Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to średnio to widzę, Krychowiak nawet bez formy czy nie grający i tak biję na głowę resztę ludzi w kadrze na jego pozycji.

Tym bardziej że w Czarnogórze to jakiś super techniczny piłkarski spacerek nie będzie, tylko raczej trzeba będzie orać srogo.

Linetty-Zieliński? No nieźle :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dowołał Wasyla, który by ich spojrzeniem wgniótł w murawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz coś się ostatnio kontuzjogenny zrobił. Najpierw te odleżyny od ławki, które leczył na przełomie roku, teraz kontuzja żeber po bójce z kolegą na treningu....:siara:

 

A tak na poważnie, to jak Krycha nie odejdzie po sezonie z tego pseudo-klubu to będzie po prostu "gupi"  Przez rok zarobił trochę grosza, fajnie,  ale niech jeszcze pogra gdzieś na poziomie. Myślę, że wszyscy tęsknią za wojownikiem z Sevilli, a nie gościem w damskim futrze, któremu kolega łamie żebra na treningu... :ExHPnhn:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Poldi pierdyknął z Anglikami :)

 

Lekki progres widzę w składzie Niemców,  Tylko dwóch Polaków,  dwóch czekoladowych i żadnego ciapaka chyba. Adolf śpi spokojniej ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz z gatunku "pobiegajcie, tylko nie zróbcie sobie krzywdy".

A najlepiej obrazuje to statystyka przyznanych kartek.

 

Na emocje trzeba czekać do niedzieli.

Ale Poldi pierdyknął z Anglikami

 

Lekki progres widzę w składzie Niemców,  Tylko dwóch Polaków,  dwóch czekoladowych i żadnego ciapaka chyba. Adolf śpi spokojniej

Był ciapaty.

Emre Can.

No chyba, że to Eimrisch Canller, ale literówka się wkradła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje ktoś dzisiejszy mecz towarzyski U21 z Włochami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień :listek:

 

ehQ5Emp.jpg

 

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żony jak żony, ale oprócz normalnej miesięcznej ilości piwa, trzeba będzie kupić dodatkowo 8-mio pak na każdy dzień meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że FIFA nie tylko mnie rozpija :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Legii Mioduski oficjalnie został jedynym właścicielem i do tego prezesem. Leśnodorski został członkiem rady nadzorczej, a Wandzel pożegnał się ze wszelkimi funkcjami w Legii.

 

Jakby kogoś interesował to tutaj zapis konferencji nowego szefa:

 

http://legionisci.com/news/70435_Konferencja_prasowa_Dariusza_Mioduskiego.html

 

Od siebie powiem, że takiego steku bzdur, asekuranctwa i pustego gadania w Legii nie było od bardzo dawna, na myśl przychodzi mi chyba tylko Zygo. Co więcej, porównując obecne i poprzednie wypowiedzi, widać tu też ogromny brak konsekwencji Mioduskiego w kwestii transferów czy stosunków z kibicami. Generalnie słabo to widzę i obawiam się, że mrzonki o wychowankach itd. przyczynią się do powrotu Legii do stanu sprzed ery Leśnodorskiego, ale trzymam mocno kciuki za to, żebym się pomylił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz mam tak samo jak Ty... (cytując klasyka). Niestety ten stek bzdur i puste gadanie czytamy i słuchamy odkąd wybuchł ten cały konflikt.

W wielu kwestiach DM się powtarza i nadal nic z tego nie wynika, zero konkretów; a w wielu nagle zaczął odwracać kota ogonem.

Nie tylko w kwestiach transferów, czy stosunków z kibicami, ale też budżetu Legii. rzekomo było tak tragicznie, a teraz nagle nie jest źle... itp. itd.

Nie ufam facetowi za grosz i też pozostało mi się modlić, żebym się pomylił.

 

Niestety kochamy klub, którego już chyba od zawsze taki urok, że nigdy nie może być za dobrze.

Przeżyliśmy komunistów, Romanowskiego, Daewoo, Polmot, ITI i wielu innych też przeżyjemy.

 

Edyta: jedno stwierdzenie najbardziej mnie kłuje w oczy: "(...) Zacznijmy biegać, zanim zaczniemy robić sprinty(..) " takie teksty już przerabialiśmy, tylko wtedy było o łyżce i chochli.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem do gościa ciut optymistyczniej nastawiony, poczekam z hejtami i zobaczę co pozmienia. Niech pociechą będzie to że leci Żewłak , ostatnie transfery to jakaś kpina. Miało być fikuśnie, jest żałośnie.

Sporą ulgę przyniosła mi informacja że wyleciał z klubu ten pyrowiec, od początku typa nie trawiłem.

Zresztą, co do zmian, każdy ma swoje racje. Jak słucham ludzi którzy ostro i profesjonalnie wspierają akcje na Żylecie i są mocno zaangażowani w kibicowski trud, to słyszę tylko zgrzytanie zębami.

Natomiast jak słucham kilku ludzi od biznesu ( mam farta robić kilka małych akcji promocyjnych dla dzianych firm, które reklamują się na Legii), to słyszę że Leśny odleciał. Od czasu przyjścia do klubu, awansował jako jednostka, kilka leveli wyżej,  ale zachowaniem zjechał do poziomu wieśniaka. Zrobił się arogancki. Pewność siebie miesza z byciem chamskim.

Oczywiście mogą być to informacje wyssane z brudnego palucha i ogólne ploty,  ale nie są z jednego źródła, więc dają mi do myślenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocnych meczach eliminacyjny Argentyna ograła 1:0 Chile po karnym Messiego, a Brazylia rozbiła Urugwaj 4:1.

Ten pierwszy mecz to była jakaś tragedia, ale za to drugi bardzo dobry. Brazylia jak utrzyma taką formę, to będą faworytem do zwycięstwa w Rosji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, po obejrzeniu naszych Orlików z Włochami,  stwierdziłem że dosyć mam w tym dniu piłki. 

Gowniarska szrpanina bez ładu i składu. Kurna, jak to jest że cały światek piłkarski w kraju, mówi że mamy coraz lepszą młodzież i coraz bardziej profesjonalny sztab szkoleniowy, a na boisku tego nie widać. W zasadzie akcja z bramką była jedyną godną polecenia, reszta to bieganina bez ładu i składu. Rozumiem że to młodzi ludzie i właśnie teraz mają czas na błędy,  ale patrząc na dojrzałą grę ich rówieśników z Włoch,  momentami wyglądało to jak przepaść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No młodzieżowa piłka tak wygląda w większości przypadków niestety. Tak bym nie demonizował wczorajszego meczu, to że Włosi wczoraj dominowali, byli częściej przy piłce to chyba normalne? Jakby grali seniorzy to byłoby to samo, wystarczy popatrzeć gdzie Ci młodzieńcy Włoscy już grają, pierwsze składy Fiorentiny, Atalanty, Lazio itd, Milanu.

Fakt faktem, obronę mamy słabiutką jeśli chodzi o grę i personalia, natomiast potencjał ofensywny jest dość wysoki.

 

Zastanawia mnie jedno, po co w momencie gdy mamy reprezentacje U-21 w ten sam dzień grają również U-20?

Taki Drągowski np. mógłby grać spokojnie w U-21 a męczy bułę gdzieś w jakimś śmiesznym tworze, który tak naprawdę powinien być zapleczem, rezerwą lub nie wiem czy jeszcze.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem. Tyle tylko że przez 90 minut zobaczyć jedną składną akcję? Jakieś wytrenowane schematy? Nawet stałe fragmenty były przeciągnięte i ostatni zamykający wrzutki był na nią za niski i jakieś trzy, cztery metry.

Staram sobie wmówić że chłopakom ten mecz najzwyczajniej nie wyszedł. 

Ps. 

No i bramkarz, pięć interwencji, z czego cztery z klopsem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, pod tym względem była przepaść, Nawet Bramkarz z Olimpii Grudziądz chyba był :siara:

Poza tym Kownacki a Berardi, no chyba to nie wymaga więcej do powiedzenia. Włosi mają mega młodzież, taktycznie ogarniętą i przystosowaną do dorosłej piłki na najwyższym poziomie, większość gra już pierwsze skrzypce w swoich klubach, jeszcze warto dodać że kilku strasznych kozaków jak Romagnoli, Caldara czy Bernardeschi nie grało.

Gra średnia, wynik pomimo przegranej i takiej różnicy klas nie był aż taki zły.

 

Chyba muszę się zgodzić z Lewandowskim, powoływanie na tegoroczny turniej U-21 takich zawodników jak Zieliński, Milik czy Linetty trochę mija się z celem.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, okoni napisał:

 Niech pociechą będzie to że leci Żewłak , ostatnie transfery to jakaś kpina. Miało być fikuśnie, jest żałośnie.

 

Akurat na zostanie Żewłakowa Mioduski z tego co mówi mocno naciska i o ile wiem to na ten moment Michał zostaje.

 

Cóż, na oceny jeszcze przyjdzie czas, oby były jak najbardziej pozytywne, bo poprzeczka jest ustawiona bardzo wysoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovetić kontuzjowany :30vm3cw:

 

W sumie dla nas to jest bez znaczenia tak czy siak, z tego co pamiętam ostatnio to ten pierwszy mecz na wiosnę zawsze był najgorszy w całym kalendarzu Reprezentacji.

Oby tak nie było tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnogórcy już praktycznie nie mają kim straszyć.

0-2 bez kartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×