Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie wiem czemu, z pewnością jednak nie jest to wina używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy aby dwie osoby mogły jednocześnie ćwiczyć, gracz musi być online? w żaden sposób gra nie może połączyć się z internetem, pojawia się komunikat, że dostęp został permanentnie wyłączony. Czy to ma jakieś znaczenie? oboje z żoną mamy otworzonych użytkowników w ps network i oddzielnie możemy ćwiczyć, każdy na swoim profilu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On-line w tej grze jest niedostępne. EA wygasiło serwery spory czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy aby dwie osoby mogły jednocześnie ćwiczyć, gracz musi być online? w żaden sposób gra nie może połączyć się z internetem, pojawia się komunikat, że dostęp został permanentnie wyłączony. Czy to ma jakieś znaczenie? oboje z żoną mamy otworzonych użytkowników w ps network i oddzielnie możemy ćwiczyć, każdy na swoim profilu. 

Jak już Tomo napisał, online się nie połączysz. Jednakże nawet w czasach, kiedy online jeszcze działało, nie było konieczne do zagrania w dwie osoby. Ba, nie potrzebujesz nawet drugiego konta na konsoli, żeby zagrać we dwoje. Ja kupiłem dwa zestawy - jeden dla siebie, drugi dla żony kuzyna, i od razu zrobiłem pucharek za ćwiczenia we dwoje, wybierając "workout with a friend". Nie musiałem z niczym kombinować, nie było żadnych problemów. Na pewno nie jest to wina używanego sprzętu. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co może być nie tak. Może spróbuj usunąć dane gry i save'y, no i odpal wszystko od początku. Co prawda stracisz dotychczasowy progres, ale może dodanie drugiego gracza dzięki temu zacznie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×