Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Navas wydaje mi się że powinien być faul i czerwona. Co prawda nie wiem jak się interpretuje takie sytuacje kiedy napastnik mija się z piłką i jej nie sięga, no ale na pewno by do tej piłki później dobiegł, także nie wiem co tam Lahoz widział xD Bramki by z tego wolnego raczej nie było, ale na pewno Realowi by się ciężej grało w 10 więc mecz mógłby się skończyć zupełnie inaczej. Liniowi też porażka, parę spalonych gwizdnęli których nie było, np. ten Ronaldo który powinien był się skończyć trzecim golem. Ramos tradycyjnie ratuje dupę wtedy kiedy trzeba, zapierdolił jak z shotguna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To on jest bohaterem Realu. Wykonał znakomitą robotę dla Królewskich jak zawsze zresztą.

17156044_1374329509276692_87218712598731

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że już wiemy kto będzie sędziował kwietniowe Gran Derbi :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytujac Zielinskiego z turbo kozaka "ale sznyta poszla"

 

 

Jutro 20:45 Chelsea - Manchester United wiec licze na ogien.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nikt nie lubi hipokrytów i nurków

17202678_10202839911875538_1988593841309892079_n.jpg.9a3df6fddde1e8e3e4ffaa123d9a652e.jpg

 

Zapomniales dodać Krysztiano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka ty wielce dojrzały fizycznie i mentalnie menszczyzno bez neostrady :jaro: 

Nie będę zniżał się do twojego poziomu i nie mam zamiaru obrażać cię w stylu gimnazjalnym. Tym właśnie pokazałeś kim jesteś...

Znowu się niemiłosiernie napiąłeś, a ja i tak mam głęboko w dupsku to co napisałeś :30vm3cw:

Co mogę ci obiecać  ? Jeszcze więcej emotek i jeszcze więcej postów na temat Barcy :30vm3cw: To wszystko dla ciebie, doceń to w przyszłości :pazura:

Z mojej strony leci permanentny ignor, oby już nigdy nie trafić na twoje śmieciowe wypociny! EOT!

 

 

 

Wychodząc z rynsztoku i wracając do piłeczki.

krulewscy mają tą ligę wygraną jak w banku. Wszyscy i wszędzie im pomagają. Przypadku w tym nie ma... :siara:

A ten lahoz to największe dno w sędziowaniu jakie pojawiło się na świecie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minut temu, neuro napisał:

 

Zapomniales dodać Krysztiano.

Nie zapomniałem, bo to było odniesienie do meczu FCB vs PSG. Ale fakt normalnie też bym go tam dodał:D Mam nadzieję, że sędzia wczorajszego meczu Real vs Betis posędziuje GD. Skoro już szkoda płakać na sędziów, to przynajmniej można będzie się pośmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ho, i zaczyna się wrodzony obiektywizm :wink:  Jak Kali ukraść komuś krowa to dobrze, ale jak Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle....  :30vm3cw:

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co matołkom ta petycja. Podobno 200tys osób podpisało petycję o powtórzenie meczu FCB vs PSG XD Kisne:D Wczoraj chyba lepiej dla Navasa by było chyba gdyby dostał czerwo ( jak to komentatorzy powiedzieli ), mimo parady na koniec meczu. Ewidentna czerwona, a sędzia uznaje, że nic nie ma:D Potem ładny farfocl. 

Messi coś ostatnio nie wyróżniający się gracz, ale on to w każdej chwili potrafi odpalić i zamknąć mordy takiemu jak Domenech. Ronaldo musi wrócić do najwyższej formy, bo Ramos wiecznie dupy ratował nie będzie. Walka o mistrzostwo będzie ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi gra jak gra bo musi się cały czas cofać. Gdyby nie to Barcelona grałaby jeszcze gorzej.

Nowy trener będzie musiał jakoś to ogarnąć i sprowadzić kogoś lepszego niż Gomes, który kosztował dużo, a nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gównoburza o Real i Barcelone bez mojego udziału ? chyba się starzeje... na rozluźnienie coś z rodzimej Ekstraklasy :)

kĄtakt tam był jak nic..................... sędzia się wybroni hejterzy!!

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00  Radovic chyba oglądał środowy mecz 1/8 CL  :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podczas oglądania tego meczu i tej sytuacji przypomniał mi się "stary i dobry" Cristiano Ronaldo

 

Jaka liga, taki Ronaldo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁKS wczoraj wygrał z Huraganem Wołomin 5-0.Zrobił kolejny krok w kierunku 2 ligi😉

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Hanka wybuduje wam taki stadion jak Widzewowi ?:pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po awansie do 2 ligi ma rozpocząć się przetarg na dokończenie stadionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta akcja z Ronaldo - przecież tam kąntakt był - sędzia się wybroni marne hejtery, maść na bul tyłka polecam

 

Właśnie w radio powiedzieli, że Cristiano sobie kupił dwójkę dzieci, w sensie bliźniaków mu urodzi surogatka. Masakra, gość jest chory na głowę. 

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ładnie Hamsik pofrunął :banderas:

 

Jak widać i w serie a jest wielka sędziowska kupa :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą w końcu coś z tym zrobić. Bo już coraz bardziej wyrafinowane aktorskie popisy się uskuteczniają. Ja wiem, że w trakcie meczu to jest ciężko, ale czemu nie na spokojnie,  po meczu.  Zbiera się jakieś kolegium sędziów, mądrych głów uefa i paczą.  Jak jest symulka, bach mecz zawieszenia.  Wtedy może by się jeden z drugim zastanowił czy warto osłabiać drużynę. Bo z tymi kartkami za symulacje to średnio wyszło. Miały być kartki za symulacje, za dyskusje z sędzią, ale niewiele się zmieniło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle sędziowanie ostatnio to jakaś parodia. Ja już nie wiem, czy takie wytyczne dostają sędziowie czy to ich własna twórczość, ale ilość pobłażania, niekonsekwencji i bardzo luźnego podejścia do przepisów po prostu przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przykre jest to, że tyle się mówiło że zawodnicy będą karani za KAŻDĄ próbę symulowania, a tak naprawdę może w 10% kartki są pokazywane. Prawie za każdym razem sędziowie machną ręką że zawodnik ma wstać i tyle tego było... Jak zawodnicy widzą takie podejście to wyjebka i dalej oszukują bo wiedzą że ryzyko zostania ukaranym jest znikome, a wylecenia z boiska praktycznie niemożliwe... W dodatku mam wrażenie, że nawet jak sędziowie pokażą już komuś żółtą za symulkę, to później już takiemu zawodnikowi wszystko gwiżdżą na korzyść nawet jeśli dalej udaje, byle uniknąć presji pokazania czerwonej kartki.

 

Szkoda, bo przez takie coś kibice innych dyscyplin wyśmiewają piłkę nożną, a jakby sypały się kary to taki Ronaldo, Neymar, Suarez i inne Hamsiki by się nauczyli grać. Gdzie te czasy lat 90 kiedy zawodnicy potrafili biec kilkanaście metrów szarpiąc się i każdy po prostu starał utrzymać się na nogach. Nikt wtedy nie padał od podmuchu wiatru (może czasem Włosi ;D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrki były zawsze , przypominam rekę Maradony czy kontrolowane i chamskie przypychanie Korei w play offach 2002 . Ja sobie już dwa razy ogladałem całą końcówkę i dla mnie jest niewiarygodne jak PSG zostali rozjechani przez tzw.momentum (grający w Fife wiedza ocb) nie mogli zrobić nic , nawet zmiana Krychy która przecież miała "ukraść" kilka chwil trwała sekundę lol .

 

PSG zachowali się jak frajerzy .

 

 

Ale przecież kaźdy wyciek z tego klubu potwierdza że nie jest tam normalnie , widzieliście wczorak Aurier ? Bo ja na żywo nie skumałem ocb , dopierp dziś czytam :) 

http://transfery.info/98759,aurier-znow-wzbudza-kontrowersje-niemal-10-minutowa-zmiana-wideo

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Auriera niestety inteligencja nie idzie w parze z talentem do piłki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×