Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gurwa co to się będzie jutro dziać to ja nawet nie myślę.

 

Barca w ustawieniu 4-4-3 z dodatkowym rozgrywającym na środku boiska :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugim meczu Atletico wywaliło Angoli po remisie 1:1.

Czyżby do trzech razy sztuka w przypadku Atletico?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zajebisty mecz zepsuty i ustawiony przez te sedziujace pały. Nie jestem w stanie policzyć ile było poważnych baboli że spalonymi ale 5 na pewno z czerwem dla Vidala na czele. Kurwa co za blazenada szanujmy się trochę... milion kamer na ryj kryski w slow mo ale sędziowania na poziomie gowniaka ciąg dalszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja powiem tak.

 

Oczywiście szacuneczek dla Bayernu że się nie poddali, szacuneczek dla Hummelsa że nie umarł ale jest jedno ale...

Rzecz jasna sędziowanie dno totalne, zarówno w pierwszym meczu gdy został podyktowany karny dla Bayernu, o dzisiejszym meczu nawet nie wspomnę bo to była farsa.

 

Jednak...

 

Real był w tym dwumeczu zespołem lepszym, odliczając wszystkie kontrowersje i pomyłki sędziowskie awans mogli zapewnić sobie już w pierwszym meczu, Bayern miał Nojera który utrzymał ich przy życiu, optycznie i według statystyk wyglądało to miażdząco dla Bayernu, tylko wynik tego nie pokazał. O tym dzisiaj już nikt nie pamięta raczej.

 

Bayern oddał w dwumeczu 5 celnych strzałów, Real 25...

Okej, była czerwona kartka, mogłoby się to inaczej potoczyć później gdyby nie ona, a wcześniej? co zrobił Bayern żeby awansować? No według mnie nie za wiele, pomijając już to że położyli pierwszy mecz u siebie całkowicie. Wizualnie może wyglądało to super dzisiaj, jednak jak zobaczyłem statystyki to znów złapałem się za głowę.

 

Sędziowanie dramat kolejny raz, jednak Real tak czy siak moim zdaniem był lepszy, bez kontrowersji raczej też by poszli dalej.

Fantastyczny dwumecz, pomijając statystyki celnych strzałów i stworzonych sytuacji powiedziałbym nawet że wyrównany, jednak nie do końca tak było.

 

Niestety sędziowie potrafią spierdolić nawet najlepszy mecz jak widać było dzisiaj, wielka szkoda i kolejny niesmak pozostał, jutro czuje kolejny.

Obym się mylił bo będzie naprawdę kiepsko.

 

 

 

Casemiro po meczu - "Sędzia dał z siebie 100%"

 

No gurwa ja bym nawet powiedział że przeszedł samego siebie, taki rojber :30vm3cw:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla taka akcja co lewy idealnie wybiegl do pilki a sedzia gwizdnal spalonego... cala obrona Realu stala jak kolki a gdy pilka spadla mu na noge to byl juz dobre 2 metry za nimi i obstawiam, ze gdyby ten cutas w szortach to puscil a lewy wykorzystal sytuacje to mecz by sie na starcie zupelnie inaczej potoczyl. Jutro bedzie taka sama blazenada i Juve konczy mecz z czerwona kartka.

Marcelo dzisiaj byl kosmita. Najlepsze zawody w jego wykonaniu jakie widzialem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, SkibaPL napisał:

Byla taka akcja co lewy idealnie wybiegl do pilki a sedzia gwizdnal spalonego... cala obrona Realu stala jak kolki a gdy pilka spadla mu na noge to byl juz dobre 2 metry za nimi i obstawiam, ze gdyby ten cutas w szortach to puscil a lewy wykorzystal sytuacje to mecz by sie na starcie zupelnie inaczej potoczyl. Jutro bedzie taka sama blazenada i Juve konczy mecz z czerwona kartka.

 

No też to widziałem, i wydaje mi się że spalonego nie było, ale to już historia niestety.

 

Jest jeszcze ten dzisiejszy karny dla Bayernu, w pierwszym momencie myślałem że jest ewidentny, powtórkę zobaczyłem po meczu i już tak przekonany nie jestem na 100% czy był.

Faul na Casemiro w polu karnym analogicznie do faulu na Robbenie też mógł zostać podyktowany, bardzo podobna sytuacja, no i co wtedy? Robi się już kogiel mogiel totalny.

 

Mimo wszystko i cały ten bajzel wydaje mi się że bez sędziów Real by i tak dał radę, wystarczyła im cały czas jedna bramka, w każdym momencie spotkania. Bayern musiał wygrać różnicą dwóch goli, do tego jeszcze ta kuriozalna bramką samobójcza. To nie to samo co przekręcenie PSG z Barcą jednak. Tam tylko cud i sędziowanie mogło ich uratować i tak się stało.

 

Tutaj pomimo tego że sędziowanie fatalne, to w życiu bym tych dwóch dwumeczów nie porównywał.

 

Najbardziej co mnie razi to właśnie ta niekonsekwencja komentatorów i komentarzy.

Dzisiaj Real przeszedł dalej bo sędziowie.

Wtedy Barca bo grali pięknie, historyczny wyczyn, blabla i inne bzdety.

 

Albo albo więc, zdecydujmy się :30vm3cw:

 

Jutro oglądam przekaz z Monako bo nawet nie chce się wkurwiać znowu.

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten mecz ewidentnie udowodnil, ze sedziow chyba biora z ulicy. Nie widzialem spotkania  takiego kalibru gdzie bylo wiecej baboli...
Nojer co wyciagnal pilke Carvajala - brak roznego
Casemiro out, Vidal in
Karny dla Baja byl ale Robben jest latajacym holendrem wiec trzeba uwazac na jego nurkowanie. Tutaj decyzja byla dobra.
2 gol Krysi - ofsajd
3 gol Krysi i gala na pustaka od Marcelo - ofsajd

tam gdzie nie bylo ofsajdow a akcja mogla zakonczyc sie golem - ofsajd

Mecz sam w sobie swietny zwlaszcza te zablokowane strzaly na linii bramkowej przez Marcelo i Boatenga. Cios za cios no ale nie moglo byc tak pieknie. Bayern w ostatnich meczach tez dostawal karne za free ale dzis zostali na oczach milionow konkretnie wyruchani w kapsko.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli to jest dla kogoś karny to naprawdę zapraszam do okulisty i nie przesadzajcie z tym że Bayern wydymany, bo sędziowie w dwumeczu mylili się w dwie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba nie bój się. Barca jest za słaba na takie cyrki.Juve dzis spokojnie awansuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejanki, wycinanki

 

https://twitter.com/ManCinnabun/status/854442073826701312/photo/1

 

No proszę,  a tu sprawne oko wyczaiło jeszcze jednego spalonego, co prawda offside minimalny i wynik był już przesądzony,  ale dolewa oliwy do ognia. Takie wielkie widowisko, a sędzia nie daje rady :/

Jak to opisał jeden z moich ziomków,  z dobrego meczu, w pewnym momencie, zrobił się nieistotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, okoni napisał:

Wklejanki, wycinanki

 

https://twitter.com/ManCinnabun/status/854442073826701312/photo/1

 

No proszę,  a tu sprawne oko wyczaiło jeszcze jednego spalonego, co prawda offside minimalny i wynik był już przesądzony,  ale dolewa oliwy do ognia. Takie wielkie widowisko, a sędzia nie daje rady :/

Jak to opisał jeden z moich ziomków,  z dobrego meczu, w pewnym momencie, zrobił się nieistotny.

 

Wynik był przesądzony, akcja bramkowa również, przecież tam było 2 na 1 z samym bramkarzem. W takiej sytuacji to bym też nie gwizdał bo to nie miało najmniejszego sensu.

Spalony minimalny, musztarda po obiedzie, obrona była w dupie już dawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była była,  ale definicja spalonego jest dość prosta, według niej Krycha był na ofsajdzie. 

Też był go pewnie puścił , bo trudny do wyłapania, ale nie sam spalony jest tu problemem, tylko wątła kondycja sędziego. Pewnie będzie spora gówno burza po tym wszystkim. Nie może być tak, że w tak ważnym widowisku, o tak wielką kasę, niedyspozycja sędziego może tak odwrócić losy spotkania. Ja rozumiem poziom ekstraklapy, jakiejś drugiej ligi niemieckiej,  ale poziom ligi mistrzów? Były przecież próby, udane, z powtórkami, chyba czas na odważne decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja powiem tak.

 

Piłka z roku na rok jest coraz szybsza i dynamiczniejsza, technika idzie pomału w zapomnienie, teraz wszystko idzie w dynamikę i prędkość.

Sędziowie widać że nie potrafią dotrzymać kroku piłkarzom, to jest ten czas według mnie gdzie formuła jak największej ilości sędziów/oczów na boisku się wyczerpuje. Większa ilość arbitrów to tylko zwiększa wątpliwości co do podejmowanych decyzji.

 

Oczywiście w piłce nie ma czasu na analizy hokejowe czy siatkarskie, ale analiza wideo to mus, chociaż dla tych nieszczęsnych spalonych. Goal Line pięknie załatwiło sprawę, przy spalonych skuteczność podjęcia prawidłowej decyzji może nie byłaby 100% bo tego się nie da zrobić, ale na pewno była by większa.

 

Z drugiej strony znowu nigdy nie zrozumiem jak sędzia za bramką stojący zazwyczaj przodem do tego co dzieje się w polu karnym może nie widzieć z kilku metrów czy był karny czy nie.

 

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz huczy ze Baja wyebal sie do szatni sedziow i zaczeli ich wyzywac :24_stuck_out_tongue:
Kasa pod stolem wazniejsza... za takie cyrki powinni zawieszac sedziow na pol roku bo rozumiem 1 babol, 2 no max 3 ale nie 10.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dzisiaj będzie to nawet nie chce myśleć, dawno tak nie miałem że nie czuje ochoty oglądać takiego meczu w LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Dybala szybko zalatwil sprawe i bedzie mozna przelaczyc na Monaco - BVB. Po golu barka bedzie rozmontowana nie ma co sie oszukiwac nawet jak Juve dostanie czerwo to takiego wyniku raczej nie przepaszcza. Czuje w moczu ze Chiellini dzisiaj out (oczywiscie po decyzji sedziego z czapy) ale po wczorajszym meczu az takich cyrkow juz raczej nie bedzie bo jeszcze pomysla ze miliony ludzi zaczna cos podejrzewac :14bqqmb:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie cały świat widzi wszystko i pamięta każdą sytuację kiedy sędzia pomylił się na korzyść Realu, ale o karnym na Robbenie, który dał Bayernowi nadzieje nikt słowem nie wspomni. Jakie to wygodne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nóżka napisał:

Tradycyjnie cały świat widzi wszystko i pamięta każdą sytuację kiedy sędzia pomylił się na korzyść Realu, ale o karnym na Robbenie, który dał Bayernowi nadzieje nikt słowem nie wspomni. Jakie to wygodne. ;)

Tutaj mozna zakonczyc temat bo Cassemiro powinien wtedy siedziec juz na lawce ;) o ile dobrze pamietam i minuty mi sie nie pochrzanily.

Baja wydymany ostro, koniec tematu.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SkibaPL napisał:

Baja wydymany ostro, koniec tematu.

 

 

Przy całym braku szacunku do sędziowania, niestety ale tutaj się nie zgodzę. Real nie awansował dzięki sędziom.

 

To jest dwumecz i musimy patrzeć na to pod tym względem i przede wszystkim rozpatrywać obydwa mecze.

Zawsze będzie tak że "ściany pomagają gospodarzom", w minimalnym chociaż stopniu nawet. W Monachium było podobnie, w pierwszym meczu karnego po rzekomej ręce Carvajala również nie powinno być, dyskusja jednak ucichła ponieważ Widal przestrzelił.

 

Bayern odpadł według mnie z następujących powodów:

 

- Brak Lewandowskiego w pierwszym meczu, w drugim grał z blokadą (było widać czasem wczoraj jak nienaturalnie układał ciało przy biegu do piłki czy nagłych zwrotach)

- Bardzo słaba gra, skuteczność w pierwszym meczu u siebie, Real powinien zakończyć ten mecz dużo wyżej i praktycznie zapewnić sobie awans.

- 5 strzałów celnych Bayernu w dwumeczu, Real 25

- Dwa głupie osłabienia w obydwu meczach (Martinez, Vidal - powinien wylecieć już wcześniej gdy nadepnął Casemiro, ogólnie czerwo za całokształt wczoraj)

- Wystawienie wczoraj do gry zawodnika z kontuzją (Hummels)

- Vidal powinien być ściągnięty na początku drugiej połowy, czerwo wisiało w powietrzu.

 

Apropo Lewego to moim zdaniem on nie był gotowy na ten mecz, bo jeśli by był to w życiu Ancelotti by go nie ściągał, oczywiście jego zmiana była błędem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale mimo tych wszystkich błędów i słabości, Bayern i tak doprowadził do wyrównania. To jest dwumecz, ale po jego większości był remis. 2:1, 1:2, po równo. Mogło się zdarzyć wszystko. I wtedy wkroczył drukarz żeby jednak nie było po równo :listek:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chciałbym zapomnieć już o tym meczu, bo dzisiaj gurwa następna dawka chorych emocji pewnie się szykuje :Gmoch:

Jedynie o co mam żal to że sędzia musi wpierdolić swoje trzy grosze nawet w takie widowisko-samograj jak wczoraj.

 

Co do samej UEFY zaś to pewnie że chcą na siłę zrobić ten finał Real - Barca, choćby się mieli usrać po pachy.

 

Natomiast Lewy do Realu, nie ma innego wyjścia.

 

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No doprowadzili do tego że mi się już meczu nie chciało oglądać, a po dzisiejszym wręcz spodziewam się druku wielkoformatowego. Nie tak to powinno wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Kuipers posędziuje, taki leszcz do takiego meczu, no nieźle się zapowiada :30vm3cw:

 

Co prawda artykuł na stronie Realmadryt.pl ale w miarę sensownie napisane i wyliczone kluczowe kontrowersyjne sytuacje, bez stulejarskiego fanbojstwa.

 

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=73276

 

W skrócie:

 

5. minuta. Brak czerwonej kartki dla Vidala za faul na Isco – nieprawidłowa decyzja.
27. minuta. Brak rzutu karnego po faulu Xabiego na Ramosie – nieprawidłowa decyzja.
47. minuta. Brak żółtej karki dla Vidala za faul na Casemiro – nieprawidłowa decyzja.
51. minuta. Rzut karny po faulu Casemiro na Robbenie – prawidłowa decyzja.
77. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 1:2 – nieprawidłowa decyzja.
79. minuta. Brak żółtej karki dla Casemiro za faul na Robbenie – nieprawidłowa decyzja.
83. minuta. Czerwona kartka dla Vidala za faul na Asensio – prawidłowa decyzja.
97. minuta. Brak karnego na Casemiro – prawidłowa decyzja.
104. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 2:2 – nieprawidłowa decyzja.
110. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 3:2 – nieprawidłowa decyzja.

 

 

I na tym chyba wypadało by skończyć, czekamy na dzisiejszy horror.

 

 

 

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×