Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Druga asysta Piotrka.Jak ten chlopak sie rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło tylko na niego popatrzeć i już było wiadomo, że coś z niego będzie - bardzo dobra technika jak na polskich piłkarzy. Pokuszę się nawet o twierdzenie, że polski gracz posiadający najlepszą technikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miał talent i umiejętności. Teraz doszła pewność siebie w klubie i kadrze.

Statystyki też coraz lepsze. I te ciasteczka jakie czasem rzuca... Poezja.

Oby tak dalej, to Napoli będzie tylko przystankiem w karierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem on w kadrze jeszcze cudów nie pokazał. Co nie zmienia faktu, że w piłce klubowej jest kozak i patriotycznie mam nadzieję, że w narodowych barwach też rozwinie skrzydła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to chyba najlepszy (mimo wieku) polski piłkarz z przeglądem pola i boiskową inteligencją.

W kadrze Lewy nieraz też to ma gdy wraca na połowę, aby trochę rozegrać.

Ale Lewy robi to dwa razy wolniej niż Zielu.

Polecam YT: Turbokozak Zieliński.

Gość wrzuca bezpośrednio różne, czy z połowy.... gorszą nogą.

Ale footballowi forumowi wyjadacze juz to widzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Arkadiuszo nie wystąpił , do końca liczyłem na epizodzik . 

 

 

 

 

 

A skoro temat nazywa się jak się nazywa .... to oczywoście wygrają Patriots :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Augsburg - Werder spox meczyk.

 

Dobre tempo i całkiem emocjonujący. Bramka na 3:2 dla Augsburga w 93 minucie :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.sport.pl/pilka/1,65081,21340011,bundesliga-kibice-borussii-dortmund-zaatakowali-fanow-rb-lipsk.html

 

 

Przypominam prawilnie że takiej Chelsea w latach 90 kibicowała garstka britonsów plus krewni Zoli podobnie jak City , innymi słowy kazdy klub od czegoś zaczynał . Przesadą jest dla mnie taka postawa zwłaszca w czasach szejków i azjatów trzesących "branżą" 

 

 

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest smutne... zwlaszcza ze w tym klubie nie ma zadnych wielkich nazwisk i graja same mlodziki o ktorych wiekszosc slyszy pierwszy raz a tu niespodzianka bo chlopaki ogarniaja i bija sie z Bayernem o majstra. Zal im dupe sciska bo beniaminek wbil sie do bundes i jest na szycie tabeli tyle w temacie. Juz walic to ze jest 10 klubow red bulla w roznych ligach i transferuja miedzy soba grajkow... kupuja Pogby za 100 mln? nie. Przekupuja sedziow ze wygrywaja wszystkie mecze? nie.

 

Ja tam jestem pod wrazeniem ze klub z grajkami o ktorych pierwszy raz sie slyszy tak namieszal robiac konkurencje Bayernowi gdzie praktycznie co sezon zamiatal lige.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, kibice Borussii, ci biedni, pokrzywdzeni przez stado zwyrodnialców w Polsce kibice dopuścili się czegoś takiego? W Niemczech? Przecież tam sobie poradzono! Mam nadzieję, że wszyscy forumowi komentatorzy szybciutko zaczną oceniać i radzić władzom BVB jak rozwiązać problem tych bandytów!

 

A serio, tak jak życzyłem upadku Groclinowi czy Amice tak życzę tego samego wynalazkom pokroju Lipska.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

To jest smutne... zwlaszcza ze w tym klubie nie ma zadnych wielkich nazwisk i graja same mlodziki o ktorych wiekszosc slyszy pierwszy raz a tu niespodzianka bo chlopaki ogarniaja i bija sie z Bayernem o majstra. Zal im dupe sciska bo beniaminek wbil sie do bundes i jest na szycie tabeli tyle w temacie. Juz walic to ze jest 10 klubow red bulla w roznych ligach i transferuja miedzy soba grajkow... kupuja Pogby za 100 mln? nie. Przekupuja sedziow ze wygrywaja wszystkie mecze? nie.

 

Ja tam jestem pod wrazeniem ze klub z grajkami o ktorych pierwszy raz sie slyszy tak namieszal robiac konkurencje Bayernowi gdzie praktycznie co sezon zamiatal lige.

Tak jak piszesz, nie ma wielkich nazwisk, transfery jak na Bundeslige za przysłowiową paczkę fajek. BvB za rezerwowych płaci po 22 mln. Fakt, że tak szybko sklecili ekipę która liczy się o gre w LM -  czapki z głów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, dziś dobry meczyk w Pucharze Króla,  wynik z pierwszego meczu nie przesądza niczego i jeszcze dużo się może zdarzyć przez 90 minut, a tu cisza. Nawet nikt Kryśce nie dokucza, to forum schodzi na psy :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Real to już półtora tygodnia nie grał to nawet nie ma co pisać o Kryśce. Ostatnio im mecz przełożyli to prawie dwa tygodnie odpoczynku mają. Ciekawe czy im taka przerwa na dobre wyjdzie tuż przed LM.

W Krakowie ostatnio ciekawiej, bo Wisła kolejnych zagraniczniaków sprowadza, a już za kilka dni "najlepsza" liga wraca na stadiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real wszystkie swoje zaległe spotkania rozegra w ostatnim tygodniu sezonu. Będą grali systemem mecz rano dla chińczyków, mecz wieczorem dla europy. :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co koledzy z Łazienkowskiej powiedzą na występ Szamotulskiego w ostatnim "stan futbolu"? Bo szczerze mówiąc trochę mnie zaszokował, że sprzedał na wizji takie nowinki związane z tą licytacją na koperty.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jak ważne żeby się dogadali i sprawę rozwiązano bo nie wpływa to na klub za dobrze na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat tego typa, jest jedno-Szambotulski. Widziałem go kiedyś , jak jeszcze grał w Legii, na jakiejś dyskotece na mieście. Ogólnie skojarzenie jedno, przyjechała wieś do miasta. Wszyscy go chwalili za prostolinijność i za bycie bezpośrednim,  ja uważałem że to zwykły prostaczek. Zachowanie które pokazuje teraz, pootwierdza że nic się i typa nie zmieniło. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Doskonały komentarz na canal+ !!!

 Pique zagrał bardzo słaby mecz z Athletic Bilbao, dla odmiany zagrał swietnie z Atletico Madryt, doznał tam kontuzji, bardzo szybko zszedł z boiska..... :krysia:.   :wacko:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laboga to jest gamoń. Dziwię się ze takiego meczu nie komentują Wolski - Orłowski. Jedyne wyjaśnienie to choroba albo urlop Rafała.

Atletico,wyszumialo sie i zostali ukarani.Jeszcze przetrwać 45 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 3-ch materace w życiu nie wsadzą :pazura: A jak wsadzą to Barca też coś jeszcze wsadzi :pazura: Mamy finał CdR :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec kabaretu i awans do finału.

 

Dzisiaj było wszystko - nieuznane prawidłowe bramki, nietrafione karne, czerwone kartki, błędy sędziego.

Przynajmniej Paco w finale sobie zagra. :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sędziowanie w Hiszpanii stoi na 'miszczoskim' poziomie :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Glik rozgrywa świetny sezon trzeba przyznać , całkowite przeciwieństwo Krychy , niezbadane są wyroki :) 

 

 

Panowie breaking news , Kapustka po raz pierwszy w wyjsciowej jedenastce w pucharze Anglii , 20:40 na eleven

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deportivo Alaves ograło Celtę 1:0 i awansowało do finału Copa del Rey. Mimo tego że Celta miała dużo więcej odpoczynku to nie udało im się ich ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Danielski_82 napisał:

Glik rozgrywa świetny sezon trzeba przyznać , całkowite przeciwieństwo Krychy , niezbadane są wyroki :) 

 

 

Panowie breaking news , Kapustka po raz pierwszy w wyjsciowej jedenastce w pucharze Anglii , 20:40 na eleven

Dałem radę pierwszą połowę obejrzeć. Takie nudy że aż przysypialem. Kapustce radzę szybki powrót do ekstraklapy,  bo inaczej będzie grzał ławę do usranej śmierci. Nie dość że biegał chaotycznie, to widać że koledzy kompletnie nie mają do niego zaufania i wolą zagrać do tyłu,  niż jemu na walkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×