Skocz do zawartości
Patricko

B - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies chyba w A - SPEC , nie pamietam juz ale dosc szybko sie ja dostaje 700 konikow przy 500 kg :D zjada wszystko

wbilem 25 lvl B-SPEC i mam wyscigi wytrzymalosciowe , robil to ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Tor Londyn i mój nowy kierowca w B-spec wali co zakręt w bandy, kręci spiny w kłębach dymu i ogólnie sobie nie radzi. Jeździ Toyota Celica TRD Sports M (ZZT231) '00. Mam jeszcze jednego, trochę lepiej rozwiniętego, ale nim nie próbowałem. Czy to wina auta? Jakie najlepiej wybrać na Londyn (wyścigi amatorskie)? Czy to wina lvl kierowcy? Jak do tej pory radzili sobie całkiem nieźle, a teraz na tym torze, to dramat jakiś normalnie...

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym przechodzliście ' Festival Italia' (lvl 14)? Ja mam Italie , pełny tuning , ale i tak zawsze mój kierowca dojeżdża za Enzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym przechodzliście ' Festival Italia' (lvl 14)? Ja mam Italie , pełny tuning , ale i tak zawsze mój kierowca dojeżdża za Enzo.

Ferrari 599, 10 sekund przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie gram sobie w tą B specjalizacje i utknołem na wyscigu w daytonie .Mam DODGE RAM ,koni bez liku i..... nie moge przyjechać nie lepiej jak na 10 miejscu.szukam lepszego wozu ale nic nie ma co zrobic ? Może odblokuje coś w KlasieA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ... a ja mam pytanie gram sobie w tą B specjalizacje i utknołem na wyscigu w daytonie . ..."

Co zrobiłeś? śmieszne słowo.

Może zapomniałeś zmienić opony?!

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie gram sobie w tą B specjalizacje i utknołem na wyscigu w daytonie .Mam DODGE RAM ,koni bez liku i..... nie moge przyjechać nie lepiej jak na 10 miejscu.szukam lepszego wozu ale nic nie ma co zrobic ? Może odblokuje coś w KlasieA?

RAM jest ok. sportowe amorki + opony + regulowana skrzynia (ustaw na dużą prędkość) i pilnuj kiedy kierowca ma wyprzedzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam wszystkich.Potrzebuje pomocy.Jaki polecacie samochodzik dla mojego kierowcy do wyścigu Lazurowe wybrzeże w Historic Racing Car Cup (klasa ekspercka).

Jeździł już na 7 Race Car '70(oponki najlepsze ) ,Lamborghini Countach (tuning max) i jak najlepszy jego wynik to trzecie miejsce .Jaki samochód polecacie na ta krętą trasę.

Edytowane przez Koszek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbilem 25 lvl B-SPEC i mam wyscigi wytrzymalosciowe , robil to ktos ?

Ja mam dopiero lev.13 ale zastanawia mnie już jak zrobic te wytrzymałościowe, bo z tego co zauważyłem to w B-spec nie można wcisnąć pauzy.

Jakoś się nie widzę siedzącego przed konsolą nonstop przez 24h :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha LOL. Dopiero wczoraj skumalem, ze mozna jechac ten sam wyscig pare razy i za kazdym razem dostajemy exp.

a wczoraj przejechalem chyba do tej pory najnudniejszy wyscig w B-Spec: puchar Lupo - 2 okrazenia Nurburgringu (ze srednia predkoscia ~90kmh). Masakra.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałościowe w b-specu nic prostszego jeśli ma dużo silniejszą fure. Koleś sam zjedzie zmienić opony, dotankować etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie pojawiła mi się opcja drugiego kierowcy. Z tego co widze jest miejsce na kilku. Jaki tego cel? Ja jeżdżę cały czas tym pierwszym (Kubota - prawie niczym robert, nawet ubrany jest na czarno z żółtymi elementami :) ) i nie wiem czy mam szkolić równocześnie tego drugiego? później pewnie dojdzie opcja jeszcze trzeciego, czwartego piątego... suma sum a rum wyjdzie na to że na największych wyścigach bede miał 5 czy tam 8 kierowców którzy nie będą mieli statystyk na maks lub prawie maks bo exp za zwycięstwa rozejdą się na nich wszystkich. No chyba że w dalszych etapach mogę wystawić kilku kierowców ale dalej nie widzę celu bo przecież wystarczy chyba wygrać 1 z nich czyli najlepiej mieć 1 dopicowanego. Czy się mylę? Czy kwestia jest tego typu że na niektóre wyścigi są potrzebni kierowcy z innymi statystykami i jeden tor wygra ktoś agresywny a drugi opanowany? ktoś jest daleko w tym trybie i może mi dać jakąś radę czy warto jeździć kilkoma na raz czy pakować wszystko w 1?

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie pojawiła mi się opcja drugiego kierowcy. Z tego co widze jest miejsce na kilku. Jaki tego cel? Ja jeżdżę cały czas tym pierwszym (Kubota - prawie niczym robert, nawet ubrany jest na czarno z żółtymi elementami :) ) i nie wiem czy mam szkolić równocześnie tego drugiego? później pewnie dojdzie opcja jeszcze trzeciego, czwartego piątego... suma sum a rum wyjdzie na to że na największych wyścigach bede miał 5 czy tam 8 kierowców którzy nie będą mieli statystyk na maks lub prawie maks bo exp za zwycięstwa rozejdą się na nich wszystkich. No chyba że w dalszych etapach mogę wystawić kilku kierowców ale dalej nie widzę celu bo przecież wystarczy chyba wygrać 1 z nich czyli najlepiej mieć 1 dopicowanego. Czy się mylę? Czy kwestia jest tego typu że na niektóre wyścigi są potrzebni kierowcy z innymi statystykami i jeden tor wygra ktoś agresywny a drugi opanowany? ktoś jest daleko w tym trybie i może mi dać jakąś radę czy warto jeździć kilkoma na raz czy pakować wszystko w 1?

Warto bo nie przejedziesz jednym kierowcą wyścigów endurance.

Ja już wyszkoliłem dwóch kierowców, oboje mają 18 lvl :)

Edytowane przez rydz87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki za informację. czyli na dwóch można poprzestać tak?

czy zaraz wyskoczy wyścig że np pięcioma trzeba jechać? :)

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki za informację. czyli na dwóch można poprzestać tak?

czy zaraz wyskoczy wyścig że np pięcioma trzeba jechać? :)

podejrzewam że na dłuższe wyścigi endurance typu 24h to dwóch kierowców nie wystarczy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie by na 4h starczylo 2 albo 3. Ale wszystko rozbija sie o fure ktora sie startuje. Kierowca moze jechac i to calkiem dobrze bez zadnego z paskow energii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś mocniejsze auto niż 1094KM nissan R92CP bo w B-spec ALL STARS nie daje rady

2 sprawa:

Mam 20lvl jadę Schwarzwald Legue B i koleś sam zjeżdża do Pit stopu mimo ze wszyscy inni jada cały wyścig bez tego i później już nie daje rady ich dogonić choć ma przewagę 400KM. Jak nie zjechałem to co chwila wypada później z trasy, wiec jak inni daja rade jechac na 1 komplecie??. Nie kumam tej gry już :evil: :evil:

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś mocniejsze auto niż 1094KM nissan R92CP bo w B-spec ALL STARS nie daje rady

2 sprawa:

Mam 20lvl jadę Schwarzwald Legue B i koleś sam zjeżdża do Pit stopu mimo ze wszyscy inni jada cały wyścig bez tego i później już nie daje rady ich dogonić choć ma przewagę 400KM. Jak nie zjechałem to co chwila wypada później z trasy, wiec jak inni daja rade jechac na 1 komplecie??. Nie kumam tej gry już :evil: :evil:

Toyota minolta. Slabsza ale trzyma sie drogi jak glupia. Ewentualnie X1 ;p Formula GT tez da rade sobie niezle - to jeśli chodzi o all-stars. A opony coz, moze go cisles przez co czesciej zakrecil baczka czy cos i sie starly bardziej? Albo daj mu twardsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyota minolta. Slabsza ale trzyma sie drogi jak glupia. Ewentualnie X1 ;p Formula GT tez da rade sobie niezle - to jeśli chodzi o all-stars. A opony coz, moze go cisles przez co czesciej zakrecil baczka czy cos i sie starly bardziej? Albo daj mu twardsze

Wcześniej jechał audi rs6 ponad 900KM, teraz dałem mu Mercedes Sauber C9 stock i po prostu malina, 3 okrążenie a opony ledwo zniszczone, przewagę już ma ogromna :thumbsup:

Z race carów mam:

Nissan R91CP

Mercedes Sauber C9

Nissan R89C

Minolta Toyota 88C-V

Peugeot 905

v12 LMR

Ten nissan wydaje ie być najmocniejszy :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad Wy macie takie fury.. Szkoda ze moj kierowca to totalny idiota.. Uprzejmy jak po kursie prawa jazdy dopiero :/ jak jest pasek opanowany/agresywny to w jakim tak mniej wiecej macie miejscu? Ja mam ciut po stronie opanowanego, w jakis sposob mozna to u niego wypracowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad Wy macie takie fury.. Szkoda ze moj kierowca to totalny idiota.. Uprzejmy jak po kursie prawa jazdy dopiero :/ jak jest pasek opanowany/agresywny to w jakim tak mniej wiecej macie miejscu? Ja mam ciut po stronie opanowanego, w jakis sposob mozna to u niego wypracowac?

Z a-speca ;] W b-spec tez sa w sumie niektore calkiem fajne. A co do uprzejmosci to fakt. Na indy smigal X1 to z 440 na zakrecie ktory spokojnie moze maksem pokonac zwalnial do 280 bo jakis koles przed nim jechal...

A co do wypracowywania opanowany/nerwowy czy jak to tam to chyba jak przejezdza i konczy wyscig w wiekszosci jako opanowany to mu sie podwzysza.Chyba. Ot takie moje wrazenie. Aczkolwiek w wyscigu to i tak regularnie na maksa na minusie bedzie mial.

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciut po stronie opanowanego, w jakis sposob mozna to u niego wypracowac?

Z mojego doświadczenia, to przede wszystkim, to jaki jest kierowca wybieramy na początku, jak dobrze pamiętam.

A u mnie na przykład, wybrałem kierowcę bardzo nerwowego, to na starcie przebija się na początek stawki i gdy

jest już na prowadzeniu pasek ten spada aż do samego 0 po lewej stronie. Wzrasta tylko wtedy, gdy dam mu polecenie

przyspiesz, to się wtedy chłopak jara i mu ciśnienie znowu wzrasta, ale raczej nie duże odchylenia od środka w prawo lub lewo.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś mocniejsze auto niż 1094KM nissan R92CP bo w B-spec ALL STARS nie daje rady

moj Veyron ma cos kolo 1200KM, ale marnie trzyma sie drogi. Co nie zmienia faktu, ze na prostej łyka wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś mocniejsze auto niż 1094KM nissan R92CP bo w B-spec ALL STARS nie daje rady

Zonda w B-Spec daje radę ma 970KM i 1070kg (full tuning). Nie jest łatwo, ale spokojnie można wygrać wszystkie wyścigi.

Ja wczoraj objechałem All Stars za 450 pkt., kierowca 17 lvl i dał radę (tylko ostatni wyścig 4 miejsce, ale źle ustawiłem skrzynię).

Ogólnie trzeba pilnować ucznia przez cały wyścig, bo jak nie to robi bokami. Ważne jest wyjście na 3 lub 4 pozycję na początku wyścigu, później utrzymujesz tempo czołówki i oddalasz się od reszty. W połowie wyścigu zaczynasz wyprzedzać, aż wyjdziesz na prowadzenie i po sprawie.pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×