Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz ponad 2 miesiące oczekiwania na kolejny mecz reprezentacji...

No ale będzie się już oglądać znacznie spokojnej.

Lewy ma patent na wolne z tego sektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, te dwie setki, były tak łatwe do trafienia że aż mnie zamurowało po tych pudłach. Kara przyszła natychmiastowo. Kopanina straszna, Lewy sponiewierany notorycznie.

Cieszy remis cyganów, sześć punktów przewagi,  tego chyba już nie można spieprzyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jaka asysta😋

 

Mecz do zapomnienia. Najważniejsze 3 punkty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden z najlepszych napastników świata nie wsadził tych dwóch setek i kopał się po czole to nie wiem.. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, piachu00 napisał:

Jak jeden z najlepszych napastników świata nie wsadził tych dwóch setek i kopał się po czole to nie wiem.. :1_grinning:

 

Też właśnie nie wiem czy to boisko było tam faktycznie tak dramatyczne jak mówili, ale wielokrotnie piłki które normalnie w klubach by przyjęli sobie na raz i zwyczajnie uderzyli, we wczorajszym meczu na 5 kontaktów grali (przyjął, parę razy poprawił, poczekał i zjebał). :) 

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skandal, że Robert podczas świętowania całej ekipy zwycięstwa nad Czarnogórą próbował sciągnąć spodenki...:xboss::pazura:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kilka ciekawych sparingów.

Holandia - Włochy

Portugalia - Szwecja

Zjednoczeni Murzyni Francuzcy - Hiszpania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, adick007 napisał:

Dziś kilka ciekawych sparingów.

Holandia - Włochy

Portugalia - Szwecja

Zjednoczeni Murzyni Francuzcy - Hiszpania.

 

 

Ten ostatni mecz ma przełożenie na naszych Orłów... Jak Hiszpanie nie wygrają to wskakujemy przed nich w kolejnym rankingu FIFA  :angel:

 

Teraz widać jaki ten ranking jest miarodajny :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jak Urugwaj przerżnie jutro nad ranem w eliminacjach, to ich Polska też wyprzedzi.

 

Dzisiaj za to Argentyna gra o nieco normalniejszej porze, bo o 22, ale bez

Messiego który został zawieszony za jakieś rzekome wyzywanie sędziów, którego to sami sędziowie nie słyszeli. Patrząc na to że w sobotę nie zagra w lidze z powodu żółtych kartek, to będzie miał bardzo długi odpoczynek, przed najważniejszymi meczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak sobie oglądam Francja-Hiszpania i dochodzę do wniosku, że niebawem sędziowie liniowi będą zbędni.

Techniczny da głównemu sygnał na słuchawkę dla kogo aut, róg, info o spalonym etc.

Zostanie główny i sztab replaywatcherów.

 

P.S.

Paradoksu nie będzie.

Nie przeskoczymy Hiszpanii w rankingu FIFA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, adick007 napisał:

Tak sobie oglądam Francja-Hiszpania i dochodzę do wniosku, że niebawem sędziowie liniowi będą zbędni.

Techniczny da głównemu sygnał na słuchawkę dla kogo aut, róg, info o spalonym etc.

Zostanie główny i sztab replaywatcherów.

 

Liniowi to jest relikt minionej epoki. Dwoch fryzjerów czy tam kelnerów ma biegać przez caly mecz w ta i z powrotem, najlepiej jeszcze zeby robili to szybciej niz zawodowi piłkarze, po czym jeszcze zatrzymać sie, podnieść glowe i patrzec czy nie ma spalonego. Serio...??. I potem sie wszyscy dziwią, ze metrowych offsideow nie widza. Moze do patrzenia kto wybił na aut to sa przydatni ale dopoki nie bedzie jakiegos bardziej niezawodnego systemu wyłapywania spalonych dopóty beda kontroweryjne decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Liniowi to jest relikt minionej epoki. Dwoch fryzjerów czy tam kelnerów ma biegać przez caly mecz w ta i z powrotem, najlepiej jeszcze zeby robili to szybciej niz zawodowi piłkarze, po czym jeszcze zatrzymać sie, podnieść glowe i patrzec czy nie ma spalonego. Serio...??. I potem sie wszyscy dziwią, ze metrowych offsideow nie widza. Moze do patrzenia kto wybił na aut to sa przydatni ale dopoki nie bedzie jakiegos bardziej niezawodnego systemu wyłapywania spalonych dopóty beda kontroweryjne decyzje.

No i właśnie ten mecz pokazał, że w razie wątpliwości szybki replay i jest wszystko jasne.

Żadnych kontrowersji, a liniowi przy obu bramkach (w sensie tej Griezmana też) popełnili błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu krok w dobrym kierunku. Zamiast "wydrukowanego" 1-1 mamy uczciwe 0-2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki porażce Urugwaju mamy 11 miejsce w rankingu FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nejmar znowu masakrycznie doyebał... :banderas:

 

Co raz bardziej czuć golden balla :xboss:

BTW jeszcze chwila i Tommy Lee Jones będzie go ścigał :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, zrobił zwód na Kucharczyka a obrońcy mu się rozstąpili jak nie powiem co... :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka trochę farfocel, ale sam rajd genialny :banderas:

Brazylia w dużej mierze dzięki Neymarowi zapewniła sobie awans na MŚ :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy Birthday Kante! dla mnie obecnie najlepszy SP na swiecie. Kurdupel 1.70m a walczy z kazdym. Tempo, podania, odbiory - wszystkie atrybuty genialne a taki Pogba nie dorasta do piet. Oby zostal jak najdluzej w Chelsea i oby Conte podniosl klub na poziom Bayernu/Realu.
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, SkibaPL napisał:

Happy Birthday Kante! dla mnie obecnie najlepszy SP na swiecie. Kurdupel 1.70m a walczy z kazdym. Tempo, podania, odbiory - wszystkie atrybuty genialne. Oby zostal jak najdluzej w Chelsea i oby Conte podniosl klub na poziom Bayernu/Realu.
 

 

 

Mudżina być dobra. :pazura: Ładnie się Kante rozwija, przypomina mi trochę Essien albo Makelele z tym że chyba jest nawet lepszy.

 

Aż przypomniały mi się czasy jak jeszcze sam kopałem na dużym boisku i trafiały się drużyny przeciwne które miały takiego czarnuszka w swoich szeregach.

Niscy czy wysocy, skubani trzymali się zawsze na nogach tak twardo że nawet jak na nich wskoczyłeś to i tak biegli dalej z tobą na plecach. (autentycznie)

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.03.2017 o 22:40, adick007 napisał:

 

 

Tak sobie oglądam Francja-Hiszpania i dochodzę do wniosku, że niebawem sędziowie liniowi będą zbędni.

Techniczny da głównemu sygnał na słuchawkę dla kogo aut, róg, info o spalonym etc.

Zostanie główny i sztab replaywatcherów.

 

P.S.

Paradoksu nie będzie.

Nie przeskoczymy Hiszpanii w rankingu FIFA.

 

 

Ja mam mieszane uczucia szczerze mówiąc po tym neczu , dziwnie to trichę wyglądało jak raz po raz akcja została przerwana , Griezman zdaje sie nawet cieszynke zdążył zrobić .

 

Idea oczywiście szlachetna i o to chodzi nam wszystkim , ale po tym jednym meczu jak mówie średnio , muszą być sztywne ramy czasowe na tką decyzję czy np . po dwa challenge bo tak będzie cyrk przy naśtepnych mistrzostwach , rwana będzie gra strasznie , a taki Suarez i tak będzie aktorzył . Długa droga przed nimi .

 

 

edit: @down przeczytałem całość , faktycznie dużo smaczków thx

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na weszło jest wywiad w dziale extra z Listkiewiczem, jest tam sporo o VAR. Listkiewicz nadzoruje testy tego programu w lidze czeskiej. Tak ogólnie powtórki mają dotyczyć tylko akcji bramkowych, rzutów karnych i czerwonych kartek. Wszystko inne dalej spoczywa na barkach trójki sędziowskiej.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......   :ExHPnhn:

 

madera-lotnisko-im-cristiano-ronaldo_276

 

 

Ktoś się chyba inspirował szalonym taksydermistą : 

 

lew2.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, daję słowo, jak wczoraj zobaczyłem te popiersie, to przez ułamek sekundy myślałem że to Marek Citko zaraz po zakończeniu kariery. Miał wtedy taką baloniastą facjatę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58dbf241e56ec_p.jpg?1490856381

 

O skurwersen :obama:

Edytowane przez toreso
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×