Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Las Palmas urywa punkty Realowi. Mieli szanse wygrać, ale remis i tak dobry, bo lider wraca do Barcelony.

Bale dostał czerwoną, Ramos z Navasem też popisali się ładnymi zagraniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bejl widzę, ostro odpłynął, bawi się w Pepe, czy co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie mecz pożegnalny dla Boruca. Dla mnie póki co najlepszy polski bramkarz XXI wieku. Mimo iż Legionista to jeden z moich ulubionych zawodników. Dziękuję za wspaniałą grę z orzełkiem na piersi :)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bejl widzę, ostro odpłynął, bawi się w Pepe, czy co?

Może podczas kontuzji Pepe pokazał mu pare boiskowych "chwytów" i dużo z nim rozmawiał :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak pewniaka (Real) dodać do kuponu na podbicie kursu... :rydzy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bejl chyba za dużo się nagrał i potrzebował przerwy. A jak wiemy zdrowe BBC będzie grać zawsze, to musiał wymyślić jakiś inny sposób na pauze.  :pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torri : /
Wielkie brawa dla Atletico za blyskawiczna reakcje ratowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że wejście jakich tysiące w trakcie meczu, ale on go przecież nie trafił nawet w głowę czy szyję, a padł jak kłoda.

Moment uderzenia, coś strasznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krulewscy kolejne obsranko :30vm3cw: Śmiem twierdzić, że to wina... bejla :auij5j: Oby tak dalej :vxoAZzf:

Grand Master Luis Enrique aka wuefista odchodzi po sezonie... :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, toreso napisał:

Powiem szczerze że wejście jakich tysiące w trakcie meczu, ale on go przecież nie trafił nawet w głowę czy szyję, a padł jak kłoda.

Moment uderzenia, coś strasznego.

W plecy mu się wbił, trochę go przytkało i później łup głową i stracił przytomność 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak leciał to już był nie przytomny, zobacz sobie dokładnie. Przytomny człowiek w momencie jak leci łebem na ziemie to wyciąga ręce i próbuje coś się asekurować.

Tylko właśnie najdziwniejsze jest to od czego mu niby się odłączył prąd, uderzenie w plecy? Trochę dziwne, no cóż.

 

Podobno stan stabilny, i chyba nic poważnego się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm uderzenia w plecy są srednio przyjemne, moze go zamroczył tym. Kiedyś u nas na jednej z sal gimnastycznych koleś dostał piłką w klatę, odłączyło go i zmarł w szpitalu  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia 3-1 z Zagłębiem, ale gra ponownie tragedia, minimalne zaangażowanie, brak pomysłu i sensu i mnóstwo szczęścia, z niesłusznie uznaną bramką na 3-1 na czele. Zawsze jak prasa zaczyna się rozpisywać, że Legia przerosła ligę, że będzie dominować, a mistrzostwo ma niemalże z urzędu to wiem, że będzie źle - wygląda na to, że nasi piłkarze wierzą w te bzdury i na boisko wychodzą z przekonaniem, że 3 punkty są już ich, a tu niestety, trzeba jeszcze pograć w piłkę i to z drużynami, które na Legię zazwyczaj się spinają. Jeden jedyny Pazdan chyba stąpa twardo po ziemi, bo po nim widać tę odrobinę zaangażowania. No i całe szczęście, że Vadis, mimo tego, że grać mu się raczej nie chce, to i tak potrafi rozstrzygnąć mecz.

 

Jeszcze niech się rozstrzygnięcia właścicielskie wypadną niepomyślnie i era zapowiadanej dominacji Legii skończy się zanim jeszcze zacznie.

Edytowane przez fryz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy właśnie te całe zamieszanie ze zmianą władz, nie wpływa negatywnie na grę zespołu. 

Wczoraj widać było brak napastnika, gościa który przyjmie piłkę,  skupi na sobie uwagę dwóch obrońców,  odda groźny strzał. Przy całym tym ofensywnym potencjale w pomocy( Radović, Vadis, Gui, czy nawet ciekawie podający i co ważne nie bojący się podać do przodu Moulin), musi być w zespole napadzior który wykorzysta przewagę którą robią wymienieni zawodnicy. Wczoraj widać było jak Radović choć się stara mocno, morduje się przy tym strasznie. To typ który ewidentnie woli kreować niż być egzekutorem. 

Mecz wygrany rzeczywiście na farcie,  jedyne co mogę pozytywnego powiedzieć to młodziak który wszedł i może odpalić, fajnie jest patrzeć na chłopaka który widać że mu się chce grać,  ma taką młodzieżową lekkość w nogach, ciąg na bramkę i nie boi się wejść w kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas myślałem, że jest Kucharinhio na szpicy obecnie.

Luka po Nikoliciu pozostała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej spójrzcie jakie bramy padają w pierwszej lidze 😎 http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-03-03/nice-1-liga-cudowny-gol-na-inauguracje-rundy-wideo/

 

Chciałoby się napisać, że w podobnym tonie wyglądał cały mecz ale po co kłamać.

I najlepsze w tym to, że tego gola nie widziałem :38_worried: za dużo piwa przed meczem i trzeba było uderzyć na siku za nim pół sektora się zbiegnie. Ehh starość nie radość

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mertens w jakiej formie jest ten facet.Od Grudnia caly czas w gazie .Jpd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik pograne chyba :siara:

 

Ale jaki Borubar dzisiaj też :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie chyba wrócić Arkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten Reina teraz wyciągnął

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła wygrywa 2:1 po bramce w 92 minucie meczu. Obyło się bez kartek, więc za tydzień w Warszawie będą mogli zagrać wszyscy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca jesli zagra na takiej intensywności z PSG ,to jest szansa ze nie będzie kompromitacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi dzisiaj się z nimi bardzo ładnie bawił. Neymar też może się już odblokuje na dobre, bo ostatnimi czasy już dużo lepiej gra i nareszcie strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×