Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mertens to dobry wariat jest. Kopiuj/wklej Hazarda tyle ze na pozycji napastnika :O Gosc co drybluje z motorkiem w dupie to poezja.

 

Conte sciagaj go do siebie!

 

 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to na krajowym podwórku Lech wygrał po trzech karnych z Bruk-Betem, a Cracovia 1:0 ograła Ruch.

Dzisiaj ciekawsze mecze - najpierw Wisła, później Legia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne partidazo, tym razem na ogórczej ziemi w Alaves :pazura: Nie ukrywam, że liczę na goleadę, ale kurczę ostatnio z tym ciężko... :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alaves trzeba uważać. Pokazali już że potrafią na Camp Nou wygrać, więc i tutaj może być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no racja, ale jak MSN wskoczy na swój optymalny poziom to nie będzie co zbierać :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, trochę zainteresowałem się tym konfliktem prezesowskim w Legii, bo jak wiadomo jak u nas w kraju dobrze coś idzie i kilka osób rządzi to kwestia kiedy to się spierdoli.

Ale dzisiaj Mioduski ma swój czas, i powiem szczerze że miałem o nim zupełnie inne zdanie, przynajmniej z tego co mówi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Arsenal - Hull City ale mecz sie rozkreca :O 14 pozycji roznicy w tabeli a cios za cios od bramki do bramki. Przyjemnie sie patrzy na gre Grosika, daje rade :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TeraJacek napisał:

 

Kurcze, trochę zainteresowałem się tym konfliktem prezesowskim w Legii, bo jak wiadomo jak u nas w kraju dobrze coś idzie i kilka osób rządzi to kwestia kiedy to się spierdoli.

 

Ale dzisiaj Mioduski ma swój czas, i powiem szczerze że miałem o nim zupełnie inne zdanie, przynajmniej z tego co mówi.

Powiem Ci szczerze, że kibice podzielili się między obóz Mioduskiego i Leśnego w procencie 30/70 , nie przesądzam który z nich jest lepszym wyborem dla klubu, natomiast wiem jedno, cały ten burdel i krzywe gadki zaczęły się kiedy do klubu wszedł ten trzeci pajac, Pędzel czy Wędzel. Obsraniec zaczął grać na swoją kartę i zakłócał obecny ład który się fajnie dopasował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanie futbolu dzisiaj Mioduski naprawdę był konkretny, i powiem szczerze że przedstawił sprawę zupełnie inaczej niż media czy Lesnodorski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mioduski to taki bogaty biznesmen pasjonata. Niepoprawny lekkoduch, myślący że jego wizja jest ponad level wyżej. Natomiast Leśny to taki trochę biznesmenik cwaniaczek, znający przyziemne problemy i stany racji. Obaj mają swoje wady i pozytywy. Fajnie się imo uzupelniali,  jeden kontrolował drugiego. I tak jak powiedziałem,  kupa zaczęła się od czasu kiedy to do nich dołączył ten typek z Poznania, yebany krecią robotę robi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto teraz rządzi w Legii? Rozstali sie już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, okoni napisał:

Powiem Ci szczerze, że kibice podzielili się między obóz Mioduskiego i Leśnego w procencie 30/70 , nie przesądzam który z nich jest lepszym wyborem dla klubu, natomiast wiem jedno, cały ten burdel i krzywe gadki zaczęły się kiedy do klubu wszedł ten trzeci pajac, Pędzel czy Wędzel. Obsraniec zaczął grać na swoją kartę i zakłócał obecny ład który się fajnie dopasował. 

 

Ten trzeci to akurat w Legii obecny był wcześniej niż Mioduski (choć nieoficjalnie) - Wandzel i Leśnodorski robią interesy razem od wielu lat i współpracują na wielu płaszczyznach.

 

Dla mnie sprawa jest jasna - Leśnodorski jako prezes zrobił z Legią ogromny postęp, Mioduski na razie tylko gada i "reprezentuje". W klubie nie siedziałem oczywiście, ale od osób, które siedzą słychać w zasadzie tylko opinie popierające stronę Leśnego, Mioduski to ten, którego wiecznie nie ma i na bieżąco Legią się nie zajmuje.

 

Do tego wypowiedzi Mioduskiego póki co przeczą same sobie i w ogóle gość mi mocno zalatuje czasami ITI.

 

A generalnie pranie brudów publicznie jest żenujące.

 

Rozstrzygnięcia mają podobno nastąpić w okolicy połowy marca, oby ta, wielka era Legii nie skończyła się parę miesięcy po rozpoczęciu, bo na to się zanosi póki co.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu ogóras napoczęty :listek: 2-0 do przerwy :listek: Się kiepy broniły i autobus postawiły, ale ich MSN dosięgło :Gmoch: W drugiej jeszcze nawsadzać i jak najszybciej opuścić tą wiochę pt. alaves :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki robią sobie trening strzelecki przed PSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ gwałt! :xboss: Już 0-6, a jeszcze 20min :qk2LI17: Czułem tą goleadę od poniedziałku :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małecki jaka bramka!!!!

:listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidal ciężka kontuzja po wejsciu pilkarza Alaves i zero reakcji sędziego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ścierwo bez mózgu zakończyło sezon Vidalowi... :notbad: A ta szmata klops gomes nawet kartki mu nie dała... Kuwa jakieś jaja :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu narzekamy na naszych sędziów ale to co sie dzieje w Hiszpanii to jakiś gangbang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Vidala bo ostatnio ładnie grał, ale tak to bywa w piłce niestety. Ten wślizg można rożnie interpretować, więc i sędzia zinterpretował jako czysty.

Małecki jaka bramka!!!!

:listek:

No wsadził pięknie. Mam nadzieje że jeszcze coś wpadnie po przerwie.

I 2:0 na koniec. Mogło być więcej, Stilić mógł mieć wejście smoka, ale trochę skuteczności brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstraklapa powróciła i już pierwszy solowy majstersztyk... :banderas:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torres jaka brameczka
 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu brameczka Stępińskiego

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj nareszcie wraca Liga Mistrzów.

Marciniak będzie sędziował w Paryżu mecz PSG z Barcą. Mam nadzieje że zaprezentuje wyższy poziom niż sędziowie w Hiszpanii i Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×