Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie widzicie każdy ma inne zdanie na ten temat. No bo ile czasu można męczyć singla. Ukończyłem grę 3 razy i gram w uncharted do dziś właśnie dzięki multi, gdyby nie to już pewnie sprzedałbym.

Jak dla mnie multi to bardzo istotny aspekt, ale też nie sądzę że miałby ucierpieć przez to tryb single.

Jasne, że multi się przydaje, ale kampania dla jednego gracza jest najistotniejsza. ;) Jeśli jej nie skaszanią, to niech sobie tworzą jakiekolwiek multi.

BTW dziś czytałem, ze chcą sprawić by tryb co-op był bardziej filmowy, zupełnie jak sam scenariusz dla jednego gracza.

@UP Czyżby to była Chloe?

Nowa, odmłodzona Lara C. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o demo z 13 to kolega zle napisal, 13 grudnia w programie Late Night with Jimmy Fallon na kanale NBC zostanie zaprezentowany gameplay z gry, nie demo na psn, aczkolwiek szkoda :) mam nadzieje, ze spike.tv bedzie pokazywal rozdanie nagrod na calym swiecie przez live stream nie tylko na terenie USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było zbyt piękne by demo wystawili tak wcześnie aczkolwiek jeśli byłaby to prawda to zrobiliby niezłe zamieszanie ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Niby dobrze, że już coś wiadomo więcej, ale przez to jestem bardziej niecierpliwy xD. Trzeba zacisnąć pasa i czekać.

Btw, czy jest jakaś szansa aby obejrzeć rozdanie nagród? I o której godzinie czasu polskiego to ma się odbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo pytanie, chętnie obejrzę sobie tą galę, tylko nie wiem czy będzie streamowana, może sopcast ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiastun w calosci powstal na silniku gry... wlasnie zbieram szczeke z podlogi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie i panie powiedzieć tylko "miodzio"!!!thumbsup.gif

tylko czekać!!!

Edytowane przez dylan88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no. Jeżeli trailer rzeczywiście powstał na silniku gry, to o stronę graficzną nie mam pytań :o. Mam nadzieję, że fabuła i gameplay będą trzymać tak samo wysoki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa robi wrażenie. Tego tytułu nie można spaprać, a już na pewno nie zrobi tego Naughty Dog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapowiada się ciekawie, jeśli nic nie spaprają będzie to najlepsza część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiastun w calosci powstal na silniku gry... wlasnie zbieram szczeke z podlogi....

Głupoty gadasz. Ewidentnie widać, że w niektórych momentach trailera są momenty renderowane.

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika zapewne nie zmieniła sie specjalnie, ale zmina otoczenia zrobiła swoje. Mamy teraz szaro-bure plenery, które sprawiają, ze gra nie wygląda już tak kolorowo jak poprzedniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łaski swojej poczekajcie aż w poniedziałek (u nas wtorek) zobaczymy dłuższy gameplay z programu Jimmiego Fallona a nie sekundowe urywki i wtedy zdecydujecie czy grafika się zmieniła czy nie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech mi kos powie ze grafika w grach nie jest dzisiaj najwazniejsza, jak przeciez to wlasnie ona sprzedaje gry - wystarczy puscic ludziom przerywnik filmowy a na wszystkich forach ldzie zaczna pisac "OMFG TEH GRAPHICS!!!", "MUST BUY", "GOTY 2011" itp...

LvexC.jpg

Jak dla mnie to wyglada IDENTYCZNIE jak U2:AT (co bylo zreszta do przewidzenia po tym jak okazalo sie ze gra bedzie w 3D ;)), nie rozumiem skad cale to podniecenie na punkcie grafiki, cutscenki =/= gameplay... Takze zeby sie co niektorzy nie rozczarowali jak juz gra wyjdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy ze ta gra wyjdzie za 11 miesięcy więc jest jeszcze trochę czasu na poprawienie grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, a co chcesz więcej od tego obrazka? Ostrości po nim nie sprawdzisz, a jak dla mnie detalów jest dużo i grafika ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, a co chcesz więcej od tego obrazka? Ostrości po nim nie sprawdzisz, a jak dla mnie detalów jest dużo i grafika ok.

Chodzilo mi o naiwnosc ludzi, bo zobaczyli cutscenke, developer powiedzial ze to na silniku gry, i wszyscy mysla ze tak wlasnie bedzie gra wygladala, a prawda jest taka ze gra moze w polowie zblizy sie do tego poziomu. I w sumie szkoda bo mogla by, ale w koncu trzeba na sile pakowac cala moc obliczeniowa w 3D ktorego i tak nikt nie uzywa...

PS. A ten screen tak nawiasem mowiac wyglada jakby akcja znowu rozgrywala sie w Nepalu, WTF?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill:

Widze czytanie ze zrozumieniam lezy, czy jak gdzies napisalem ze grafika jest slaba czy mi sie nie podoba?? Napisalem jedynie jest taka sama jak w U2:AT, i z jednej strony to b.dobrze bo U2:AT do dzis obok KZ2 ma najlepsza grafike na konsolach, ale z drugiej strony jakis skok jakosciowy by sie przydal, bo miedzy U:DF a U2:AT byl on ogromny, a tutaj... nic? Ja sobie to tlumacze tym ze cala "para" jaka pozostala w PS3 poszla na 3D, chociaz to dziwne bo pamietam nie tak dawno temu temu jak ND mowili ze w ich nastepnej grze nie bedzie 3D...

PS. A co do marudzenia nt. grafiki to przypomnij sobie co sam napisales o KZ3 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×