Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@okoni co się dziwisz, chłop od pół roku praktycznie nie gra to nie dziwne, że się czuje zagubiony na boisku. Trochę sobie strzelił w stopę tym transferem. Dużo lepiej by zrobił jakby poszedł do tego Ajaxu czy gdzie go tam chcieli, okrzepł i ewentualnie za jakiś czas atakował silniejsze ligi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się dziwię że tak gra? Raczej nie. Natomiast dziwi mnie bardzo to, iż widząc jaka jest sytuacja na horyzoncie,  nie poprosił o jakieś wypożyczenie,  aby gdzieś,  nawet ligę niżej,  powąchać trochę boiskowej trawy. Okienko transferowe właśnie się kończy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił jak zrobił to była jego decyzja. Tylko ja się dziwie temu że on, możliwe że klub także nie chcą iść w temat wypożyczenia.

Co innego gdyby łapał się do kadry meczowej na wszystkie czy większość meczów, niestety jest zupełnie inaczej.

Według mnie wypożyczenie do Championship byłoby idealne, podejrzewam że w większość zespołów wzięła by go do pierwszego składu z pocałowanie ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, okoni napisał:

Czy się dziwię że tak gra? Raczej nie. Natomiast dziwi mnie bardzo to, iż widząc jaka jest sytuacja na horyzoncie,  nie poprosił o jakieś wypożyczenie,  aby gdzieś,  nawet ligę niżej,  powąchać trochę boiskowej trawy. Okienko transferowe właśnie się kończy. 

 

Może walczy :wink: Krychowiak też wolał walczyć.... ostatnio walczy w rezerwach.... :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Krychą to jest trochę inna sytuacja, bo on coś tam już znaczy w Europie w przeciwieństwie do Kapustki.

Ja bym tam uciekał czym prędzej z tego PSG, według mnie odejdzie na 100% w lecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, TeraJacek napisał:

... Ja bym tam uciekał czym prędzej z tego PSG,.....

 

Zgadzam się w 100% :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej marnej pensja, ja bym został ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca w finale z Alaves :banderas:Czuję wysokie emocje i wymianę ciosów :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rashford, Martial, Sane, Sterling, Gabriel Jesus, Ihenacho, Bellerin, Loftus-cheek, Alli, Origi - to tylko kilku graczy +- w wieku naszego Kapustki. Myślę, że więcej nie trzeba dodawać  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro start Ekstraklasy - wreszcie jakieś emocje. :1_grinning:

 

Powiem wam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym okienkiem transferowym w Ekstraklasie. Parę dobrych transferów, kilku ciekawych zawodników i walka o mistrzostwo może być ciekawa. Jak dla mnie największym wygranym tego okienka zdecydowanie jest Lechia, mądre, z głową robione transakcje i stopniowe wzmacnianie składu (choć to oczywiście zweryfikuje boisko) - fajnie, może będzie drugi poważny klub w Polsce, który w ciągu kilku lat zacznie coś znaczyć w pucharach. Oby tylko cierpliwości nie zabrakło. No i oby ten pierwszy poważny klub nie rozleciał się po tych wszystkich zawirowaniach właścicielskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, haobao_PL napisał:

Barca w finale z Alaves :banderas:Czuję wysokie emocje i wymianę ciosów :yao:

 

Nie żebym coś sugerował, bo to Barca jest zdecydowanym faworytem w finale Pucharu Króla ale o ile pamiętam to w lidze Alaves w tym sezonie z Camp Nou wywiozło 3 punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Solid_POL napisał:

 

Nie żebym coś sugerował, bo to Barca jest zdecydowanym faworytem w finale Pucharu Króla ale o ile pamiętam to w lidze Alaves w tym sezonie z Camp Nou wywiozło 3 punkty.

Cuda się zdarzają :pazura:

Generalnie każdy zesrał się po jakimś ogórku, a to przecież nie znaczy że zesra się raz jeszcze :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z parkingiem w Warszawie przy wizycie na Łazienkowskiej ? będę 16 na meczu z Ajaxem i zastanawiam się co z autem, moze ktoś napisać jak to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piachu00 napisał:

Rashford, Martial, Sane, Sterling, Gabriel Jesus, Ihenacho, Bellerin, Loftus-cheek, Alli, Origi - to tylko kilku graczy +- w wieku naszego Kapustki. Myślę, że więcej nie trzeba dodawać  

 

Polacy po prostu dłużej dojrzewają, jak wino...  :pazura:

Np. taki młody, obiecujący piłkarz, Paweł Brożek, ma jeszcze czas na międzynarodową karierę:Gmoch:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, piachu00 napisał:

Jak z parkingiem w Warszawie przy wizycie na Łazienkowskiej ? będę 16 na meczu z Ajaxem i zastanawiam się co z autem, moze ktoś napisać jak to wygląda ?

Zapomnij, parking jest, płatny,  miejsc mało. Do tego przed meczem taki kocioł na ulicach że w korku dwie godziny spędzisz. 

Dobrym sposobem jest zostawienie samochodu na parkingu P+R( Wilanowska lub Ken,  nie wiem skąd będziesz do Wawy wyjeżdżał ), kupienie biletu na Metro. Metrem do stacji Politechnika i potem 15 minut z buta na stadion, w międzyczasie można ćwiartkę cytryny lubelskiej opędzlować ze smakiem.

Zawsze tak robię. Zawsze! ;)

26 minut temu, sLk napisał:

 

Polacy po prostu dłużej dojrzewają, jak wino...  :pazura:

Np. taki młody, obiecujący piłkarz, Paweł Brożek, ma jeszcze czas na międzynarodową karierę:Gmoch:

W oldboyach :)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, okoni napisał:

Zapomnij, parking jest, płatny,  miejsc mało. Do tego przed meczem taki kocioł na ulicach że w korku dwie godziny spędzisz. 

Dobrym sposobem jest zostawienie samochodu na parkingu P+R( Wilanowska lub Ken,  nie wiem skąd będziesz do Wawy wyjeżdżał ), kupienie biletu na Metro. Metrem do stacji Politechnika i potem 15 minut z buta na stadion, w międzyczasie można ćwiartkę cytryny lubelskiej opędzlować ze smakiem.

Zawsze tak robię. Zawsze! ;)

W oldboyach :)

Od Marek będę cisnął  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak na szybko. Parking na Stadionie Narodowym, Metro Stadion, przesiadka z linii 2 w linię 1 na stacji Metro Świętokrzyska i do Politechniki.

Zerknij na jakieś gugle maps czy nie zaskomplikowane.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rashford, Martial, Sane, Sterling, Gabriel Jesus, Ihenacho, Bellerin, Loftus-cheek, Alli, Origi - to tylko kilku graczy +- w wieku naszego Kapustki. Myślę, że więcej nie trzeba dodawać  

Większość to silne i zwinne murzyny, którzy są op. Wystarczy spojrzeć na FUT

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis startuje najlepsza liga świata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już na początek szlagier, Gran Derbi Europy.

Potentat Ruch Chorzów, który jest tak mocny, że aż związek musi mu punkty odbierać, aby poziom ligi miał sens versus Maczeta FC.

Święto piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adick007 napisał:

I już na początek szlagier, Gran Derbi Europy.

Potentat Ruch Chorzów, który jest tak mocny, że aż związek musi mu punkty odbierać, aby poziom ligi miał sens versus Maczeta FC.

Święto piłki.

:yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, wbij w nawigację Czerniakowska 149. To będzie stacja Orlenu. Postaraj się być godzinę przed meczem, spokojnie zaparkujesz i na stadion wejdziesz bez kolejek. Po meczu na najbliższym skrzyżowaniu (z Gagarina) robisz nawrotkę i wracasz do domu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, korwin napisał:

Piachu, wbij w nawigację Czerniakowska 149. To będzie stacja Orlenu. Postaraj się być godzinę przed meczem, spokojnie zaparkujesz i na stadion wejdziesz bez kolejek. Po meczu na najbliższym skrzyżowaniu (z Gagarina) robisz nawrotkę i wracasz do domu.

Dzięki

 

@okoni ustosunkujesz się ? bo nie chcę później jak w ukropie się po Warszawie motać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę przed meczem może być różnie, zwłaszcza przed takim meczem, chociaż ja zazwyczaj jak jadę samochodem to na Bartyckiej staję, akurat 20 minut spacerku żeby nie kierowcy mogli się nawodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piachu, dojazdów na stadion jest masa. Ten Korwina też jest dobry. Ale ja starałem się wskazać miejsce dla osoby spoza Wawki.  Czyli duże i znane miejsce,, dobrze oznaczone. Wiesz co, napisz do klubu, może dali jakiś specjalny autobus gdzieś krążący po mieście , którym dotrzesz w okolice stadionu. Korki będą na bank.

Ogólnie wiem jak to jest , jak się jest w obcym mieście. Zawsze jak się pytam o adres to pada odpowiedź : a tam w lewo w prawo w bok i za trzecim drzewem. Jak się urodziło na Czerniakowie to człowiek spod byłej Karczmy Słupskiej z zamkniętymi oczami by trafił. A jak ktoś jest obcy to mu będzie trudniej. 

Jak jesteś dobry logistycznie to możesz siępróbować gdzieś wciskać w boczne uliczki przy Agrykoli czy Bartyckiej. A jak się boisz o samochód i ewentualnego błądzenia to szukaj dużych parkingów i dobrze oznaczonej komunikacji.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×