Skocz do zawartości
ONE

Patche

Rekomendowane odpowiedzi

po nowym patchu auta jakos tak sie bardziej brudza. jechalem dzis w B-Specu 30 okrazen na Suzuce Mazdą Furai i przyjechała ciemno szara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące wyścigów sezonowych. Czy pokazują Wam się ich opisy? Czy ktoś może doradzić jakiego Nissana wybrać i jak go skonfigurować żeby dojechać na pierwszym miejscu w ostatnim wyścigu? Dojeżdżam przeważnie na drugim i prowadzącego Forda GT za diabła nie mogę dogonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące wyścigów sezonowych. Czy pokazują Wam się ich opisy? Czy ktoś może doradzić jakiego Nissana wybrać i jak go skonfigurować żeby dojechać na pierwszym miejscu w ostatnim wyścigu? Dojeżdżam przeważnie na drugim i prowadzącego Forda GT za diabła nie mogę dogonić.

ja kupilem nissana gt-r V spec 07 (+ tuning wagi i pare koni)  tego ostatniego z listy u dealera i na luzaku przejechalem jeszcze ponad 2 sekundy przewagi mialem :-)

za to z fiatem sie nameczylem dopiero przeszedlem zlotko po tuningu ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy wy też zauważyliście że po zainstalowaniu patcha 1.5 podczas wyścigu na szutrze , śniegu itp nie wydobywa się kurz za auta ?

oczywiście nie widać go gdy gramy na kamerze za samochodu lecz gdy wciśniemy L1 to kurz staje się widoczny ,na powtórkach kurz jest odrazu ...moim zdaniem dziwne rozwiązanie ale ok ;)

natomiast miłym zaskoczeniem dla mnie jest naprawiony "screen tearing" czyli tak zwany v-sync to tyle jeśli chodzi o grafikę z tego co ja zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie celowo tak, żeby było cokolwiek widać, jak się gra z widokiem od tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w Zawodach sezonowych na tablicy wyników prób czasowych i prób driftu, można wyświetlić jedynie pierwszą 250tkę w rankingu. Przydałaby się możliwość np. wyświetlenia rankingu tylko graczy z naszego kraju ;) Tak jak było to możliwe (choć nie dla Polaków) w przypadku GT Academy na http://eu.gran-turismo.com/gb/academy/2010/ranking/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie. 260 osob jest na tym rankingu nie 250. I co z nimi? tylko te 260 dostaje nagrode na koniec czy jak? Mam 58.202 na cape ringu i jakos nie chce mi sie juz probowac (daloby rade zjechac nizej ale z bolem troche). Jak tylko top 260 cos z tego bedzie mialo to delikatnie mowiac bieda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można w ogóle coś dostać za dobry czas/drift w tych eventach sezonowych? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tak.... ale jak jest do konca to nie wiem. Kto dostaje co dostaje itp niestety pozostaje mi nieznane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jakiś procent najlepszych dostanie albo jakieś fury, albo kasę. Nie spodziewam się tutaj niczego innego.

Ja nawet tego nie włączam, bo to strata czasu, a ściganie się z duchami to nie dla mnie. Drift również mnie nie kręci.

Dobrze, że nie zapomnieli o graczach lubiących singla i dali normalne wyścigi, za fajną kasę i expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem gre i zaczelo sie sciagac..

I pojawilo sie takie cos ''An error occurred during the download. Download failed.' <BR itxtvisited="1"><BR itxtvisited="1">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie głupie pytanie. Mianowicie, czy mogę pobrać patch do GT5 za pomocą PC następnie wrzucić go na jakiś nośnik danych i załadować do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos na temat nastepnego patcha? Szukalem informacji i nie moglem sie nigdzie doczytac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o mnie chodzi to może i zajmować 10gb a naprzykład zamienić wszystkie samochody standard w premium :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo PD jest zdolne do różnych niespodzianek. A co do tych 2GB to wcale nie takie niemożliwe, bo coś wspominano że ma być zamienione ileś tam aut standard na premium. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje się tylko z tego cieszyć i mieć nadzieję, że będą te zmiany dawali często.

No i mogliby przy okazji poprawić kilka istotnych błędów, np. auta za zaliczone wyzwania.

Dostałem za dwa różne wyzwania, dwa takie same samochody, jedynie kolor inny.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko 4 gb wolnego na dysku w konsoli (wersja 40 gb), wiec lepiej zeby duzo nie zajmowal nowy patch. a nowymi samochodami premium nie pogardzilbym, zwlaszcza jakimis europejskimi (za duzo tych japonczykow)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos na pewno usuniesz, a jest gdzies moze jakies info ile przyjdzie nam czekac na nowego patcha? Ktos uchylil rabka tajemnicy na twitterze albo gdzies?:D Sledzicie watek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to powninni dodać opcję przyspieszenia czasu w B-Spec. Wydłużyłoby to życie mojej konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry pomysł, przyśpieszenie czasu w B-Spec + możliwość robienia save'a podczas wyścigów Endurance...

Żeby zrobić taki wyścig 24h to konsola musiałaby chodzić chyba z tydzień... A takie wyścigi są 2... Jeszcze B-Spec, ale tutaj przynajmniej można puścić i iść spać...

Mówili, że zrobią B-Spec'a przez neta. To byłoby fajne....siedzisz w necie i przy okazji przechodzisz po trochę grę.

Animacja wystarczyłaby najprostsza, kropki na rzucie trasy z góry i tyle.

Ale mimo wszystko najbardziej mi teraz zależałoby na możliwości robienia save'a podczas 24h wyścigów...

Dopóki nie dadzą takiej możliwości to nawet się za to nie zabieram, bo szkoda mi życia mojej konsolki.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten zapowiedziany B-Spec dostepny z poziomu PC też będzie wymagał tego, żeby GT5 było włączone i zalogowane w PSN. Tak przynajmniej pisali na oficjalnej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie żartuj przecież to będzie idiotyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remote races can be started from the official website gran-turismo.com, and you can even check the progress and results of the race.
*This feature enables the remote operation of "Gran Turismo 5" from a web browser, and requires "Gran Turismo 5" to be running on the "PlayStation 3" displaying the remote race screen.

*Also, although it is possible to check race progress and results by text, you cannot see the live race images during the race from a web browser.

Źródło: http://eu.gran-turismo.com/gb/products/gt5/bspec/

Ze strony PD to nie jest idiotyczne tylko jak najbardziej uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×