Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miało być zamoczenie i jest umoczenie... :siara: Kolejna szansa przepadła, Nejmar czerwo wyłapał za błaznowanie... Brawo! :siara:

Juve nie powinno mieć problemu we wtorek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie z Juventusem sobie poradzą, żeby później w Lidze wtopić z jakimiś słabiakami. W El Clasico za to nie będzie najprawdopodobniej Neymara i zobaczymy jak wtedy sobie poradzą.

 

Przynajmniej Wisła wczoraj wygrała 3:2 w ostatnich sekundach. Jest już niemal pewne miejsce w grupie mistrzowskiej i mam nadzieję, że wygrana w poniedziałek Wielkanocny to przypieczętuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piast Lechia na remis, teraz Lech-Legia. Mam nadzieję że będzie coś więcej niż tylko "taktyczne badanie przeciwnika".

Szykuje się niezły fight!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg nie kocha Lecha :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hama znowu nie okazywał radości po takiej bramce strzelonej Lechowi. Biorąc pod uwagę te wszystkie szubienice, wyzwiska i groźby to przyznać trzeba, że potrafi chłop zachować chłodną głowę. Cóż, Fin.

 

Ed: Jeszcze jedno, o czym muszę wspomnieć: to co Pazdan robił z Kownackim to po prostu mistrzostwo świata. Nie wiem, czy tak to wymyślił Magiera czy to inicjatywa Pazdana, ale ustawił dzieciaka po mistrzowsku.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, pierwszy raz w życiu obgryzłem panele na podłodze z radości :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. 

Już w necie pierwsze stękania, sędzia wydrukował wynik :1_grinning:

No i w studio canal+, w skrócie "od kuchni" jakaś małolata (pracownica klubu) do Vukovicia : ty frajerze

xD pocisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to, a on ją za ucho chwycil hahaha skąd takie tępe dzidy się biorą ?

 

Barca - Juve prowadzi Marciniak - RIP aktorzy

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Już w necie pierwsze stękania, sędzia wydrukował wynik :1_grinning:

 

Norma, ale powiem szczerze, że nawet się nie dziwię niektórym - biorąc pod uwagę jak wyglądał dziś (i zazwyczaj) komentarz w C+, mając w pamięci "piłkarski Smoleńsk" i tego typu akcje to nawet rozumiem, że ci, którzy są zbyt bezmyślni na analizę takie bzdury powielają. Dziś komentatorzy C+ przeszli samych siebie (np. w akcji z Pazdanem i Kownackim), no ale wiadomo, to w końcu Canal.

 

Kurde, od bardzo dawna nie miałem takiej frajdy z oglądania Legii jak w tym sezonie - myślałem, że już mi się to wszystko trochę znudziło, ale te dwa mecze z Lechem, Liga Mistrzów - jednak czasem potrafię czuć te emocje co kiedyś. ;)

 

38 minut temu, piachu00 napisał:

Barca - Juve prowadzi Marciniak - RIP aktorzy

 

Na cuda bym nie liczył, chociaż pozytywne jest to, że Marciniak na mecze w pucharach się spina raczej. No i w żadnej z tych drużyn nie gra Trałka, więc powinno być obiektywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligi ligami, bardzo fajnie, ale już jutro i w środę wracamy do piłki na mistrzowskim poziomie :listek:  

Jak tam wasze typy? Na papierze najciekawiej prezentuje się starcie Bayernu z Realem. Real bez obrońców z ociężałym BBC z przodu, za to Bayern w niesamowitej formie, ale ten bark Lewego.... :)   Juve - Barca też wygląda dobrze, ale  mimo wszystko uważam, że Juventus jest jeszcze za krótki i dostanie od Barcelony  gładko w pape. 

Polskie derby mogą być super ciekawe, liczę na szalone ataki z obydwu stron przez całe 90 minut i interesujące widowisko. 

A  Atleti - Leicester, hmm w sumie nie wiem, stawiam mimo wszystko, że spryt Simeone będzie górą. Na tym poziomie rozgrywek doświadczenie i obycie już robi różnicę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dwumeczu stawiam na Bayern i Juventus :)

Juventus przecież Real przejechał dwa lata temu, a napewno jest mocniejszy niż wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 No niby tak, ale weź pod uwagę, że Barca jest podrażniona i  wku......, głupie porażki, powoli traci mistrzostwo itp, a do czego jest zdolna podrażniona Barca to pokazali w meczu z kelnerami z Paryża. Chociaż Juve to poważna firma i może zaskoczyć. Zobaczymy. Co do Bayernu to się zgadzam, Zizou jest zbyt betonowy, więc postawi na swój żelazny skład, a tam cały przód bez formy a z tyłu szpital. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy z Realem raczej na pewno zagra, chyba że ominął mnie jakiś news.

 

Apropo Realu, to jako że Zizou pewnie tradycyjnie postawi na swój "żelazny" (chociaż powinno się powiedzieć zardzewiały) skład to czuję że nie podołają Bayernowi, który jest w świetnej formie.

Według wizji Zidane'a w RM nie muszą grać zawodnicy tylko pieniądze, więc nieistotne jest to że połowa naszych podstawowych zawodników ofensywnych jest bez formy, a zmiennicy za każdym razem udowadniają że ani trochę od nich nie odstają a w przeciwieństwie, mają jakiś pomysł na grę.

Kiedy gra CKM + BBC to nawet mecze z Hiszpańskimi średniakami bardzo często Real wygrywał na styk (1:0, 2:1 itp.) albo po niesamowitych remontadach z Ramosem na czele.

Wystarczy tylko spojrzeć na statystykę z tego sezonu i to jak wiele bramek dających Realowi zwycięstwa strzelali obrońcy lub pomocnicy (zmiennicy).

 

Nie jestem trenerem, ale uważam że z zawodnikami jakich Real posiada, o wiele lepsza byłaby gra systemem 4-4-2 z Isco/Jamesem za napastnikami, a Balem grającym na boku pomocy, trochę niżej niż dotychczas.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem doszło do wybuchu przed autobusem Borussi Dortmund. Marc Bartra został ranny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpię by doszło do meczu . 

A ja się dziwię dlaczego nie ma meczu na nsport tylko jakiś boks

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczelo sie. Zobaczymy czy reszta Europy dojrzała do przełamania hegemonii hiszpańskich drużyn w CL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona tradycyjnie. Pewnie znowu będzie trzeba liczyć na cud w rewanżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

limit cudów wyczerpany. out :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak będzie jak tak będą grać. Juve to jednak nie są amatorzy z Paryża.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, na Camp Nou mają sędziów wychowanków szkółki Barcelony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Marciniak może od razu sedziowac rewanż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sułarez i Nejmar zszokowani sędziowaniem, sędzia nie gwiżdże każdej wywrotki, śwynia :30vm3cw:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×