Skocz do zawartości
otacon

Ea Sports Active 2

Rekomendowane odpowiedzi

opaski do tej gry są konieczne ? rozumiem ze tylko pokazują puls ?

Lewa opaska bada puls, ale wszystkie są potrzebne do odczytywania ruchu. Jak niby miałoby się to dziać? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewa opaska bada puls, ale wszystkie są potrzebne do odczytywania ruchu. Jak niby miałoby się to dziać? :rolleyes:

kurde pomyliło mi się z movem :D

chciałem się grą wymienić na GT i dokupić opaski ale z tego co widzę to niemożliwe.Zestawik jest cholernie drogi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amazonie jest znacznie taniej, ja swój kupiłem za 230 zł, teraz jest chyba jeszcze taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jakby nie było 3 dodatkowe "kontrolery", to i tak cena nie jest jakaś przesadnie wysoka, na początku pewnie owszem. Ja swój zestaw kupiłem za około 270zł.

Czy był wart swojej ceny - to się okażę. W każdym razie po 3 dniach jestem bardzo zadowolony. Program strasznie motywuje, kamienie milowe, trofea ;D

Poza tym, ćwiczenia są całkiem fajne, czasem można się nawet przy nich dobrze bawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam ww. produkt jednak po jakimś czasie użytkowania wystąpił problem z czujnikami. Diody na czujnikach zaczynają migać i uniemożliwiają ćwiczenie, miał ktoś może taki kłopot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź baterie, jeśli to nie one są powodem, zsynchronizuj jeszcze raz cały zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety już wymieniłem baterie nawet dwa nowe komplety sprawdziłem i nic się nie zmieniło:( Dalej jest to samo czyli przez jakieś 3-5min jest OK a później zaczyna się niestety miganie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to nie mam innych pomysłów.

Sam również potrzebowałbym rady/ pomocy -

Split Squats i Triceps Kickbacks - staram się jak mogę, wydaje mi się, że robię dobrze, a i tak nie zalicza mi powtórzeń, miał ktoś taki problem i sobie z nim poradził?

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czerwony

Dzięki, ja poprostu szukałam tego w kompie ;) aż mi sie śmiać z siebie chce

Prof1906

gra jak najbardziej nadaje sie do odchudzania, ja mimo ze codziennie chodze na fitness to nieźle się przy tym wypacam ;) polecam

Edytowane przez Sethia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie mam innych pomysłów.

Sam również potrzebowałbym rady/ pomocy -

Split Squats i Triceps Kickbacks - staram się jak mogę, wydaje mi się, że robię dobrze, a i tak nie zalicza mi powtórzeń, miał ktoś taki problem i sobie z nim poradził?

Split Squats - też miałem z tym problem za pierwszym razem, musisz prostować nogę - tą którą masz z przodu - po zakończeniu ruchu. Wtedy zaliczy ruch.

BTW: ależ mam zakwasy w nogach/dupsku. :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rokkyu, dzięki, sprawdzę przy najbliższej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy potrzebna jest kamera do tego cuda?

Pozdrawiam

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko co potrzebujesz (opaski z czujnikami) jest dołączone w zestawię z grą. Kamera, move i wszelkie inne dodatki nie są potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

kupiłem ostatnio tą gierkę i mam problem z jej odpaleniem a mianowicie nie wykrywa mi tego ustrojstwa na USB. Miał ktoś już takie kłopoty może coś robię nie tak... próbowałem już wszystkiego nawet tego co napisali w instrukcji - w pierwszej kolejności oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich :)

Jestem posiadaczka EA Sports Active 2 od tygodnia i juz nie moge bez niego zyc ;). Kupilam w super cenie na Amazonie, wyszlo mi 192 zł :)

Zaczynam program 9 tygodniowy ten najslabszy, troche mi malo dlatego dzis postanowiam, ze doloze sobie jeszcze po cwiczeniach aerobik.

Załozyłam wczoraj grupe

Kareczka

hasło: k987654321

Zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie się zmienia jednostki typu waga i wzrost z amerykańskich/ang. na europejskie typu cm i kg?

domyślnie włączyło mi się w funtach i calach i nie mogę się do tego dokopać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

9 tyg. program medium skonczony! :) (z hantelkami 3,5kg)

Pod koniec kurcze ciezko bylo, przyznaje... ale warto, oj warto!

Edytowane przez mj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tę gierkę żonie na urodziny :) efekt ? po 2 razach użytku gdzie to ja musiałem za nią dokańczać ćwiczenia gra została odstawiona na bok , ale niedługo ją zmuszę do ćwiczeń :)

Beke miałem jak robiła strusia :biggrin: czyli nogi skulone i ręce z przodu i tupała szybciutko :) lol musiałem wyjść z domu lol

BTW chciałem ją zarejestrować na stronce i nie chce mi to załapać :confused: a Wam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie się zmienia jednostki typu waga i wzrost z amerykańskich/ang. na europejskie typu cm i kg?

domyślnie włączyło mi się w funtach i calach i nie mogę się do tego dokopać...

Jest w głównym menu w Settings (z pamięci mówię teraz), change metric units, czy coś takiego.

@KJN86: mnie zarejestrowało bez problemu ;)

Razem z żoną naginamy, już zaczęły się gromadzić "missed workouts" :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak niby wszystko ładnie pięknie i ja też mogę z żona naginać ale ona ma inną wagę i rytm serca , a da się jakoś dodać kolejnego typa ? Żebym miał siebie i ją ? Bo do dupy robić ćwiczenia dupeczką w różowych spodenkach :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak niby wszystko ładnie pięknie i ja też mogę z żona naginać ale ona ma inną wagę i rytm serca , a da się jakoś dodać kolejnego typa ? Żebym miał siebie i ją ? Bo do dupy robić ćwiczenia dupeczką w różowych spodenkach :biggrin:

Musisz założyć oddzielne konto na PS3. Ewentualnie kupić drugi zestaw EASA2 i zaczynając trening wybrać opcję "workout with friend" zamiast "workout on my own" czy jakoś tak. WTedy 2 osoby mogą ćwiczyć równocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokonałem zakupu (szkoda że nie wersja polska) 1 trening za mną i wiem że będzie super tego potrzebowałem wycisku !!! ;];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w głównym menu w Settings (z pamięci mówię teraz), change metric units, czy coś takiego

Ja tez poprosze jak zmienic funty na kg, bo niestety nie umiem tego zmienic.

I jeszcze mam pytanko pomimo, ze mam juz ponad 1000 kcal straconych to w Personal Goals sa takie 3 paski i tylko na jednym Workouts Compledet mam caly zielony i 4/4, a pozostale Exercise Time 01:43/02:00 i Calories Burned 407/600 zapelnione w ponad polowie, dlaczego? :( nie opuscilam zadnego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zalicza to tylko przy połączeniu z internetem, chociaż to byłoby bardzo dziwne skoro ogólnie liczniki działają - tylko te cele się nie zaliczają.

Ja skończyłem ten 3 tygodniowy, robię sobie tydzień przerwy i od poniedziałku 9 tygodniowy, chociaż nie wiem jak dam radę się oderwać od Killzone3 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem w sobotę 3-tygodniowy i zacząłem wczoraj 9-tygodniowy na HARD ofkoz... masakra. ;)

Doszło zabawne ćwiczenie - rzuty do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×