Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie utrzymają to spoko, chociaż mógłbym przejść jeszcze raz jakby co, bo to świetna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche przesadzili z tymi patchami a raczej z ich wielkoscia nie wiem co one wnosza ale co odpale gt5 po jakims czasie to znowu jakis patch co warzy 475MB kpina w hu to chyba dali jakies nowe tory albo nie umia tego spakowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja te 475 mb to chyba same dodatki pod dlc .Mogli coś poprawić w samej grze ,ale oni jeszcze wolą kase trzepać za kilka dodatkowych aut z czego połowa ma tylko naklejki pozamieniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj pan spokoj,jeszcze te 475 MB jakos dziwnie mi sie sciaga dlugo juz okolo 1h nawet wiecej a jest dopiero polowa,wam tez tak dlugo to ciagnelo normalnie mial bym to w 20 min.Wracajac do wartosci tych patchy to jest smiech sciagam np do uncharted 3 patcha 150MB i mam cos konkretnego albo jakies poprawki albo cod dodadza dobrego a tu od hu sciagania i nic w zamian konkretnego

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie kolegow wyzej.Jak w przeciagu miesiaca jeszcze raz mi przyjdzie aktuala robic to bialej goraczki dostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwosc wylaczenia kolizji online czy polepszenie dzialania sprzegla - tak... nic konkretnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie zauważył ;) Jest już nowiutki patch 2.09. Ciekawią mnie dwie poprawki. Zużycie opon/paliwa (różne opcje) i poprawione sterowanie off line/on line.

http://www.gtplanet....-engine-sounds/

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie zauważył ;) Jest już nowiutki patch 2.09. Ciekawią mnie dwie poprawki. Zużycie opon/paliwa (różne opcje) i poprawione sterowanie off line/on line.

http://www.gtplanet....-engine-sounds/

Na jakim zużyciu będziemy się teraz ścigać? Na normalu czy raczej na szybkim. Został bym na normalnym zużyciu :biggrin: chociaz innych opcji nie próbowałem.

A co do patchy czy DLC to gra jest tak zajebista i daje mi tyle funu że mogę spokojnie zaczekać na ściągnięcie nowego patcha i z chęcią wydam chajs na nowe DLC.

Oby Polyphony było jak najbogatsze :biggrin: wiem że przełoży się to na jakość nowego GT :biggrin:

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie możliwe że znów skoro Vettel wygrał i jest mistrzem to otrzymamy dodatek/prezent z tego powodu (jakąś fure lub inna wersja Red Bull-a)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 2.11

- Anulowano poprawkę do obliczania Punktów Osiągów (PO) wprowadzoną w aktualizacji 2.10. Metoda obliczania PO wróciła do formy jaką miała po aktualizacji 2.09.

- Poprawiono sposób w jaki gra automatycznie wybiera opony do jazdy w deszczu Prosimy pamiętać, że może to spowodować zmiany w proponowanych oponach podczas pit-stopu oraz czas jaki spędzają tam przeciwnicy podczas wyścigu.

- Poprawiono zachowanie autopilota gdy zmieniają się warunki przyczepności (sucho-mokro).

- Poprawiono błąd, który powodował, że gra nie uruchamiała się po aktualizacji 2.10 w specyficznych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O odpalam i patche a tu patch :P

Oto co wygrzebalem w necie:

2.12 - PD nie podalo oficjalnej listy zmian, ludzie na forach pisza iz "zhackowane" czy tez "hybrydowe" wozy zostaly zresetowane do wartosci domylsnych lub usuniete.

Ten update zostal wypuszczony po pierwszej z dwoch planowanych konserwacji druga rozpocznie sie w czwartek 08:00 GMT.

EDIT:

Zdrodlo GTplanet

Edytowane przez nallegam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×