Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, teraz oglądałem BTS z U3. Powiem jedno, zaczynam już odkładać na telewizor z 3D bo widząc te wszystkie ujęcia gameplay z U3 wydaje mi się, że ta gra jest stworzona do 3D, niczym Avatar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to aż w koncu wychodzi uncharted 3. Kupuje na 100%. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech mi kos powie ze grafika w grach nie jest dzisiaj najwazniejsza, jak przeciez to wlasnie ona sprzedaje gry - wystarczy puscic ludziom przerywnik filmowy a na wszystkich forach ldzie zaczna pisac "OMFG TEH GRAPHICS!!!", "MUST BUY", "GOTY 2011" itp...

Dupa, gdyby tak było to najlepiej szprzedającymi się grami były by Killzone 2, U2, Crysis i God of War 3, a nie Cod'y, WOWy, Halo, Mariany i inne gry, które wcale nie powalają grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na PS STORE ( PL ) pojawiła się nowa zakładka z Uncharted 3 :) Dostępny jest trailer, awatar ( 1 zł ) , darmowa tapetka oraz płatny dynamic theme ( 7 zł - chyba najlepszy dynamic theme jak do tej pory )

Na amerykańskim PS STORE jest to samo plus film Behind The Scenes # 1.

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem na stronie głownej ps3site.pl, że dzisiejszy exclusive który miał być pokazany światu to nic innego jak uncharted 3. Wiecie może, o której będzie to show i czy będzie to gdzieś transmitowane? Dzięki z góry, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroogah, to jest potwierdzona wiadomość>? Gdzie to wyczytałeś!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, to moje wlasne pomysly na ktore licze ;d W koncu na gameplay'u widac Sully'iego oraz Drake'a wspolpracujacego ze soba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt, mowili, że kładą ogromny nacisk na co-op. byłoby świetnie jakby single player był z taką opcją chociaż widząc urywki gameplay w trailerze, tylko jedna, renderowana scena wskazywałaby, że współpracują ze sobą. Trzeba czekać do jutra, ukaże sie pierwsze live demo wtedy będziemy znacznie mądrzejsi. a tymczasem ja spadam odgrzac uncharted 2 :D

oglądałem własnie uważniej behind the scenes uncharted 3 i zauważyłem jedną ciekawą rzecz 3:41 gość ma na koszulce imiona 4 bohaterów, Nate&Elena&Sully&Chloe, ciekawe czy to jakas wskazówka ;)

Edytowane przez mati_bba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem sobie wczoraj to Behind the Scenes z U3 i moją uwagę zwróciła jedna rzecz.

Przez ułamek sekundy mamy taki widok:

126bghu.jpg

Czyje to buty? Raczej Sully takich nie nosi. Podejrzewam też, że Nate w tej części nie zabija kobiet ani transwestytów.

Dla przypomnienia: Chloe w U2 nosiła takie buty:

co-op-chloe-drake.jpg

custom_1255520386859_chloe-01.jpg

To może nic nie znaczyć, ale... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile każda kobieta ma par butów? :) Mogłyby się obrazić

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, to moje wlasne pomysly na ktore licze ;d W koncu na gameplay'u widac Sully'iego oraz Drake'a wspolpracujacego ze soba.

To by było coś, to właśnie jest tez dla mnie jedzna z przewag GoW'a nad U, kampania w co-opie była naprawdę świetna i pokonywanie gry z bratem na najwyższym poziomie to było coś. Oby i w U3 była taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczurek gratulacje za trafne oko, oglądałem BTS kilkadziesiat razy i nie zauwazylem tego ujecia. JEdno jest pewne, ktoras z pań z U2 napewno wroci, byly to zbyt ciekawe charaktery zeby je poprostu usunąć, tymbardziej, że Emily Rose we wrzesniu napisała na swoim twitterze , żę jest w LA i pracuje nad Uncharted, oczywiscie sony zdementowalo i powiedzialo ze to prace nad dlc ale skoro juz maja czesc gry do pokazania a akcja miala 3 miesiace temu... wnioski wysuncie sobie sami :) tymbardziej, że póki co jakaś ciągłość między częściami jest zachowana, przynajmniej jeżeli chodzi o Elene z U1 i U2

i uwazam ze to znaczy bardzo dużo, jak dobrze wiemy gra będzie w pełni wykorzystywała technologię 3D więc takie ujęcia ze skokami w strone gracza, będzie to zapewne częste w najnowszej częsci abysmy mogli w pelni odczuc głębię jaką daję nam obraz 3D

Oficjalny pokaz gameplay'u z gry będzie miał miejsce dzisiaj o 0:30 czasu wschodnio-amerykańskiego czyli o 6:30 naszeg czasu na stacji NBC w programie Late Nigh Show with Jimmy Fallon, tutaj będzie można oglądnąć program na żywo:

http://www.boxlive.tv/channels/nbcnow1

Edytowane przez mati_bba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o której będzie gameplay z u3 ?

sebek1991 może byś przeczytal post, który jest nad Twoim?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczurek gratulacje za trafne oko, oglądałem BTS kilkadziesiat razy i nie zauwazylem tego ujecia. JEdno jest pewne, ktoras z pań z U2 napewno wroci, byly to zbyt ciekawe charaktery zeby je poprostu usunąć, tymbardziej, że Emily Rose we wrzesniu napisała na swoim twitterze , żę jest w LA i pracuje nad Uncharted, oczywiscie sony zdementowalo i powiedzialo ze to prace nad dlc ale skoro juz maja czesc gry do pokazania a akcja miala 3 miesiace temu... wnioski wysuncie sobie sami :) tymbardziej, że póki co jakaś ciągłość między częściami jest zachowana, przynajmniej jeżeli chodzi o Elene z U1 i U2

i uwazam ze to znaczy bardzo dużo, jak dobrze wiemy gra będzie w pełni wykorzystywała technologię 3D więc takie ujęcia ze skokami w strone gracza, będzie to zapewne częste w najnowszej częsci abysmy mogli w pelni odczuc głębię jaką daję nam obraz 3D

Oficjalny pokaz gameplay'u z gry będzie miał miejsce dzisiaj o 0:30 czasu wschodnio-amerykańskiego czyli o 6:30 naszeg czasu na stacji NBC w programie Late Nigh Show with Jimmy Fallon, tutaj będzie można oglądnąć program na żywo:

http://www.boxlive.tv/channels/nbcnow1

Masz na myśli 6.30 rano, czy 18.30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra będzie niezla ale graficznie to samo może ciut lepiej niż 2 bo jak w gry online jest filmik generacja nie idzie do przodu wszystko na tych samych silnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra będzie niezla ale graficznie to samo może ciut lepiej niż 2 bo jak w gry online jest filmik generacja nie idzie do przodu wszystko na tych samych silnikach.

prosze oto krótki sneak-peak z jimmy fallo late nigh show http://www.youtube.com/watch?v=BP92HF5TQ-4

a tutaj mozna ogladac na zywo NBC i show Jimmi'ege Fallona http://www.boxlive.tv/channels/nbcnow2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2: AT było genialne więc na U3 będzie pewnie mój pierwszy preorder. Nie zostaje nic innego jak odkładać pieniądze na telewizor 3D i czekać na premierę gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×