Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój, jedni solidnie opłacani niepełnosprawni, nie obrażając tych że właśnie, drudzy mistrzowie tańca nowoczesnego na murawie.

Do tego jeszcze trzecia grupa z zezem rozbieżnym prostopadłym.

 

Pierdole, co za mieszanka, męka dla neutralnego kibica.

Za co ja gurwa płace te NC+ się pytam :30vm3cw:

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losów meczu już nie da się odwrócić. Jednak jako neutralny kibic jestem strasznie zniesmaczony grą, a raczej kabaretem takich graczy jak Neymar, czy Suarez. Każdy inny piłkarz za takiego zagranie co Neymar kopnął gracza dostał by czerwo, ale ta drużyna ma immunitet na czerwone kartki z tego co widzę. Jedyne co obstawiałem w tym meczu to czerwo dla PSG w pierwszej połowie, autobus i jednak awans. No, ale jak się traci frajersko dwie pierwsze bramki, a potem nie strzela w takich sytuacjach, to aż się prosi o przegraną. Mimo wszystko graty dla Barcy, bo jak to już było mówione, tylko Barcelona była w stanie wygrać takie coś. Wporowadzenie powtórek obowiązkowe. Na tym poziomie nie ma prawa na takie błędny. Po co stoi ten sędzia za bramką? Banda patałachów. 

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999 ManU

2005 Liverpool

2017 Barcelona

 

Kolejny mecz bez możliwości wymazania z pamięci.

 

No ale to sędziowanie to ostatnio (zwłaszcza gdy gra hiszpański team) jakiś kabaret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po czasie i analizach ludzi lepiej znających przepisy to pierwszy karny był jak prawidłowy. Drugi natomiast dyskusyjny. Gracz PSG dał pretekst i sędzia podjął taką decyzje.



Dopóki sędziowie nie dostaną powtórek to tak będzie. W Hiszpanii to potrafią gwizdać przewinienia, po zderzeniu zawodników tej samej drużyny.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benfica pierwszą połowę walczyła jak równy z równym, ale później wymiękli. Wygrał lepszy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krosek napisał:

Teraz po czasie i analizach ludzi lepiej znających przepisy to pierwszy karny był jak prawidłowy. Drugi natomiast dyskusyjny. Gracz PSG dał pretekst i sędzia podjął taką decyzje.

 


Dopóki sędziowie nie dostaną powtórek to tak będzie. W Hiszpanii to potrafią gwizdać przewinienia, po zderzeniu zawodników tej samej drużyny.

Dokładnie, w obu sytuacjach był kontakt i sędzia miał prawo podjąć taką decyzję. Dla mnie pierwszy karny ewidentny, drugi trochę mniej, ale widziałem już tyle w piłce, że spokojnie można było to gwizdnąć. I tak się stało.

Przyznam, że zachowanie i faul Neya spokojnie na czerwo... Zagotował się strasznie. I tu sędzia popełnił błąd moim zdaniem.

 

Co do sędziowania.

krulewscy sami się faulują w polu karnym przeciwnika i dostają karne:

a jak Barca dostała to nagle ból i pieczenie dupska... I dobrze, musi piec :vxoAZzf:

BTW

 

Neymar bez cienia złudzenia - MOTM. Powoli przejmuję Barcę. Był wszędzie, co chwilę szukał dryblingu. Rwał tego muniera niemiłosiernie. Genialny występ brazylijskiego cracka.

Messi ? Nieobecny, chyba karniaka strzelił. Zawiódł, choć jak dobrze wiemy jest kosmitą i w każdej chwili może wypalić...

Cała reszta zagrała na solidnym poziomie, wszyscy biegali (nie tak jak w pierwszym meczu) i to przyniosło efekt. Brawo.

 

Potężna Barca! MEGA wyczyn. Niemożliwie nie istnieje. Tak jak wszyscy zgodnie pisali przed meczem - takie rzeczy może zrobić tylko Barca.

Tego historia jeszcze nie widziała. Myślałem, że widziałem już wszystko. A okazuje się, że jeszcze wiele przede mną. Barcelono jesteś wielka!

 

P.S. Dobry niemiec nie jest zły :jaro:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w tamtym sezonie Godin zagrał ręka w polu karnym przy 2-0 dla ATM nikt nie płakał.PSG sme jest sobie winne ,wyszli na CN jak Gijon ostatnio.Zagrali jak ostatnie cipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar dobrze grał tylko do momentu kiedy psg strzeliło bramkę,  ba,  grał wręcz kosmicznie. Natomiast po stracie gola, wdawał się dryblingi które non stop przegrywał i nakręcał się na agresję. Jego faul to pogranicze czerwonej i pomarańczowej kartki , żółta to najmniejszy wymiar kary. 

Co do karnych, hm, jakbym ja był sędzią,  to tacy piłkarze jak Neymar, Suarez, czy Cavani ( on też próbował wymusić karniaka) nie dokoncxyli by meczu. Imo,  faul musi być treściwy, nie musi być brutalny, ale musi być widać że był celowy. Jakieś miźnięcia ręką czy otarcia barkiem cxy biodrem nie mogą powodować paraliżu ciała, i to tylko w polu karnym. Bo ci sami zawodnicy , w sporcie mocno kontaktowym,  jakim jest piłka,  na środku boiska, potrafią się okładać łokciami, kopać, deptać i biegają dalej. A wystarczy że znajdą się w polu karnym i wystarczy że ktoś beknie czy pierdnie na trybunach, z automatu koleś leży na murawie i błagalnie patrzy w w stronę sędziego. 

Powtórki,  chyba najlepsze rozwiązanie. Ale też nieuchronność kary. Nawet jak typ by oszukał sędziego,  po meczu analiza i kara w postaci meczowej dyskwalifikacji. Szybko by się te wszystkie płaczki oduczyły wywrotek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem dziś tego karnego z 90 minuty to aż kawa mi przestała smakować (wczoraj Cavani strzelił i wyłączyłem) :1_grinning: Pomijając tego babola - sędzia dał ciała, nawet nie ma sensu sytuacji wyliczać bo by forum zabrakło, a tu ręki nie zauważył, a tam kartki nie pokazał. Po części można mu współczuć, że trafił akurat do takiego meczu - symulki sypały się już w pierwszych kilku minutach spotkania, właściwie co by się nie wydarzyło w polu karnym to gracze Barcelony sygnalizowali rzut karny, a on bidulek nie miał jaj lub też oczu aby poprowadzić to spotkanie. Nie wiem czemu ale nazwisko Marciniak mi przeszło przez głowę, w LM jestem pełen podziwu jego pracy.

 

PSG natomiast kolejną edycje LM daje ciała, stracić 6 bramek przy takiej przewadze z pierwszego meczu, kadrze, finansach i na takim poziomie nie godzi. Chyba mistrzostwo Francji i puchar to ich max.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P prostu ten mecz pokazał, że zlepek kilku gwiazd i kasa nie wystarczy. Potrzebne jest jeszcze takie coś jak duch drużyny, którego ewidentnie w PSG nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mikelsgrom1 napisał:

P prostu ten mecz pokazał, że zlepek kilku gwiazd i kasa nie wystarczy. Potrzebne jest jeszcze takie coś jak duch drużyny, którego ewidentnie w PSG nie ma.

Nie można tak mówić w momencie kiedy pierwszy mecz wygrali 4-0. To nie jest łapanka jak te Chińskie kluby czy MSL. Nie wiem co tam się odwaliło ale przejdzie to do historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak historyczne zwyciestwo... dla kibicow cmokajacych sie po jajkach to tak a reszta realistow widzi taki sam bullshit jak w spotkaniu z Chelsea gdzie sedzia nagle jest slepy i nawet komentatorzy nie wierza w to co tam sie odwala i jak drukuje sie mecz...

Ale co jak co PSG tez dalo ciala mogli sie bardziej postarac.
 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zerknąć na powtórkę,  bo wydaje mi się że spory udział w tym historycznym wydarzeniu, miała nasza Krycha. Czy to nie on zgubił krycie przy wrzutce po której padł gol? :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek i Cavani stali jak by pełne portki mieli :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, okoni napisał:

Muszę zerknąć na powtórkę,  bo wydaje mi się że spory udział w tym historycznym wydarzeniu, miała nasza Krycha. Czy to nie on zgubił krycie przy wrzutce po której padł gol? :)

 

Czy ja wiem...

20170308231941uid93.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać, że PSG broniło w tym meczu jak dzieci we mgle. Co to kurna było? W moim odczuciu ten mecz przegrali dwa razy. Przy wyniku 3:0 już byłem pewny, że Baca przejdzie, jednak udało się im strzelić bramkę, ale potem przegrali drugi raz w stylu wyruchable. Pamiętam jak przyjeżdżał Inter, czy Chelsea bronić wyniku. I to w o wiele gorszych sytuacjach i z mniej korzystnymi wynikami po pierwszych meczach. Mogliby obejrzeć PSG te mecze przed tym spotkanie. A tak to dostarczyli materiał szkoleniowy jak nie bronić takiej przewagi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie jeszcze raz obszerne skróty wczorajszego meczu, nie będę się nawet już wypowiadał na ten temat, powtórzę tylko w skrócie że to była farsa z każdej strony po trochu, cyrk na kółkach a nie mecz Piłki Nożnej.

 

Dobrze że jeszcze chociaż rewanż City - Monaco, przynajmniej tam można liczyć na jakieś ciekawe wyrównane widowisko oparte na grze w piłkę.

 

Niech zrobią sobie ten finał Real - Barca, bo i tak wiadomo że każdemu stulejarzowi o to chodzi :30vm3cw:

Edytowane przez toreso
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, Ajax umoczy i czuję remisik MU na wyjeździe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżamy z drugą porcją :pazura:

eea94ed6bb9902694df957d3a520bed4.jpg

 

6f18407c615849aa380f870665be02db.jpg

 

906f95074eced1ed4cfc87e5d910a541.jpg

 

b01d447565ef4034e070d70451014bcf.jpg

 

c61bea4747ead26126e3a841c383074e.jpg

 

5aa85db292d42cada678d95fc0aa6512.jpg

 

:yao:

Edytowane przez haobao_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na chłodno po wczorajszym meczu, jeszcze. Sędzia wyruch..  psg bez mydła. To fakt niezaprzeczalny. Neymar to jest pajac, z tym swoim nurkowaniem. Nie dziwie się, że jest najczęściej faulowanym zawodnikiem, dziwie się, ze mu jeszcze nikt nic nie zrobił. Jest świetnym piłkarzem, ale te zachowania są godne pożałowania. Jakoś nie widziałem Messiego pokładającego się w polu karnym a on i Suarez to jak wbiegają w pole karne to nagle im się nogi same plączą. Neymar to nawet się potknął o leżącego przeciwnika :30vm3cw:

Natomiast nie jest mi zupełnie żal PSG,  i to nie dlatego, że ich nie lubię czy coś. W sumie,  to nawet chociażby przez naszego przyspawanego do ławki Krychę  wolałbym, żeby awansowali oni. No ale to co zrobili to jest jakiś żart, tego nie można nazwać grą w piłkę na profesjonalnym poziomie. Niemoc jaką okazały te solidnie opłacone gwiazdki była spektakularna. I szkoda, że sędzia zaliczył te wtopy bo teraz to będzie stanowiło świetny pretekst, a fakt jest taki, że mecz w ich wykonaniu to była katastrofa. 

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0454.JPG.f89e359d9f9cd1fb3e7a4eea63cba2a8.JPG

 

Po bramce Cavaniego przestałem oglądać :) No niezłe było później zdziwko :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Danielski_82 napisał:

IMG_0454.JPG.f89e359d9f9cd1fb3e7a4eea63cba2a8.JPG

 

Po bramce Cavaniego przestałem oglądać :) No niezłe było później zdziwko :) 

 

Duszności dostał, biedny :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ter Stegen częściej podawał piłkę niż jakikolwiek zawodnik PSG. Niemiecki golkiper wykonał wczorajszego wieczora więcej podań niż każdy z graczy Paris Saint-Germain. Ter Stegen zanotował 28 celnych podań na 32 próby"

 

:pazura:

Jezusie co za francuskie kiepy :yao:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×