Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo juz tu :) czekam na te cieszynki w fifie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea 11 zwycięstwo z rzędu. Juve lepsze w hicie 17 kolejki Serie A. Ibra dwie brameczki dla Man Utd. A jutro Man City - Arsenal i derby Barcelony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chelsea 11 zwycięstwo z rzędu. Juve lepsze w hicie 17 kolejki Serie A. Ibra dwie brameczki dla Man Utd. A jutro Man City - Arsenal i derby Barcelony

Jestem fanem Juve od dziecka ale ogladajac wczorajszy mecz zastanawialem sie kto w tym meczu jest gospodarzem. Juve przycisnelo do momentu zdobycia bramki a pozniej jak zwykle kalkulowanie. Co prawda mieli z dwie dobre okazje ktore Szczesny wyjal ale limit szczescia Juve mialo niesamowity. Ogolnie zwyciestwo sie liczy ale az ciezko mi to napisac ale Roma grala lepiej wczoraj

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą, bo Roma nie stworzyła żadnej klerownej sytuacji, gdzie sam Sturaro miał chyba 2 czy 3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się z Tobą, bo Roma nie stworzyła żadnej klerownej sytuacji, gdzie sam Sturaro miał chyba 2 czy 3. 

Masz racje klarownej nie ale przy dwoch roznych to juve mialo tyle szczescia ze szok. Drazni mnie jako fana Juve, ze mistrz kraju od kilku sezonow nieosiagalny na ligowym podworku po strzelonej bramce oddaje pole gry przeciwnikowi. Taki minimalizm, powinni dalej napierac dazyc do strzelenia drugiej bramki a nie bronic. Ciulowo to wyglada i nie przystoi takiej ekipie. Dyabla to jest kot, ostatnie mecze wchodzi na koncowki z racji tego ze jest po kontuzji a w ciagu 10 minut potrafi zrobic wiecej niz niejeden co gra prawie caly mecz.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Juve troszkę źle rozplanowało transfery. Pjanic miał zapewnić pomocy jakość, a na razie jest swoim cieniem z poprzedniego sezonu. Potrzebny jest im taki walczak w środku jak Vidal. Muszą pomyśleć o ŚPD po prostu. Obrona i atak marzenie, ale nie ma kto tych piłek posyłać napastnikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że Juve troszkę źle rozplanowało transfery. Pjanic miał zapewnić pomocy jakość, a na razie jest swoim cieniem z poprzedniego sezonu. Potrzebny jest im taki walczak w środku jak Vidal. Muszą pomyśleć o ŚPD po prostu. Obrona i atak marzenie, ale nie ma kto tych piłek posyłać napastnikom.

Dokladnie obrona i atak jest na wysokim poziomie, mlody rugani gra juz na takim poziomie ze nie widac roznicy praktycznie ze nie ma kogos ze stalowej trojki bbc, drazni mnie lichsteiner, pomoc najslabszy element, niby sa nazwiska ale gra srednia, khedira pod forma, pjanic przeplata mecze dobre ze slabymi, byc moze wina ustawienia rowniez na to wplywa. Allegri to taki trener miekka bula mi sie wydaje. Szkoda takich zawodnikow jak vidal. Idealny dla juve bylby nainngolan ale nieosiagalny.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oscar wybral sobie Chiny i pogra z Hulkiem w klubie - kwota transferu? 50-60 baniek... nic tylko sie cieszyc ze polecial za taka kase bo i tak caly czas grzal lawe. Nigdy nie zapomne tej brameczki gdy zgwalcil Pirlo i Buffona :) bodajze byl to jego debiutowy mecz LM w Chelsea.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Rmo4LoIWLEk

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napoli - Torino,Zielinski w pierwszym składzie 💪

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znak czasu, dziś byłem na turnieju oldbojów na Warszawiance, na boisku obok, zebrało się około setki kitajców którzy mieli jakiś noworoczny turniej. Połowa z nich miała czerwone koszulki reprezentacji Polski, biały orzeł w koronie lśnił na lewej piersi. Ale jak zapytaliśmy który *huj zablokował nam swoim audi Q7 nasz samochód na parkingu, to zewsząd padała odpowiedź "Prosim Pan".

Taka sytuacja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się patrzy na Harta w Torino , naprawdę bramkarz reprezentacji nie miał ofert z BPL ? Z tego co mi wiadomo włosi ci z północy też raczej za "englatera" nie przepadają i na palach można policzyć piłkarzy .

 

A Torino goni :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi zmienił fryzurę i znowu włączył tryb kosmity. Barca wygrała derby 4:1 i tak zakończyła 2016 rok.

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krosek napisał:

Messi zmienił fryzurę i znowu włączył tryb kosmity. Barca wygrała derby 4:1 i tak zakończyła 2016 rok.

 

giphy.gif

 

Kosmiczna akcja! Mijał ich jak dzieci we mgle :banderas:Że to nie weszło... :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA w formie, Rumunia ukarana 98 tysiącoma frankami kary za zachowanie kibiców na meczu z Polską (my za ten sam mecz dostaliśmy 35 tysięcy), a na 100 tysięcy (łącznie, bo rozkłada się to na kilka federacji brytyjskich) wyceniono czerwone maki na koszulkach brytyjskich reprezentacji. I powiedzcie mi jeszcze, że to jest normalne, a piłka idzie w dobrą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie dupe obrabiają Krychowiakowi "koledzy" z szatni jak podaje znana francuska gazeta której nazwy nie jestem w stanie napisać z pamięci :)  ajnowsze przecieki mówią że odejdzie jeszcze w styczniu http://www.sport.pl/pilka/1,65084,21146126,liga-francuska-krychowiak-w-lidze-wloskiej-juz-w-styczniu.html#MTstream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Danielski_82 napisał:

Ładnie dupe obrabiają Krychowiakowi "koledzy" z szatni jak podaje znana francuska gazeta której nazwy nie jestem w stanie napisać z pamięci :)  ajnowsze przecieki mówią że odejdzie jeszcze w styczniu http://www.sport.pl/pilka/1,65084,21146126,liga-francuska-krychowiak-w-lidze-wloskiej-juz-w-styczniu.html#MTstream

 

Wujek Unai nie ma się najlepiej, jak poleci to Krychy już nic nie uratuje. Trochę dziwne, bo kraj, jezyk zna dobrze. Myślałem, że kierunek dla niego wymarzony. A tu chyba trochę za wysokie progi. W Sevilli miał "życie jak w Madrycie" jak się okazało po czasie :smile:

Inna sprawa, że w Juve może grać jeszcze mniej. 

Inna sprawa nr2: "Polak w 9 meczach ligowych w podstawowym składzie wyszedł tylko 6 razy"  :wacko:  James by wiele dał za takie statystyki :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ewidentnie nie przyjał się ten trener , a jeszcze Krycha ma etykietkę "jego człowieka" ... Czyste spekulacje bo lubię go , ale mam wrażenie że trochę cwaniakował ( chodzi mi o czysty pr) na początku za mocno , widziałem kilka maeriałów jeszcze sprzed sezonu i taki Veratti czy Matuidi dziwnie się na niego patrzyli jak śmigał i nawijał przed kamerami , zburzył jakaś tam hierarchię zwłaszca źe odszedł Ibraz . 

 

Oczywiście tematu by nie było gdyby wyniki były , ale właśnie w takich przypadkach pierwsi są do odstrzału "nowi" 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku pola to w PSG mają bogactwo - Veratti i Matuidi Grześka zjadają na śniadanie, Motta. Rabiota cenią wyżej więc o czym my tu mówimy :) Miało być pięknie, a jest lipa. 

Patrząc na takiego Verattiego czy Matuidiego to mają rację, że Grzesiek surowy jest technicznie, obrona solidnie - ale w PSG wymagają czegoś więcej, podać, przyjąć czasami pociągnąć akcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jest surowy technicznie, okej. Ale niech go oceniają tak ddziennikarze, a nie koledzy którzy dzielą z nim szatnię. Co, tylko przez niego PSG gra kupę i nie wygrywa? Tak się złożyło że oglądałem ostatnio dwa mecze w których Krychowiak nie grał lub grał kilkadziesiąt minut , bez niego te wszystkie Cavanie i Verattie, miotały się gówno w przeręblu.

Niech Krychowiak szybko stamtąd się zwija, jak ma takich super technicznie "fajnych" kumpli, niech się kopią tam sami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

To że jest surowy technicznie, okej. Ale niech go oceniają tak ddziennikarze, a nie koledzy którzy dzielą z nim szatnię. Co, tylko przez niego PSG gra kupę i nie wygrywa? Tak się złożyło że oglądałem ostatnio dwa mecze w których Krychowiak nie grał lub grał kilkadziesiąt minut , bez niego te wszystkie Cavanie i Verattie, miotały się gówno w przeręblu.

Niech Krychowiak szybko stamtąd się zwija, jak ma takich super technicznie "fajnych" kumpli, niech się kopią tam sami.

 

PSG to taki trochę papierowy klub się zrobił. Szejki pompują kasę, a efektów w CL z roku na rok nie ma. Może na europejskich średniaków są dobrzy ale od potentatów dostają rokrocznie bęcki. A piłkarzom się poprzewracało od petrodolarów w głowach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×