Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Co za hipokryzja z waszej strony, napisałem, że kupiłem move tylko dlatego, że trafił mi się w okazyjnej cenie i że JUŻ nie ma w co grać a "wyśmialiście" mnie a sami w swoich postach napisaliście że nie ma gier LOL

Nie napisałem że nie ma gier czytaj uważnie . Napisałem że nie ma rewelacyjnych gier Sports Champions i The Fight to gry bardzo dobre ale nie rewelacyjne. Ostatni wyraz twojego postu pozostawie bez komentarza.whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie najlepsze gry to Sports Champions i The Shoot.

Miałem The Fight, pograłem godzinę i sprzedałem. Bez rewelacji :whistling: jak dla mnie niezbyt realistyczna aczkolwiek fajne te wszystkie spalone kalorie, punkty itd ale mi nie przypadła szczerze mówiąc do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my dzisiaj z kumplem gramy w Sport Champions i bocce wymiata, chyba najlepszy sport ze wszystkich możliwych w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my dzisiaj z kumplem gramy w Sport Champions i bocce wymiata, chyba najlepszy sport ze wszystkich możliwych w tej grze :)

To subiektywna opinia,mnie przypadł do gustu "ping-pong",szczególnie gra na ostatnim etapie-jazda na maxa :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za hipokryzja z waszej strony, napisałem, że kupiłem move tylko dlatego, że trafił mi się w okazyjnej cenie i że JUŻ nie ma w co grać a "wyśmialiście" mnie a sami w swoich postach napisaliście że nie ma gier LOL

Ja rowniez nigdzie nie napisalem ze nie ma dobrych gier.. czytanie ze zrozumieniem sie klania (lub nawet w ogole umiejetnosc czytania ;) )

ja kupilem 2x PSM i nie zaluje

pykam w Sports Champions, The Fight, Top Darts, Start The Party i nie narzekam czekajac na Heavy Rain ;)

kwestia gustu, ale w przypadku takich urzadzen jak PSM przed kupnem wiesz z czym to sie je, wiec teraz nie powinienes udawac zaskoczonego / zawiedzionego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To subiektywna opinia,mnie przypadł do gustu "ping-pong",szczególnie gra na ostatnim etapie-jazda na maxa :whistling:

Dzisiaj zająłem się grą w ping ponga i powiem ci, że masz rację :) wciąga niesamowicie, męczy też niesamowicie, ja póki co w brązowym pucharze 1 etap przed końcem jestem, bo mi się kontroler rozładował, ale z niecierpliwością czekam co będzie w złotym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zająłem się grą w ping ponga i powiem ci, że masz rację :) wciąga niesamowicie, męczy też niesamowicie, ja póki co w brązowym pucharze 1 etap przed końcem jestem, bo mi się kontroler rozładował, ale z niecierpliwością czekam co będzie w złotym :)

W złotym??!!

Tam to dopiero jest jazda-wiem bo gram :whistling:

Jest naprawdę ciężko,ale o to tu chodzi,szybko nie znudzi się:rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam że tutaj, ale nie widziałem tu na forum innego tematu.

Czy jeśli kupię sam kontroler move, a następnia kamerkę eye toy, to efekt będzie identyczny, jak bym kupił starter pack (oczywiście bez dem), czy w starter pack'u jest dodatkowo jakieś oprogramowanie, dodatkowa instrukcja, cokolwiek ?

Z góy thx, pzdr, delta3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt ten sam, dodatkowo dema możesz pobrac bezplatnie z pss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tumbler zdaje się tak nazywa się ta gra. Układanie klocków jest naprawdę wciągające. Różdżkę teraz dokupię sobie by pograć z dziewczyną w ping ponga na demku super się sprawdzała ta część gry Sport Champions. W sumie nie ma za dużo gier na move obecnie, ale te co wymieniłem to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio high velocity bowling z ps store i naprawdę gra w mojej ocenie jest niewarta zakupu, generalnie każda z dyscyplin w sport champions niszczy tą słabą odsłonę kręgli. Jeszcze jakiś dziwny widok na rzucającą postać po skosie z tyłu, tego już przeżyć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwaz dwie rzeczy

1. hvb nie jest gra stricte robiona na move, byla na pss wczesniej, do grania sixaxisem, tez z wychylaniem reki, a nie siedzeniem na kanapie

2. w sports champions nie masz kregli, wiec porownanie jednego do drugiego to tak jak porownywac rower z deska serfingowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwaz dwie rzeczy

1. hvb nie jest gra stricte robiona na move, byla na pss wczesniej, do grania sixaxisem, tez z wychylaniem reki, a nie siedzeniem na kanapie

2. w sports champions nie masz kregli, wiec porownanie jednego do drugiego to tak jak porownywac rower z deska serfingowa

Gra jest po prostu dramatyczna, raz zagrałem i nie ma sensu do niej wracać. W sport czempions nawet najgorsza gierka jest dużo bardziej wciągająca. Nie ma szukać argumentów uzasadniających jakość high velocity, jest po prostu mierna i chciałem was przed nią przestrzec. A kręgle lubię, niestety nie w tym wydaniu.

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, ja jestem zadowolony, moze masz zla technike gry ;)

sa to jedyne kregle na ps3 wiec nie ma co psioczyc na nie, chyba ze grasz samemu, to moze wiele wyjasniac, bo tryby gry dla jednego gracza sa srednie, ma wyjsc pod mova jakis brunswick pro bowling, ale to bedzie retail, za ktory bedzie trzeba zaplacic >100 zl, a nie pare zl...

za to przestrzegam przed hustle kings jesli ktos chce grac na movie, gra sama w sobie jest super, ale dodanie do niej move to tak jak zalozyc swini siodlo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma dzieciaki to pozycja obowiązkowa to Start the Party. A i ze znajomymi przy browarkach można śmieszne turnieje rozegrać. Polecam, kupa zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Start the Party też przypadło mi do gustu, na imprezę jak najbardziej ( tylko ten Ibisz jako narrator rolleyes.gif ), jednak gra niby z podobnym przeznaczeniem, a mianowicie TV STARS wypada po prostu fatalnie ( ograłem tylko demo i nie wiedziałem, czy śmiać się czy płakać )

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Start the Party też przypadło mi do gustu, na imprezę jak najbardziej ( tylko ten Ibisz jako narrator rolleyes.gif ), jednak gra niby z podobnym przeznaczeniem, a mianowicie TV STARS wypada po prostu fatalnie ( ograłem tylko demo i nie wiedziałem, czy śmiać się czy płakać )

Ja i dzieciaki wczesniej męczyliśmy demo Start the Party. Jednak teraz po zakupie pełnej wersji mogę powiedzieć, że demo nie oddaje całego klimatu. Świetne rundy rywalizacji i cala ta otoczka. Gra jest naprawdę dobra. Jak szybko się znudzi...nie wiem. Wiem, że narazie dzieciaki bardzo lubią w nią grać. A Ibisz myślę że daje radę. Czasami coś palnie, ale jest ok :) Co do TV Stars to dla mnie również porażka. Odpaliłem demo i nie wiedzialem co to za twór. Fatalizm do potęgi. Także z gier na Mov-a polecam Start the Party i Sport Champions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucia po graniu w demko,jednak wnioskując z twojej wypowiedzi,gra w pełnej wersji jest o niebo lepsza od dema.

Po "nagraniu" się w Buzz ŚW-zakupię dla córek StP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi trochę ruszyć czerepem podczas grania i ma PS Move to polecam echochrome II. Naprawdę świetna gierka :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne odczucia po graniu w demko,jednak wnioskując z twojej wypowiedzi,gra w pełnej wersji jest o niebo lepsza od dema.

Po "nagraniu" się w Buzz ŚW-zakupię dla córek StP.

Dla córek? Czlowieku, sam bedziesz gral! ;p jak zakupisz daj koniecznie znac, nie wiem nawet czy jest mozliwosc, ale jesli tak to zagramy online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo Start the Party też przypadło mi do gustu, na imprezę jak najbardziej ( tylko ten Ibisz jako narrator rolleyes.gif ), jednak gra niby z podobnym przeznaczeniem, a mianowicie TV STARS wypada po prostu fatalnie ( ograłem tylko demo i nie wiedziałem, czy śmiać się czy płakać )

Wedlug mnie Ibisz zrobil to tak, ze lepiej juz sie nie da. Gra ogolnie jest imprezowym Hitem przez duze H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jasne ! Jest w porządku, sposób w jaki mówi ( czy bardziej krzyczy ) pasuje do tej gry, mnie irytuje po prostu sama postać Ibisza teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla córek? Czlowieku, sam bedziesz gral! ;p jak zakupisz daj koniecznie znac, nie wiem nawet czy jest mozliwosc, ale jesli tak to zagramy online ;)

Dla córek :whistling: -rozumiesz???:biggrin: .

Wszystkie gry kupuję dla córek ;) ,nawet ostatnio 'Lost Planet 2" dla starszej córci kupiłem :pardon: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla córek :whistling: -rozumiesz???:biggrin: .

Wszystkie gry kupuję dla córek ;) ,nawet ostatnio 'Lost Planet 2" dla starszej córci kupiłem :pardon: .

Oficjalne tlumaczenie dla żony? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni wiem czy pasuje to do tego tematu, ale zaryzykuję :P Za miesiąc mam zamiar kupić ps3 i oczywiście ps move. Byłem w sumie przekonany, że starter pack zawiera oba kontrolery (motion i ten drugi z analogiem) , no ale teraz zobaczyłem, że nie. No i tutaj pytanie do jakich gier jest potrzebny ten drugi kontroler (z analogiem)? Z tego co wyczytałem to na start muszę kupić sports championship :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×