Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki samochód polecasz do tego wyścigu? Bo też mnie kusi te 1mln cr i doświadczenie. :)

Wziąłem nissana z salonu, tego bardziej od prawej, z mniejszą masą (są dwa podobne) plus zabawa maksymalnym tuningiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to zrobiłem gtr-em '07 z dolotem i filtrem powietrza tym niebieskim ( równo 500km) , odchudzony na maksa , opony s3 , regulowana zawiecha , rozpórki , zamach, sprzęgło , szpera . Wpadło złoto za 1 razem (wczesniej próbowałem seria ale byłem 5ty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fiata przerobić, bo jeden "wałek" odchodzi od reszty i strasznie daleko mam do niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G25 ale szczerze mowiac to nawet nie mialem chwilki, zeby sprawdzic. Ale czytalem na gtplanet, ze dziala teraz bardzo dobrze.

P.S. To bylo odnosnie sprzegla:P

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fiata przerobić, bo jeden "wałek" odchodzi od reszty i strasznie daleko mam do niego?

ja wpadlem na mete 0,5sek. za pierwszym. Popelnilem dwa bledy na torze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wpadlem na mete 0,5sek. za pierwszym. Popelnilem dwa bledy na torze. :)

Nie chodzi o błędy, bo ta menda jest szybsza na zakrętach i na prostej... ale co tam... złamie go :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o błędy, bo ta menda jest szybsza na zakrętach i na prostej... ale co tam... złamie go :D

no to prawda. on jedzie chyba Audi A2? i faktycznie na prostej odchodzi. Ten event ma o jedno kółko za mało :))

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to zrobiłem gtr-em '07 z dolotem i filtrem powietrza tym niebieskim ( równo 500km) , odchudzony na maksa , opony s3 , regulowana zawiecha , rozpórki , zamach, sprzęgło , szpera . Wpadło złoto za 1 razem (wczesniej próbowałem seria ale byłem 5ty)

No to naprawde szacun przez duze S, bo ja po wydaniu 600k $ na dwa Skyline'y (teraz mam juz komplet w garazu :P) i 1,5h prob i kombinowaniu z ustawieniem aut dalem sobie spokoj, teraz nawet mi sie za bardzo nie kalkuluje bo tylko 400k $ bym wyszedl "na czysto", a przez te zmarnowane 1,5h to bym nabil prawie 3MLN $ na owalu... Takze ja podziekuje tym sezonowym wyscigom jak maja tak wygladac zwlaszcza ze wlasciwie do kazdego musze kupic odpowiednia fure, wole krotkie 4-minutowe kolka za pewne 120k $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole krotkie 4-minutowe kolka za pewne 120k $.

btw na czym teraz najlepiej sie kase zbija?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw na czym teraz najlepiej sie kase zbija?

Wyscig na Indianapolis w "American Championship" w klasie Expert - 5 kolek czyli ~3:45s calosc, a w zamian 119k $ i 4440xp, tym bardziej teraz po patchu bez koniecznosci wczytywania trasy od nowa, wczoraj np. wydalem 2MLN $ na 9 wozow, i nawet nie zauwazylem kiedy te 2MLN odrobilem.

PS. Najlepiej miec funkcjie PiP/PaP w TV i sobie cos poogladac w czasie wyscigu bo sie mozna zanudzic na smierc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn w klasie ekstremalnej tak? bo w expert nie ma takiego wyscigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn w klasie ekstremalnej tak? bo w expert nie ma takiego wyscigu :)

Ups pomylka, oczywiscie chodzi o klase Extreme :)

PS. Czy mi sie wydaje czy ten patch zmniejszyl/zlikwidowal screen-tearing?? Bo jakos po patchu go nie uswiaczylem, chociaz moze to miec jakis zwiazek z kompletnym wylaczeniam HUDa ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam niestety jeszcze nie doszedlem :( musze expic gdzies indziej poki co.

edit: jest taki wyscig w expercie chyba - 14 okrazen w Madrycie. Zondą R moj kierowca B-Spec robi to w coś koło 12 minut. I wlasnie robie trzeci taki wyscig z rzedu :) zaraz dobijam do 20lvl B-Spec.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote[

・Kopia zapasowa danych zapisu

Możesz teraz stworzyć kopię zapasową danych zapisu. Więcej szczegółów znajduje się w [instrukcji] w grze.

I sklonowane x1 juz lataja po necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, trochę lipa z tym bo jak sporo osób tutaj mam 26lvl i 25lvl wiec to auto i tak do wytrzymałościowych się nie przyda i poczekam na 35lvl ale jak ktoś zaczyna dopiero to pewnie będzie miał parcie na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tego sprzęgła -

Nie wiem czy tylko ja miałem takie problemy, ale często nie wchodziły mi poprawnie biegi. Tzn wskakiwał mi na neutral. I nie chodzi tutaj o uszkodzony sprzęt raczej coś nie tak z GT5. Zauwazyłem, że chyba minimalne dodanie gazu, zbyt późne odjęcie powodowało coś takiego - mam skromna nadzieję, że już to wyeliminowali ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fiata przerobić, bo jeden "wałek" odchodzi od reszty i strasznie daleko mam do niego?

Redukcja masy szyb, usztywniony, zawieszenie sportowe i kazdy inny element, ktory nie zwieksza mocy. Do tego filtr sportowy ktory daje 2KM. Dobra jazda i jestes pierwszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła lipa jest z tymi nowymi eventami. Przejechałem Fiatem 500 (seria) parę razy event i auto dostało dodatkowo kilka koni więcej (miało ich 67 czy 68) i już nie mogłem jechać tego eventu. To samo z Nissanem GT-R. Kupiłem wersję '09 która u dealera miała 492KM....jak się okazało to u mnie w garażu bez modyfikacji które ingerują w dodatkową moc, wersja ta posiadała na starcie 509KM ;o

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła lipa jest z tymi nowymi eventami. Przejechałem Fiatem 500 (seria) parę razy event i auto dostało dodatkowo kilka koni więcej (miało ich 67 czy 68) i już nie mogłem jechać tego eventu. To samo z Nissanem GT-R. Kupiłem wersję '09 która u dealera miała 492KM....jak się okazało to u mnie w garażu bez modyfikacji które ingerują w dodatkową moc, wersja ta posiadała na starcie 509KM ;o

zmniejszyłeś wagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga samochodu nie ma nic kompletnie wspólnego z podniesieniem mocy.

Najpewniej silnik się dotarł, albo olej zmieniłeś.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga samochodu nie ma nic kompletnie wspólnego z podniesieniem mocy.

Najpewniej silnik się dotarł, albo olej zmieniłeś.

Pozdrawiam B)

tak, olej zmieniłem i umyłem auto zaraz po odebraniu go od dealera :D

Swoją drogą to dobry towar japońce jarają że sama wymiana świeżego oleju w nowym aucie daje nam +17KM...sam bym wlał do swojego auta taki olej :D

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest zwykły olej, tylko jakaś specjalnie przygotowana mieszanka wyczynowego oleju.

Czytajcie opisy w grze, hehe, to wszystko jest opisane przeważnie.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×