Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ,  bramki bvb to były akcje wymuskane i podane na nosek . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia po tym meczu. Cieszyłem się jako jeden z nielicznych kiedy Pogoń sprzedawała zawodnika, od pół roku bez formy, który miał jedną udaną rundę w Ekstraklasie, a po 3 meczach w najwyższej klasie fantazjował o tym, że Pogoń to dla niego tylko trampolina i jak się pojawi oferta to stąd spada. Pogoń przytuliła 0,5 mln euro za Czerwińskiego. Na jego miejscu gra teraz Rudol i spadku jakości nie widać w ogóle. Ale wg mnie gorszy w tym meczu był Pazdan. Mimo sukcesów w kadrze, to ciągle dla mnie obrońca, który ma świetny timing w blokowaniu, ale niestety nic poza tym. I pokazują to dobitnie statystki tego meczu: 

Pazdan: 1/1 tackle, 0 główek i 7/7 wybić.
Czerwiński: 3/3 tackles, 1/1 główek i 6/6 wybić.

Co Pulisic wyprawiał z Kopczyński to też masakra, poszła chyba z tego nawet bramka. Gdzie Pulisic przegonił z piłka legionistę.

Ofensywa zagrała wybitnie, natomiast cała defensywa tragicznie. Tutaj nawet nie ma co się usprawiedliwiac klasa rywala, bo krycie momentami wyglądało jak w siatkówce..

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, fajny mecz fajnym meczem, ale strata ośmiu bramek na jakimkolwiek poziomie nie najlepiej świadczy o umiejętnościach obrońców czy nawet sposobie bronienia całego zespołu.

Wiadomo że Legia jest w LM po lekcje futbolu i oby za rok wróciła silniejsza, ale z takim blokiem defensywnym przy świetnym ataku i bardzo dobrym rozgrywaniu akcji z przodu nie ma raczej czego szukać w LM. Ten cały Czerwiński jak dla mnie to obrońca na 1 ligę Polską maksymalnie.

Co do Pazdana to on musi mieć koło siebie takiego kogoś jak Glik w reprezentacji, kogoś kto zawsze go ubezpieczy jak coś.

No niestety to wczoraj on musiał prowadzić za rękę Nosferatu i spółkę co ewidetnie nie jest w jego naturze.

Brak Hlouska był strasznie widoczny, no i kurczę szkoda tego Lewczuka że w takim momencie musiał opuścić klub, ale z jednej strony mu się nie dziwie, dla niego to był raczej już ostatni dzwonek żeby zagrać gdziekolwiek za granicą, a jeszcze takie Bordeaux to jak manna z nieba dla takiego piłkarza.

 

Myślę że przy tak grającej obronie i bramkarzu jak w meczu 3:3 z Realem, z taką formą ofensywną jaką prezentuje Legia ostatnio Sporting jest do pokonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zobaczyłem Rzeźniczaka na boku obrony, to wiedziałem że będzie sraczka, kolo od 60 min miał całkowite odcięcie zapłonu ,  machał nogami tak jakby miał siedem kilo ołowiu w butach. Niestety, poza Beresiem, który coraz bardziej się rozkręca , reszta bandy z bloku obronnego, prezentowała solidny poziom ekstraklapy, i stąd wynik. Cierzniak też słabo ,  ale pewnie wróci na ławkę ,  Malarz przynajmniej doła po takim meczu nie złapie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roberto Firmino jak przechodził do HSV to dzieki temu, ze wypatrzył go ziomek trenera na FM... gdzies w Brazylii haha

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałby sobie czasem na wstrzymanie. Brown pewno do teraz ma problem z błędnikiem.

Nie no, serio :obama: :obama: :obama:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 23.11.2016 o 18:05, piachu00 napisał:

Roberto Firmino jak przechodził do HSV to dzieki temu, ze wypatrzył go ziomek trenera na FM... gdzies w Brazylii haha

 

Raczej do Hoffenheim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Geble akurat on to trochę lepszych zwodów w swojej karierze miał :smile: Ten to taki w stylu Michała Kucharczyka z Dundalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecimy z derbami Londynu :) albo Totki przerwa passe spotkan bez porazki albo Chelsea 6 wygranych pod rzad bez straty bramki.

7 wygranych pod rzad ale bez czystego konta cholernie trudny mecz. Diegusia tam zaorali a on nic nawet muchy by nie skrzywdzil. Gdzie sie podzial stary Diego zabijaka? :l

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurva, czara goryczy się przelała.

Koniec z oglądaniem Bundesligi na Eurosporcie.

Hajto już ze swoim kompanem się prześcigają w wyliczaniu składów z końcówki lat '90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freiburg - RB Leipzig meczyk palce lizać, RB mocna ekipa. Z Bayernem powinno być dobre widowisko w grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki w ekstraklasie hokejowe, za tydzień kudłaty karakan zagra z bajecznie bogatym pedziem, a na forum cisza :siara:

Nie o takie forum walczyłem ! 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty i laluś już się kończą.

Nadeszła era Kucharczyka, Wawrzyniaka, Odżidży Ofoł i innych Byrysiuków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o stoperze Kubusiu Rzeźniczaku, przeproś!  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubuś R. już nie jest piłkarzem.

Jest władcą instagrama!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nigdy nie był piłkarzem :Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła się nie poddaje w PP :good: to mi sie podoba,gra do konca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldinho i Riquelme chca grac w Chapecoense za darmo. Nawet 11 ludzi nie maja a wlodarze karza im grac mecz mimo tego ze oba kluby nie chca (bo nie maja kim) a nawet Atletico dawalo im walkowera. Masakracja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.11.2016 o 10:11, okoni napisał:

(...) kudłaty karakan zagra z bajecznie bogatym pedziem, a na forum cisza(...)

 

Angry+cristiano+ronaldo_fd06e9_4357008.g

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzina słaba w uj jak na taki maecz.

U mnie szczęśliwie się złożyło.

Pierwszy wolny weekend w robocie od 4 tygodni, więc chociaż żona wieczorem nie będzie marudzić, że ją zaniedbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek Zielinski pierwsza bramka dla Napoli 👊

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×