Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i ładnie , pseudokibice wparowali do jednego z pubów wczoraj, gdzie bawili się hHolendrzy i zrobili niezłą demolkę :/

Ehh, a uefa patrzy :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga od nowego sezonu w Eleven.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Ekstraklasa, Liga Mistrzów i w Eleven będzie wszystko co potrzebne. Przynajmniej nie będzie trzeba wtedy za kilkanaście pakietów płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

No i ładnie , pseudokibice wparowali do jednego z pubów wczoraj, gdzie bawili się hHolendrzy i zrobili niezłą demolkę :/

Ehh, a uefa patrzy :38_worried:

 

Warto dodać, że dziś Holendrzy przypuścili atak na pub przy stadionie Legii (choć demolki chyba im się nie udało zrobić). Ot, życie.

 

UEFA poza patrzeniem nic może zrobić ani Legii ani Ajaxowi - już dawno ogłosili, że działania poza stadionami ich nie interesują (co jest zaskakująco rozsądne, choć w senie finansowym w sumie zrozumiałe, jak na tę organizację).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundes w Eleven = koniec Hajto ? :) 

 

 

 

Legionistów będę ogladął , trzymam kciuki przydałaby się kolejna masakra czemu nie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, neuro napisał:

Bundesliga od nowego sezonu w Eleven.

 

Ciekawe czy przypuszczą atak na CL? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił.

bee26361ec7797d375843dcc65acc96a.jpg

Ślepy sędzia 😂😂

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego sędziowie z Hiszpanii w ogóle są nominowani do meczów międzynarodowych, przecież to najgorsza patologia w całej Europie.

Btw. Kazaiszwili niby dużo umie, ale jeszcze nie widziałem meczu, w którym z jego gry cokolwiek by wynikało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szybki mesydż między szczaniem a wymianą pustych butelek na pełne :

Kazaszwili gra stolca, Kopczyński kupę, a Necid kompletnie niewidoczny , i wlasnie dlatego Legia ten mecz remisuje.

Mecz wygra drużyna która ma wyższą kulturę piłkarską,  a niestety Ajax na boisku, w takich małych sytuacjach, prezentuje się lepiej.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcale bym się nie zdziwił.

bee26361ec7797d375843dcc65acc96a.jpg

Ślepy sędzia

Jak tylko zobaczyłem że sędzia z Hiszpanii sędziuje to wiedziałem że będzie jakiś wałek i sie nie pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sithman napisał:

 

Btw. Kazaiszwili niby dużo umie, ale jeszcze nie widziałem meczu, w którym z jego gry cokolwiek by wynikało. 

 

Arka - Legia z soboty? :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że bramka była,  ale nie jest to łatwa sytuacja, postaw się na miejscu sędziego,  dokładnie w jego miejscu, on totalnie nie widział piłki,  Malarz całym swym torsem zasłonił piłkę. 

Zresztą,  babole były w dwie strony,  później liniowy pokazał ofsajd, którego nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Malarza wyszło mega doświadczenie, zrobił to po mistrzowsku, nie było opcji żeby sędzia to zauważył.

 

Apropo meczu, mam wrażenie że ten Ajax był wczoraj to opierdolenia spokojnie tak na 1:0, wiadomo że w pierwszej połówce męczyli bułę tym posiadaniem piłki i wolnym rozgrywaniem, ale co z tego wniknęło? 2 strzały celne? Druga połowa to całkowicie odpuszczenie Ajaxu praktycznie.

 

Zresztą ten Ajax z Milikiem to chyba tak z dwie klasy lepszy był, tutaj już totalne szczurki grały.

 

Nie było źle biorąc pod uwagę że Legia zagrała dopiero jeden mecz o punkty po przerwie, a Ajax tej przerwy praktycznie w ogóle nie miał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też tak to rankiem rozkminiałem. Tak naprawdę widziałem ajax w lepszej formie, nie wiem co to był za mecz, może liga, może puchar,  ale grali bardziej skladnie.

Wczoraj choć było po nich widać większą kulturę gry, niczym nie zaskoczyli. Często tracili piłkę lub pałowali długie podania. Kurna, są do ogrania. Ale brak napastnika, wykartkowany Rado i upór Magiery przy Kazaszwilim, ochładza mój optymizm.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie było tragedii, może nie był to poziom z meczów Ligi Mistrzów z poprzednich dni, ale gdyby Legia i Ajax prezentowały taki poziom to by grały właśnie w tej Lidze Mistrzów a nie Europy. 

Teraz na wyjeździe jakieś 1:1 i jedziemy dalej. :Gmoch:

 

Ed:

Bohaterem meczu oczywiście hiszpańska szkoła sędziowania. Zawsze na propsie :thumbsup:

Edytowane przez sLk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to z trybun wyglądało podejrzanie, jednak gol był, nieźle. Dziwne było to, że karakany i młodziki Ajaxu fizycznie nie odstawali od Legionistów. 

Kibice Ajaxu jak mysz pod miotła siedzieli haha nawet przez chwilę nie było ich słychać :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wyrównany poziom był. Chłopaky Necid i Kazaiszwili sie wdroza i moze cos z tego bedzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, neuro napisał:

 

bee26361ec7797d375843dcc65acc96a.jpg

5m od akcji i Stevie nic nie widzi... Jakie to podłe i żenujące... Nie chodzi mi teraz konkretnie o Legię, bo zawsze życzę dobrze polskim zespołom w pucharach, ale ogólnie o te wszystkie wały sędziowskie. No kuwa ileż można. Aż się odechciewa piłki oglądać :trap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legioniści nauczyli się przyśpiewki i jadą 80 minut w meczu z jednostajnym darciem ryja.

Aż chce się przełączyć wdusić mute.

Ładnie Niebiescy punktują w stolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniasz dopingu z żylety, ale spoko, możesz być zdumiony na widok ciągłego dopingu przez 90 minut :)

Btw. 

Fakt, moja ukochana ekipa dziś gra jak Barca, 724% posiadania piłki,  3057 celnych podań i 0:3 w plecy :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągły doping ciągłym dopingiem.

Ale dobrze wiesz o czym piszę.

Cały mecz jednostajnie jedna przyśpiewka? Zwiecha totalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy mnie zwiesiło i nie widziałem w tym problemu, to swego rodzaju trans, czy twoja ekipa prowadzi 3:0 czy dostaje 0:3, spiewasz non stop. Ale spoko , jeśli wydaje ci się to dziwne, nie zamierzam polemizować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona wygrywa z Leganes 2:1 dzięki karnemu w 90 minucie. Masakra, a za tydzień mecz na Vincente Calderon.


I pierwszy raz w historii w składzie był tylko jeden Hiszpan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×