Skocz do zawartości
pizipizi1

Drift

Rekomendowane odpowiedzi

Po przerwie od GT, a tym bardziej od driftu. Wrocilem, bo znalazlem ustawienie dla Supry 3.0GT. I musze powiedziec, ze swietnie sie nia driftuje a takimi ustawieniami.

Toyota Supra 3.0GT Turbo A '88

532hp/6800rpm

411ft-lb/6300rpm

1239kg

FR

stage 3 Weight Reduction

Window Weight Reduction

Carbon hood

Chassis Reinforcement

ECU Tuning

Stage 2 Engine Tuning

Sports intake Manifold

Racing Air Filter

Catalytic Converter: Sports

High RPM Range Turbo Kit

or Low your preference I like High HPM Trust

Fully Customized Transmission: @230km/h

Clutch: Twin-Plate

Flywheel: Semi-Racing

Carbon Drive Shaft

Adjustable LSD:

INT:60

ACC:50

BRK:35

Fully Customizale Suspension Kit:

Ride Height: -10mm front +10mm rear

Spring Rate: 17.4 front 14.4 rear

Dampers EXT: 8 - 8

Dampers Comp: 8 - 8

Ant-Roll Bars 4 -4

Wheel Alignment:

Camber Angle(-): 4.8 front 3.8 rear

Toe Angle: -0.30 front +0.20 rear

Brakes: 7 - 4 (ABS OFF)

Tires: Comfort Tires HARD front/Back (TCS OFF)

Nie wiem kto jest autorem ustawien, ale swietnie sie driftuje z DFGT. Polecam sprawdzic.

Tu moj przejazd 16k ptk, po chwili na przypomnienie sobie co i jak uznaje to za w miare dobry wynik, zwlaszcza, ze kierownica ma swoje ograniczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam zamiar kupić GT5 ale nie wiem jak to jest z tą grą na padzie?? Łatwo się jeździ? xd I czy da się driftować na padzie?? Bo na kiere mnie nie stać a nawet gdyby było to bym nie zmarnował tyle kasy na coś takiego xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam zamiar kupić GT5 ale nie wiem jak to jest z tą grą na padzie?? Łatwo się jeździ? xd I czy da się driftować na padzie?? Bo na kiere mnie nie stać a nawet gdyby było to bym nie zmarnował tyle kasy na coś takiego xd

Siema. Tak, da się grać na padzie, choć nie będziesz odczuwał takiej przyjemności, jak grając na kierce. Driftować jak najbardziej się da, lepiej niż na kierownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee med co do driftowania padem a kierownica to bym polemizowal, ja wole na kierce, niema to jak sie troche namachac kolkiem na konkretnej trasie, padem tez mozna ale wg mnie nudzi sie po kilku okrazeniach, PS jak zacznie trybic PSN to z checia posmigam bokiem jak ktos chetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał kierę to bym walił na kierze, a że wszechobecna opinia oraz wyniki w sezonówkach pokazują, że pad ma przewagę nad kierą więc napisałem, że na padzie lepiej i łatwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał kierę to bym walił na kierze, a że wszechobecna opinia oraz wyniki w sezonówkach pokazują, że pad ma przewagę nad kierą więc napisałem, że na padzie lepiej i łatwiej

Nie ma co ukrywac "krecisz" kierownica z niewyobrazalna predkoscia. Dlatego na padzie jest latwiej, ale kto driftowal na kierownicy ten wie, ze lepiej jest miec wieksza przyjemnosc z tej sztuki niz 20 000 ptk wiecej w koncowym wyniku.

Ja tak, jak nie lubilem zbytnio dritu w grach tak kierownica + GT5 calkowicie to zmienily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie może jakieś dobre ustawienie pod Hondę S2000 '06?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na maxa jak dasz to lipa, w sumie wystarczy 450hp i komf. twarde, kolka z przodu na 4.0 i skrzynie na 210km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki coś konkretniejszego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na maxa jak dasz to lipa, w sumie wystarczy 450hp i komf. twarde, kolka z przodu na 4.0 i skrzynie na 210km

e tam, ja u siebie w astonie mam 900 koni i driftu z ich mniejszą ilością sobie nie wyobrażam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test nowego nabytku, a przy okazji próba driftu. fabryczne ferraria italia + opony wyścigowe miękkie.

ps. przepraszam za jakość, ale to tylko telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kierownice logitech g25 .

A czy może ktoś wie kiedy będzie załączony internet w playstation network żeby było można grać przez neta??

szukam jakiegoś teamu drift . bo chciałbym do jakiegoś należyć bo samemu tak jeździć driftem to nuda. czy jest jakaś ekipa która by mnie wzieła pod swoje skrzydła ?? z góry dzięki jeżeli wogóle ktoś odpowie :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SIemanko macie jakie ciekawe ustawienia do BMW M5 '08 do Driftu i do Wyscigów :)? mam ją zaaz prawie na max stiuningowaną :P, mam pytanko jeszcze jedno trzeba

ją odchudzić jak najbardziej ;p ?

Edytowane przez fazio0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj zaczalem driftowac na powaznie, bo wczesniej po kilku probach sobie odpuszczalem... Znalazlem na GTplanet fajne ustawienia i fru. Na poczatku bylo ciezko, ale teraz moge powiedziec, ze juz cos tam potrafie. Mistrzostwo to nie jest, ale na Autumn Ring Mini wbijam troche ponad 11tys. Jak na kilka godzin przy tym to chyba calkiem niezle.

Jak PSN bedzie juz dzialalo to chetnie z kims podriftuje i moze sie czegos naucze :whistling:

Jezdze na G27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIemanko macie jakie ciekawe ustawienia do BMW M5 '08 do Driftu i do Wyscigów :)? mam ją zaaz prawie na max stiuningowaną :P, mam pytanko jeszcze jedno trzeba

ją odchudzić jak najbardziej ;p ?

Ustawień na nią nie mam, ale im bardziej ją odchudzisz tym lepiej :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawień na nią nie mam, ale im bardziej ją odchudzisz tym lepiej :teehee:

dz ;D

Sponsor

To możemy razem popykać bo ja tez dopiero zaczynam ;p

I mam takie jeszcze jedno pytanie chlopaki bo mam chyba z gra jakiś błąd bo przeszedłem wyscig na 15 poziomie i dostałem Veyrona czy to jest jaksi blad czy mi sie zdaje i na 15 lvl ma sie juz taką brykę ;> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam takie jeszcze jedno pytanie chlopaki bo mam chyba z gra jakiś błąd bo przeszedłem wyscig na 15 poziomie i dostałem Veyrona czy to jest jaksi blad czy mi sie zdaje i na 15 lvl ma sie juz taką brykę ;> ?

Nie to nie jest błąd :). Każdy dostał Veyrona wraz z tym levelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że twórcy nie pomyśleli i z takiego samochodu zrobili standard :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co ci w Premium samochód , który nie skręca i jest brzydki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, i według mnie skręca :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś..."ciasne zakręty" jeszcze jakoś,jakoś...ale długie łuki? "Dupa" ucieka bezlitośnie!!!Jeżdżę "beemką" M-3,full tuning,odciążona,tylko w ustawieniach zawieszenia jestem "Zielony"! Co daje ten "negatyw"?-tylko mi się tu nie śmiejcie!!! Zwiększa przyczepność?Wprowadzić autko w ślizg już idzie,ale utrzymać?Albo banda,albo bączek...Kierownica Thrustmaster F430,więc do driftu chyba ujdzie? Pomóżcie cennymi radami...z wyłączeniem może bezcennych typu :"Trening czyni Mistrza" albo "próbuj,próbuj" bo tyle to sam wiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

negatyw daje lepsza trakcje

jak ustawisz duzy na przod to powinien lepiej sie trzymac ;)

do polatania bokiem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po szkole mam zamiar podjąć się driftu. Do tej pory od premiery nawet nie tknąłem tej konkurencji a zdaje się byc ciekawa. Może byście podali jakie auto dla "nowicjusza" + ustawienia do niego. Zbytnio nie wiem jak się za to zabrać. A i na jakim torze najlepiej wykonywać te drifty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×