and rare used cars. You might just come across that one car you've always been looking for, that you haven't been able to find in the used car dealership.

Online Race Rewards and Experience

When you complete a race in the open lobby or my lounge, you will now gain rewards and experience points. Therefore if you are focused more on playing online, you'll still be able to gain rewards and levels that you need to progress in GT Life.

Driving Distance and Number of wins in Online Races

The driving distance and number of wins you achieve when you complete a race in Open lobby or My lounge will now affect your stats in Profile and the Garage. Here again the results from your online play will cumulate within GT Life

Improved Rewards

The rewards for winning races in Both A-Spec and B-Spec in GT mode- GT Life have been increased for a limited time only. This applies until the end of January 2011. This is a great chance for those who were previously have difficulties getting ahead in the game, due to lack of funds for tuning and purchasing required cars.

Race Information Display

Is now available in the Start-Quick Options. You can also see this in Race Display in Options.

Save Data Backup

You can now copy and restore your save data. For details please refer to the in-game Manual

Personal BGM (menu)

From [options]-[hardware]-[Audio], it is now possible to set the Personal BGM (menu). This can also be accessed from the Music Library within GT Mode.

Car Name Change

The official name of the "Red Bull X1" has been changed to "Red Bull X2010"

Integration within the website

THe main features within GT Mode - Community can now be accessed through the "Gran-Turismo.com Official Website.

Important Note

We have made improvements to the Log within GT Mode - Community section,

in order to make its operation more stable. Please note that the information that was here before the update has been reset.

Some contents of the update will not be applied unless you sign into the Playstation Network when you play the game.

Edytowane przez traanZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyłączaniem interfejsu to też nie ma szaleństwa, można wyłączyć wskaźniki (prędkościomierz, obroty) co raczej jest przydatne, albo można wyłączyć wszystko :(

jest sens dla tych co grają z kokpitu. Przynajmnieij teraz moge wyłączyć sobie liczniki i nic mi nie zaśmieca obrazu na dole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też poznikali znajomi w Profilu? ID i A-Spec są u mnie puste, za to w B-Spec wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Sprawdzał już ktoś tą nową giełdę samochodów używanych? Działa poprawnie? Samochody pojawiają się u nas w garażu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojawiła się nowa aktualizacja dla Gran Turismo 5.

Poniżej przedstawiamy główne zmiany:

・Zawody sezonowe

W [Trybie GT], na ekranie [Życie GT] dodano opcję [Zawodów sezonowych]. Dzięki niej można brać udział w oficjalnych zawodach sieciowych, dostępnych tylko przez określony czas.

Wszystkich uczestników obowiązują te same zasady, a po ukończeniu wyścigu otrzymują oni nagrody i doświadczenie. Umieść swój wynik na tablicy wyników prób czasowych i prób driftu, żeby porównać go z rezultatami graczy z całego świata!

・Sieciowy Salon Kolekcjonerski

W [Trybie GT], po lewej stronie ekranu [Życie GT] dodano opcję [sieciowy Salon Kolekcjonerski]. Możesz tam kupić popularne i mało używane samochody.

Możesz tu znaleźć auto, które śniło ci się po nocach, a którego nie udało ci się nigdy znaleźć na [Giełdzie samochodów używanych].

・Nagrody i punkty doświadczenia za wyścigi sieciowe

Od tej pory po każdym ukończeniu wyścigu w [Poczekalni] lub [Mojej Poczekalni], otrzymasz nagrody i punkty doświadczenia.

Nawet jeśli bardziej interesuje cię gra sieciowa, otrzymane nagrody i zdobyte poziomy umożliwią ci dalsze postępy w [Życiu GT].

・Pokonany dystans i liczba zwycięstw w wyścigach sieciowych

Pokonany dystans i liczba zwycięstw w wyścigach sieciowych ukończonych w [Poczekalni] i [Mojej Poczekalni] będą miały wpływ na twoje statystyki widoczne w [Profilu] i [Garażu].

I ponownie rezultaty twoich sieciowych występów trafią do [Życia GT].

・Wyższe nagrody

Wartość nagród za zwycięstwa w wyścigach A-Spec i B-Spec w [Trybie GT]-[Życiu GT] została na pewien czas zwiększona. (Do końca stycznia 2011).

To świetna okazja dla wszystkich, którzy mieli problemy z wybiciem się w grze z powodu braku funduszy na tuning i zakup wymaganych samochodów.

・Ekran informacji o wyścigu

[Ekran informacji o wyścigu] można teraz włączyć poprzez [start]-[szybkie opcje]. (Możesz to też zmienić przez [Ekran wyścigu] w [Opcjach]).

・Kopia zapasowa danych zapisu

Możesz teraz stworzyć kopię zapasową danych zapisu. Więcej szczegółów znajduje się w [instrukcji] w grze.

・Muzyka użytkownika (Menu)

W sekcji [Opcje]-[urządzenia]-[Dźwięk], można teraz wybrać [Muzykę użytkownika] (Menu)]. (Ta opcja dostępna jest też w [Albumie muzycznym] w [Trybie GT]).

・Zmienione nazwy samochodu

Oficjalna nazwa auta „Red Bull X1” została zmieniona na „Red Bull X2010”.

・Integracja gry ze stroną internetową

Główne funkcje działu [społeczność] [Trybu GT] są teraz dostępne także przez oficjalną stronę „gran-turismo.com”.

[Ważna wiadomość:]

* W celu usprawnienia tej funkcji poprawiliśmy działanie [Dziennika] w dziale [społeczności] [Trybu GT]. Pamiętaj, że informacje, które znajdowały się w tym miejscu przed aktualizacją zostały zmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony gt5:

Pojawiła się nowa aktualizacja dla Gran Turismo 5.

Poniżej przedstawiamy główne zmiany:

・Zawody sezonowe

W [Trybie GT], na ekranie [Życie GT] dodano opcję [Zawodów sezonowych]. Dzięki niej można brać udział w oficjalnych zawodach sieciowych, dostępnych tylko przez określony czas.

Wszystkich uczestników obowiązują te same zasady, a po ukończeniu wyścigu otrzymują oni nagrody i doświadczenie. Umieść swój wynik na tablicy wyników prób czasowych i prób driftu, żeby porównać go z rezultatami graczy z całego świata!

・Sieciowy Salon Kolekcjonerski

W [Trybie GT], po lewej stronie ekranu [Życie GT] dodano opcję [sieciowy Salon Kolekcjonerski]. Możesz tam kupić popularne i mało używane samochody.

Możesz tu znaleźć auto, które śniło ci się po nocach, a którego nie udało ci się nigdy znaleźć na [Giełdzie samochodów używanych].

・Nagrody i punkty doświadczenia za wyścigi sieciowe

Od tej pory po każdym ukończeniu wyścigu w [Poczekalni] lub [Mojej Poczekalni], otrzymasz nagrody i punkty doświadczenia.

Nawet jeśli bardziej interesuje cię gra sieciowa, otrzymane nagrody i zdobyte poziomy umożliwią ci dalsze postępy w [Życiu GT].

・Pokonany dystans i liczba zwycięstw w wyścigach sieciowych

Pokonany dystans i liczba zwycięstw w wyścigach sieciowych ukończonych w [Poczekalni] i [Mojej Poczekalni] będą miały wpływ na twoje statystyki widoczne w [Profilu] i [Garażu].

I ponownie rezultaty twoich sieciowych występów trafią do [Życia GT].

・Wyższe nagrody

Wartość nagród za zwycięstwa w wyścigach A-Spec i B-Spec w [Trybie GT]-[Życiu GT] została na pewien czas zwiększona. (Do końca stycznia 2011).

To świetna okazja dla wszystkich, którzy mieli problemy z wybiciem się w grze z powodu braku funduszy na tuning i zakup wymaganych samochodów.

・Ekran informacji o wyścigu

[Ekran informacji o wyścigu] można teraz włączyć poprzez [start]-[szybkie opcje]. (Możesz to też zmienić przez [Ekran wyścigu] w [Opcjach]).

・Kopia zapasowa danych zapisu

Możesz teraz stworzyć kopię zapasową danych zapisu. Więcej szczegółów znajduje się w [instrukcji] w grze.

・Muzyka użytkownika (Menu)

W sekcji [Opcje]-[urządzenia]-[Dźwięk], można teraz wybrać [Muzykę użytkownika] (Menu)]. (Ta opcja dostępna jest też w [Albumie muzycznym] w [Trybie GT]).

・Zmienione nazwy samochodu

Oficjalna nazwa auta „Red Bull X1” została zmieniona na „Red Bull X2010”.

・Integracja gry ze stroną internetową

Główne funkcje działu [społeczność] [Trybu GT] są teraz dostępne także przez oficjalną stronę „gran-turismo.com”.

[Ważna wiadomość:]

* W celu usprawnienia tej funkcji poprawiliśmy działanie [Dziennika] w dziale [społeczności] [Trybu GT]. Pamiętaj, że informacje, które znajdowały się w tym miejscu przed aktualizacją zostały zmienione.

* Niektóre elementy aktualizacji zostaną wprowadzone dopiero po zalogowaniu do PlayStation®Network podczas gry.

[Jak sprawdzić swoją wersję gry]

Żeby sprawdzić swoją wersję programu kliknij przycisk „Instrukcja” w dolnej części głównego ekranu menu. Numer wersji wyświetlony będzie w lewym górnym rogu indeksu.

Numer zaczynający się od „Ver. 1.05” oznacza, że twoja wersja jest aktualna.

Jeśli twoja gra nie jest zaktualizowana do najnowszej wersji, wciśnij przycisk PS i wyjdź z gry. Następnie ponownie uruchom grę, upewniając się, że system PS3™ jest podłączony do Internetu. Aktualizacja rozpocznie się automatycznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która bardzo mi się podoba. Kiedyś po zakończonym wyścigu trzeba było wyjść i załadować grę od nowa (np. przy zarabianiu kasy), teraz już nie trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która bardzo mi się podoba. Kiedyś po zakończonym wyścigu trzeba było wyjść i załadować grę od nowa (np. przy zarabianiu kasy), teraz już nie trzeba :)

Super!!! To teraz zaznie sie farmienie na calego ;P Szkoda tylko ze zmienili nazwe Red Bull'a z X1 na X2010, wczesniej jakos berdziej "cool" to brzmialo. Wlasnie zasysam patcha i zobaczye czy usuneli blad z brakiem dzwieku silnika po tuningu w Zondzie R i Jag'u XJR-9. ogolnie to fajnie ze ludzie z PD nie spoczeli na laurach tylko dopieszczaja gre ktorej nie zdolali skonczyc w 6 lat, goscie z Treyarch powinni brac z nich przyklad ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dokładnie, to jest piękne - tworzyli 6 lat a po skończeniu swojej produkcji nie powiedzieli "grajcie, my mamy dość", tylko patrzą na uwagi graczy i ulepszają grę. To się nazywa szacunek do odbiorcy. :)

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, która bardzo mi się podoba. Kiedyś po zakończonym wyścigu trzeba było wyjść i załadować grę od nowa (np. przy zarabianiu kasy), teraz już nie trzeba :)

Nawet niewiesz jak mnie w tym momencie ucieszyłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowales ktos juz online i zdobywanie Expa/Kasy w tym trybie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po pierwszym wyścigu w tym nowym trybie wyścigów okazjonalnych, jeździłem nissanem, wpadło 1 mln kasy i kupa doświadczenia... zaraz biore się za następne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po pierwszym wyścigu w tym nowym trybie wyścigów okazjonalnych, jeździłem nissanem, wpadło 1 mln kasy i kupa doświadczenia... zaraz biore się za następne :)

ja poki co zrobilem dwa srebra (Fiat i Mazda) i zloto (Honda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge wpadł na złoto po drugiej próbie ... :)

teraz żonie dałem fiatem się pobawić :)

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po pierwszym wyścigu w tym nowym trybie wyścigów okazjonalnych, jeździłem nissanem, wpadło 1 mln kasy i kupa doświadczenia... zaraz biore się za następne :)

Jaki samochód polecasz do tego wyścigu? Bo też mnie kusi te 1mln cr i doświadczenie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×