Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kiedyś napisał bym że to mega sensacja, remis MU z kandydatem do spadku,  ale teraz to chyba norma :30vm3cw:

Wincej gwiazd za 157 mylionów i niedogadujących się i bufoniastych charakterów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU po odejściu SAF to karykatura :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zaluje, ze przegapilem mecz Tottenham - Everton :/ Jest jakas strona gdzie mozna obejrzec go w calosci online? Musialem zadowolic sie tylko dluga powtorka z meczykow http://www.meczyki.pl/skroty/74632/tottenham_hotspur_everton_32.html i dla kazdego fana pilki noznej polecam go obejrzec. W tym meczu jest wszystko piekne gole, duzo akcji podbramkowych, kuriozalne decyzje i zachowania w obronie, swietne interwencje bramkarzy duzo goli i walka do konca. Sama esencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja męczę naszą ekstraklapę, w Poznaniu mecz tyłka nie urywa, ale też jest kocioł. czekam na czerwone kartki, bo widać że chłopaki się już dobrze nakręcili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ligę z Chin oglądałem na Polsacie Sport. Całkiem dobrze się to oglądało, a Tevez strzelił bramkę i zanotował dwie asysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, okoni napisał:

 czekam na czerwone kartki, bo widać że chłopaki się już dobrze nakręcili.

 

No i w minutę dwie czerwone, obie za drugą żółtą, chociaż i Kuświk i Peszko powinni wylecieć z bezpośrednią czerwoną. Lech już raczej tego nie przegra i dobrze, bo dzięki temu Legia ma większe szans odrobić jednak stratę. A mecz sam w sobie ciekawy - niewiele może sytuacji, ale emocji i walki nie brakuje.

 

No i Kuciak, przesiedział rok na trybunach, a i tak jest najlepszym bramkarzem w tej lidze.

 

Ed: Z drugiej strony przy bramce, paradoksalnie, taki Malarz pewnie by piłkę złapał bez problemu.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Betony sie zagrzały😂

 

 

Spoko meczyk,wolę oglądać tą naszą kopanine niż to przereklmowane angielskie kupsko.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SkibaPL napisał:

Jak ja zaluje, ze przegapilem mecz Tottenham - Everton :/ Jest jakas strona gdzie mozna obejrzec go w calosci online? Musialem zadowolic sie tylko dluga powtorka z meczykow http://www.meczyki.pl/skroty/74632/tottenham_hotspur_everton_32.html i dla kazdego fana pilki noznej polecam go obejrzec. W tym meczu jest wszystko piekne gole, duzo akcji podbramkowych, kuriozalne decyzje i zachowania w obronie, swietne interwencje bramkarzy duzo goli i walka do konca. Sama esencja.

Szczerze? Obejrzałem cały mecz live i jakoś bardzo mnie nie porywał. Tottenham przecież miał cały mecz pod kontrolą, do 80 minuty było wręcz nudnawo, The Toffies nic nie grało. Nawet jak Lukaku strzelił to jakoś nie wierzyłem, że mogą ugrać remis, i tak też było bo po jego bramce nie było w ogóle tego parcia. Alli zabił mecz bramką na 3:1, po bramce Valenci na 3:2 już nie było czasu. Fakt bramki ładne, Kane piękna bramka i ta Alliego też mi się podobała, mecz spoko ale nie do przesady. W samej tej kolejce mogę wyróżnić dwa sporo lepsze; Liverpool - Arsenal i Watford - Southampton, a nawet MU z Bournemouth mnie trzymał w napięciu jak diabły nie mogły się do bramki dobić :1_grinning: Jeszcze jutro może być bardzo ciekawie, derby Londynu i mega ciężki wyjazd dla Chelsea, remis nie będzie dla mnie zaskoczeniem, byle by było na co popatrzeć :) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyslenia po obejrzeniu skrotu takze moge nie miec racji :). A co do samego meczu West Ham - Chelsea to wszyscy mowia ze ciezko ale czuje w moczu lekkie 0-3.

 

edit po 1 polowce
Kante to jest dzik on nigdy nie traci formy. Rosnie nowa legenda. Conte wprowadza nowy styl pt. "Zabicie z kontry" coraz lepiej im to wychodzi.

Komentarze roku
" Some say when Kante lost his virginity he won it back "

" Kante is OP in FIFA and Real life "

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro liga mistrzów,  to będzie kolejny, 18ty dzień w którym,  bez przerwy, spożywam alkohol. UEFA chce mnie rozpić, robią to specjalnie,  piłka nożna to tylko taka przykrywka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro liga mistrzów,  to będzie kolejny, 18ty dzień w którym,  bez przerwy, spożywam alkohol. UEFA chce mnie rozpić, robią to specjalnie,  piłka nożna to tylko taka przykrywka.

WOW! Ale jesteś super.

Fajnie, że się tym ze wszystkimi podzieliłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z Tobą nie chciałem,  ale jakoś tak wyszło :38_worried:

Nie zapomnij włączyć telewizora o20:45.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, przeczytałem, że Bale nie dokończył wczoraj treningu... Niesamowity człowiek, przez 4 miesiące leczył kontuzję, potem pauzował za czerwoną kartkę. Jak teraz znowu dozna urazu to będzie jedną z lepszych inwestycji. Gwarancja rozegrania  10 spotkań w sezonie i to wszystko za jedyne 350 tysięcy funtów tygodniowo. Żal nie brać takiej okazji. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie dokończyłem wczoraj kolacji - to nic nie znaczy :1_grinning: 

Dziś Bale w pierwszym składzie wychodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BBC od początku, czyli będzie w pape.. :Gmoch: 

 Benzema już zagrał ostatnio swój jeden dobry mecz na pięć, także teraz czekamy na powrót snującego się w okolicach 30m napastnika, Bale dopiero niedawno zaczął sezon więc jest wielka niewiadomą, no a Ronaldo ... szuka formy. Inna sprawa, że chociażby mieli wjechać na boisko na wózkach to Zidane i tak ich by wystawił, więc nie ma się o co bać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na jakimś chińskim streamie na tablecie , nienawidzę tego :/ 

 

 

Ale wierzę :) już jest 1-0jazda Neapol :) 

 

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/671574/lm-kibice-napoli-nie-dali-pospac-pilkarzom-realu

 

to mnie rozwaliło , uwielbiam tych gości :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napoli BB odpalam Arsenal - Bayern :24_stuck_out_tongue:

 

łłłłłłłłoooo akurat Lewus strzelil.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był piłkarski dobry wieczór. ...dziś też będzie.  Liczę że Barka coś powalczy. Jakby szybko udało się im strzelić bramkę,  to będzie bardzo ciekawe 1,5 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Był piłkarski dobry wieczór. ...dziś też będzie.  Liczę że Barka coś powalczy. Jakby szybko udało się im strzelić bramkę,  to będzie bardzo ciekawe 1,5 godziny.

Jak PSG szybko nie strzeli to będzie na pewno ciekawie, szczególnie jakby do przerwy było 2:0.

Na jakiejś angielskiej stronie czytałem, że albo będzie jeden z najlepszych meczy w historii LM, albo sparing jak mecz towarzyski.

 

Za to w Dortmundzie cały mecz powinien być ciekawy. Borussia jest faworytem do awansu, ale to Benfica wygrała w Portugalii i jak strzeli bramkę, to Borussia będzie potrzebowała już trzech.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie z grubej rury oba mecze zaczely :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz częściej widzę takie sytuacje z wybijaną piłką tuż za linią. I jak widać goal-line jest bardzo przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale numer!  Barca ciśnie nieźle. Jak Emery zmarnuje cztery bramki przewagi z pierwszego meczu to zostanie okrzyknięty patusem roku :vxoAZzf:

 

ed:

Te paryskie gwiazdki, które rzekomo szydziły z Krychy wyglądają jak dzieci we mgle. :duda:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×