Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie to wszystko jest latwe :) wszystko mam na zloto, teraz jezdze wyscigi wytrzymalosciowe :D jutro 4 godz jazdy.

Wie ktos czy w 24 godz wyscigu bedzie mozna zapisac gre np. po 3 godz :)

Podbijam z pytaniem. Strasznie mnie interesuje jak to jest rozwiązane w 24h wyścigach. Jak komuś lvl już pozwala na takie wyścigi, to poproszę o krótką relację. I jeszcze jedno. Ilu kierowców w B-spec jest potrzebnych do takiego wyścigu? Dwóch wystarczy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam z pytaniem. Strasznie mnie interesuje jak to jest rozwiązane w 24h wyścigach. Jak komuś lvl już pozwala na takie wyścigi, to poproszę o krótką relację. I jeszcze jedno. Ilu kierowców w B-spec jest potrzebnych do takiego wyścigu? Dwóch wystarczy?

Pozdrawiam

Ja jeszcze nie mam dostepu do 24h ale zdaje mi się że raczej nie będzie można robić save.w czwórce niemożna było ale dało rade się przejść.Kumpla brałem i we dwóch przechodziliśmy 24 godziny wyścig;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam dostepu do 24h ale zdaje mi się że raczej nie będzie można robić save.w czwórce niemożna było ale dało rade się przejść.Kumpla brałem i we dwóch przechodziliśmy 24 godziny wyścig;)

Mi się wydaje, że sporo przed premierą jeszcze, czytałem gdzieś, że będzie opcja save w czasie pit stopu...? Mogła to być plotka oczywiście.

Ale jechać 24h non stop, to będzie hard core. Jazda 3-4h ==> pauza ==> sen ==> kolejny dzień i znowu 3-4h ==> pauza ==> sen itd. i tak przez tydzień? :shok: Jak to moje PS3 przeżyje?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że sporo przed premierą jeszcze, czytałem gdzieś, że będzie opcja save w czasie pit stopu...? Mogła to być plotka oczywiście.

Ale jechać 24h non stop, to będzie hard core. Jazda 3-4h ==> pauza ==> sen ==> kolejny dzień i znowu 3-4h ==> pauza ==> sen itd. i tak przez tydzień? :shok: Jak to moje PS3 przeżyje?

Pozdr.

a ja znów przytoczę słowa z forum na gtplanet bo tam niektórzy już mają to odblokowane i jak się okazuje nie mozna save'a zrobić tylko ciurkiem trzeba grać przez 24h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie zmartwił. Ja wczoraj odblokowałem 24h. I jak to pogodzić o obowiązkami dnia ? Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widocznie trzeba na weekend zaprosić kilku przyjaciół i wspólnie razem pojechać.

Tylko co na to domownicy? :shok:

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to w GT4 bylo fajnie bo mozna bylo ustawic ze auto jechalo same dlugi wyscig i mozna bylo jeszcze przyspieszyc czas X 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znów przytoczę słowa z forum na gtplanet bo tam niektórzy już mają to odblokowane i jak się okazuje nie mozna save'a zrobić tylko ciurkiem trzeba grać przez 24h...

OMFG! Nie mam pytań... Jak symulator, to symulator... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego wyscigu trzeba bedzie zebrac zespol :) kierowcy w nim beda sie wymieniac co pare godzin, tak jak w prawdziwym wyscigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moje PS przezyje :D ja niestety nie mam kogos kto mi pomoze wiec sam bede musial jechac hardcore :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że Kazunori chciał zrobić symulator nad symulatorami ale bez przesady, gra to nie prawdziwe życie - co oni myśleli sobie że gry aż tak podbiły rynek żę ludzie nic nie robią w życiu tylko grają, masakra chyba sobie odpuszcze platyne w tej grze :(

PS. właśnie sobie przypomniałem że w tej grze jak z resztą w każdej istnieje PAUZA <-- jesteśmy ura(t/d)owani :)

Edytowane przez mariusz240291

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego wyscigu trzeba bedzie zebrac zespol :) kierowcy w nim beda sie wymieniac co pare godzin, tak jak w prawdziwym wyscigu

Trzeba mieć jeszcze dodatkowo ekipę z mocnym skillem, bo jak np. na ostatniej zmianie (tak po 20h) ktoś wyper**li w bandę lub coś takiego, że straci parę pozycji, to idzie się pochlastać! Ciekawe ile będzie zajmowała miejsca na dysku powtórka takiego wyścigu? ;)

Pozdr.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po instalacji GT na dysku zostalo 5 gb miejsca (mam dysk 40 gb) :/ zeby zapisac powtorke bede musial w nowy dysk zainwestowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tych enduransow gdzie one sa ja mam obecnie 22 level i nie ma tam zadnego wyscigu o ktorym piszecie, rozumiem ze sie odblokuja pozniej, napiszcie mi moze po ktorym levelu i czy to bedzie jakas nowa zakladka czy co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już nie mogę się doczekać, aż zasiądę do 24-ro godzinnego wyścigu, aby sprawdzić własne możliwości. Ciekawe ile godzin

pojadę skupiony bez popełniania błędów? Po pierwszym pit stop, pauza i relaks. Mam nadzieję, że w 40h się zmieszczę.

Ale weekend z życia wyjęty.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tych enduransow gdzie one sa ja mam obecnie 22 level i nie ma tam zadnego wyscigu o ktorym piszecie, rozumiem ze sie odblokuja pozniej, napiszcie mi moze po ktorym levelu i czy to bedzie jakas nowa zakladka czy co

Jak dojdziesz do 25 levelu to pojawi się na samej górze, na ekranie wyboru ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było wszystko z górki, to w końcu zaczęły się schody. Mam problem z A-spec, dokładnie chodzi o 2 wyścigi. Like The Wind i Gran Turismo All Stars. Nie mam pojęcia jakim samochodem to przejść i raczej nie chcę kupować na ślepo jakiegoś wózka, który później może okazać się niewypałem. Próbowałem to ruszyć Miurą i Viperem, ale są za wolne jak na te wyścigi. Mam odłożone ponad 2 mln i może ma ktoś jakąś radę, jaki samochód kupić, żeby to przejść?

Próbuje powoli zdobyć Zonde na B-spec, ale też nie wiem czy da rade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było wszystko z górki, to w końcu zaczęły się schody. Mam problem z A-spec, dokładnie chodzi o 2 wyścigi. Like The Wind i Gran Turismo All Stars. Nie mam pojęcia jakim samochodem to przejść i raczej nie chcę kupować na ślepo jakiegoś wózka, który później może okazać się niewypałem. Próbowałem to ruszyć Miurą i Viperem, ale są za wolne jak na te wyścigi. Mam odłożone ponad 2 mln i może ma ktoś jakąś radę, jaki samochód kupić, żeby to przejść?

Próbuje powoli zdobyć Zonde na B-spec, ale też nie wiem czy da rade...

Ja jak mam problem jakim autem jechac to patrze na przeciwnikow jakimi autami jezdza i kupuje ten sam albo podobny , rasuje go i wygrywam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było wszystko z górki, to w końcu zaczęły się schody. Mam problem z A-spec, dokładnie chodzi o 2 wyścigi. Like The Wind i Gran Turismo All Stars. Nie mam pojęcia jakim samochodem to przejść i raczej nie chcę kupować na ślepo jakiegoś wózka, który później może okazać się niewypałem. Próbowałem to ruszyć Miurą i Viperem, ale są za wolne jak na te wyścigi. Mam odłożone ponad 2 mln i może ma ktoś jakąś radę, jaki samochód kupić, żeby to przejść?

Próbuje powoli zdobyć Zonde na B-spec, ale też nie wiem czy da rade...

było już mówione... najpierw przejdź Like The Wind kupując w salonie Corvette ZR1 RM '09 (cena około 160 000cr) + max tuning + modyfikacja wyścigowa (całość około 680 000cr) i wtedy przejście like the wind nie powinno być dużym problemem... po wygraniu LTW dostajesz Minoltę 88C-V '89 (S), którą też tuningujesz na maksa i jedziesz Gran Turismo All Stars...

Edytowane przez caligator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caligator, tą Corvettą miałeś duże problemy, żeby to przejść? czy była duża różnica czasowa?

Dzięki za pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caligator, tą Corvettą miałeś duże problemy, żeby to przejść? czy była duża różnica czasowa?

Dzięki za pomoc..

z tego co pamiętam to przeszedłem za pierwszym razem...

P.S. jaki najlepszy samochód otrzymaliście z tych gift ticket's po przejściu wszystkich wyścigów w poszczególnych poziomach (amateur, pro, itd.) ?? Pytam bo mi ostatnio za przejście Expert wpadło Ferrari SP1 warte 1 500 000cr :)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje powoli zdobyć Zonde na B-spec, ale też nie wiem czy da rade...

Mnie wczoraj wpadła, kupiłem w salonie Gallardo ma 4x4 + średni tuning i muły z B-spec wygrywały z przewagą ok. 15 sekund w mistrzostwach 475 pkt. tylko ostatni wyścig był na srebro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już Formułe GT? To tylko w Used Cars można dostać, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jej nie ma w salonie to raczej na giełdzie, chyba że można ją wygrać :)

Ja mam pytanie co do samochodów jakich wybrać do Klasyków Kraju kwitnącej wiśni oraz Europejskich... Trudno nie jest znaleźć auta, ale wydać około 30 tys. na 2 samochody i trafić na jakieś szroty nie chce. Na początku 30 tys. CR to jest trochę :)

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×