Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dobry bit :1_grinning:


Monaco gwalci

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę BVB.Barca trochę nieźle zaczęła mecz ale irytuje mnie to wymuszanie fauli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drukarka się zacięła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie wymienia toner i pójdzie jak nówka :Gmoch:

 

Tak ogólnie to straszny syf, oglądać się tego nie da.

Sędzia na razie pozytywnie raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie niebywale irytuje ta pobłażliwość sędziów. Ja wiem, że w imię "reżyserowania" i mnożenia zysków z rozgrywek ma to sens, ale dopóki UEFA będzie pozwalać na złośliwe wejścia po gwizdku, darcie ryja i przepychanie sędziów, wykopywanie piłki i symulacje to żadne VAR ani inne technologie tego sportu nie uratują. Smutne.

 

Sam mecz (Barca - Juve oczywiście), poza wyżej wymienionym aspektem, dla mnie świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, toreso napisał:

Sędzia na razie pozytywnie raczej.

Nic nie gwizdze nawet jak polowa barki go w sekunde obskoczy :24_stuck_out_tongue: drukarka sie nie udala bo wiedza, ze bedzie przypal :14bqqmb:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Juve strzeli to dopiero się zaczenie szol niektórych pilkarzy Barcy.

 

Uj z LM w niedzielę ŁKS gra mecz z Finishparkietem o fotel lidera ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wkurwiaja mnie niemiłosiernie te dziewicze piski i jęki, dotykanie sedziego gdzie przepisy są jednoznaczne teraz, zero kontaktu z sędzia.

 

 

Oby to się już skończyło, jeszcze tylko 45 minut i będzie można się delektować Monakiem w 1/2 :banderas:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy drukarz i przepychacz Realu może Kuipersowi co najwyżej buty czyścić. Chociaż nie ma co chwalić sędziego przed końcem meczu.

 

Wszystko na to wskazuje że pierwszy raz od wielu lat nie będzie Niemieckich drużyn w półfinale europejskich pucharów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być marmolada, jest wątły remis, fajnie chłopcy grają,  ale piłka jest dla poważnych drużyn :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narrrrraazieeee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz. Zabrakło skuteczności i dobrej lini pomocy. Nowy trener będzie to musiał ogarnąć.

 

W weekend może rozstrzygnąć się liga. Patrząc na ten sezon ligowy będą pewnie wszystkimi możliwymi sposobami drukować pod Real w El Clasico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz słaby jak woda po pierogach z marketu.

 

Impotencja strzelecka obu zespołów aż porażała, wręcz wywoływała uśmiech politowania czasem. Aż mi się drzemło chwilę.

Oczywiście gratulacje dla Juve za wyeliminowanie Barcelony, obrona zagrała na granitowo, jednak moim zdaniem w półfinale ich przygoda powinna się zakończyć. Szkoda trochę tego Bayernu, bo w sumie to wczorajszy mecz powinien być finałem.

 

Sędzie poprawnie o dziwo, dał radę. Albo potwierdzenie przelewu dalej wisi, nie wiem, oceniam to co widziałem na boisku.

 

Wiem że chuja mam do gadania ale chciałbym Finał Real - Monaco, obiektywnie dwie najlepiej grające dla oka i najskuteczniejsze drużyny w tej LM.

Atletico już również dziękuje, poprzedni finał z Realem wynudził mnie niesamowicie, podejrzewam że w przypadku awansu Juve do finału może być podobnie.

 

Tak więc Monako, po finał, po zwycięstwo :banderas:

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

e16ab2dfc254eae2a24e8fc8f46e74f5.jpg

 

Pani sedziowa w jakiejś tam lidze brazylijskiej, jezu, mogłaby mnie łapać na spalonym co pięć minut :1_grinning:

 

Nie, nie panowie, nie ten gnom po lewej, tylko ta pani w centrum uwagi ;)

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buffon jak nie teraz to już chyba nigdy nie zgarnie LM. Mam nadzieję że mu się nareszcie uda.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie dlatego kibicuję Juve w tej LM :). mam nadzieję że mu się uda jakimś cudem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynym plusem w grze Barcy wczoraj było to, że szkolenie Umtiti zostało zakończone i egzamin zdany na 6+. Oby był finał Juve - Monaco, bo już dość tych Realów i innych Madrytów. Monaco ciśnie jak w 2004;p Jednak z tych 4 zespołów jeśli miałbym typować, to Atl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cwir napisał:

ja właśnie dlatego kibicuję Juve w tej LM :). mam nadzieję że mu się uda jakimś cudem.

Jak wygrają finał też powiem że im kibicowałem.

Jakem wierny kibic zwycięskich drużyn :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Terry po 22 latach zwija sie z Chelsea. Negocjowali ale sam chcial odejsc zeby jeszcze troche pograc i mu sie nie dziwie skoro caly sezon grzeje lawe. Ostatni ze starej gwardii : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco ciupie jak należy. Chciałbym zobaczyć mecz Monaco - Atletico :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco potrzebuje przeciwnika, który gra otwartą piłkę. Od Atletico i Juve odbije się jak od ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj w LE tylko Celta awansowała bez dogrywki. Pozostałe trzy mecze kończyły się dogrywkami, a Lyon awansował po serii rzutów karnych.

 

Ciekawie było w meczu Schalke z Ajaxem, który grał w 10. W pierwszej połowie dogrywki Schalke strzeliło bramkę i było blisko awansu. Ale w drugiej połowie dogrywki Holendrzy wpakowali dwie bramki mimo osłabienia i grają w półfinale.

 

 

W meczu Manchesteru poważnie wyglądającej kontuzji doznał Ibra. Jeśli zerwał więzadła może to być koniec jego kariery.

 

ibra-315x417.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×