Skocz do zawartości
AGArtha

Gry PlayStation Move

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci mogę polecić Order Up!, chyba lepszej gry na Move nie ma, gra jest tu chyba tylko przeze mnie znana. Nie ma dema, ale pełna wersja w PSS kosztuje tylko 25zł i naprawdę warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Na razie przetestowałem Tumble i House of the Dead Overkill. Mova kupiłem głównie po to żeby pograć w celowniczki i troszkę jestem zawiedziony bo o ile można się przyzwyczaić do pseudo-celowania to jest co chwilę problem ze znaczną dekalibracją. Macie na to jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasłonić okna i grać po ciemku, stać/siedzieć w miejscu. Nie wiem co robisz że tak ci się dekalibruje. Mi tylko okno przeszkadzało bo na jasnym tle Mova nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry na move polecacie dla dzieci?

Dopiero zakupiliśmy PS3, mamy wonderbooka, niestety zaklęcia okazały się trochę za trudne (i trochę za nudne ;)) dla 5 latka. Myślałam o innym tytule na wonderbooka, np. dinozaurach, ale może jest coś lepszego, ciekawszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema

Czy jest sens w obecnym czasie inwestować (inwestycja nie jest duża bo ok 50zł) w MOVE Sharpshooter?
Wiem, że MAG i SOCOM od dłuższego czasu nie mają multiplayera :sad: a szkoda ;/

Na move przeszedłem jedynie Sorcery.

Bioshock Infinite - Single player
Killzone 3 - Multiplayer jeszcze jakoś ogrywany przez ludzi?
Dust 514? widziałem że tez można na ss grać
Time Crisi Razing Storm działa multiplayer?

The Haunted House (3 cześći ostatnio na plusie były za 30zł więc oczywiście kupiłem na zaś)

Pozdr 

Edytowane przez LuckyWookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zł nie majątek można zainwestować, choć szału nie będzie.

Multi w większości powyłączane.

W singla też różnie się gra. Z jakiś miesiąc temu ogrywałem resistance 3 i niestety po 1/4 musiałem wyłączyć bo strasznie się męczyłem na tym pistolecie nawet na easy.

Chyba tylko w Killzone to działa tak jak powinno.

 

Podsumowując jak masz move i navi, jakiś zapas gier i brakuje ci sharpshootera za 5 dych to warto.

Jeżeli masz jeszcze coś tam dokupić to szkoda kasy, bo technologia już zapomniana, gier nie będzie a tą resztkę multi zaraz odetną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Killzone 3 granie z sharpshooterem to sama przyjemność, jedyny mankament to waga samego karabinu, który z zamontowanymi kontrolerami nieco waży, no ale prawdziwy karabin ważyłby więcej, więc nie ma co narzekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko skad moge sciagnac starter pack mam na plytce ale niestety padl mi naped wiec przerobilem i potrzebuje to na pendriva wgrac ktos pomoze jak cos poprosze na gg 1590142 badz kamel0987@wp.pl z gory dzieki

Edytowane przez kamel0987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym starterpacku było? pewnie same dema.

 

Poszukaj na store i pościągaj to co cię interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×