Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem, że może o to chodzić ale szczerze mówiąc to na powtórce w slow-motion tego nie zauważyłem.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałem, że może o to chodzić ale szczerze mówiąc to na powtórce w slow-motion tego nie zauważyłem.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Dokładnie to dotknął piłki 2 krotnie. Po poślizgu trafił piłkę a ona odbiła mu się od 2 nogi i poleciała do bramki. A można piłki tylko raz dotknąć przy strzale.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Franek Smuda czyni cuda rozbijając Cracovię 3:0. Za to Wisła Płock ma już niemal pewne utrzymanie.

 

Tych derbów to faktycznie dzisiaj strasznie dużo i to wszystkie o tej samej godzinie. Jutro jeszcze derby Łodzi w 3 lidze ze stadionu Widzewa będą transmitować na TVP3 i TVP Sport.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESCANDALO! w Madrycie. Kartka Nacho anulowana i może wystąpić w dzisiejszym meczu przeciwko Celcie.

Na pewno Perez posmarował, pojechali do Komitetu Apelacyjnego z reklamówkami z logo Realu. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 06.11.2014 o 12:14, awakeman napisał:

 

Ja mam. Polecam! Tylko nie kupuj za osiem stówek! Lepiej poczekać na rabat - nike sporo ich ma. Oglądaj sobie od czasu do czasu jakąś strone z promokodami i czekaj na zniżke. Ja tak już kupowałem, tyłko że nie ten model o którym mówimy/ Masz linka http://promocodius.com/pl/shops/nike-kupony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ESCANDALO! w Madrycie. Kartka Nacho anulowana i może wystąpić w dzisiejszym meczu przeciwko Celcie.

Na pewno Perez posmarował, pojechali do Komitetu Apelacyjnego z reklamówkami z logo Realu.  

 

real_zwierzaki_niskie_ceny_reklama.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła nareszcie coś gra i prowadzi. Nawet Mączyński strzelił.

W Gdańsku trwa jakaś masakra Jagi. Probierz kilka litrów whisky będzie musiał wypić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się rozpisywać, bo za dużo we mnie alkoholu i emocji.

Kto oglądał i zna realia, ten powinien zauważyć, że Jacek Magiera taktycznie zaorał Lecha, poszedł jak po swoje najpierw długimi podaniami, potem zmianami.

Plus geniusz Vadisa.

 

 

No i....   "sam jesteś fatalny" :1_grinning:

Legia Mistrz! :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to w Kielcach Bednarek syn wiceprezesa PZPN wydrukował niesamowicie pod Koronę i zepsuł dobry mecz. Dawno takie sędziowania żenującego nie widziałem w Ekstraklasie. Górski po takich symulacjach jak dzisiaj ma pewny udział w jakimś filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Sithman napisał:

Nie chce mi się rozpisywać, bo za dużo we mnie alkoholu i emocji.

Kto oglądał i zna realia, ten powinien zauważyć, że Jacek Magiera taktycznie zaorał Lecha, poszedł jak po swoje najpierw długimi podaniami, potem zmianami.

Plus geniusz Vadisa.

 

 

No i....   "sam jesteś fatalny" :1_grinning:

Legia Mistrz! :)

Vadis już od ponad pół roku jest poza zasięgiem reszty ekstraklasy. Godnie zastąpił w tym temacie Ljuboję. 

Czekoladowiec jest z innej planety, nie ucieka od odpowiedzialności,  szuka kontaktu, mentalnie siedem pięter nad resztą.  O wyszkoleniu technicznym nie będę nic pisał bo szkoda drwić z chłopaków biegajacych po polskich boiskach. Szkoda że pewnie po sezonie odejdzie, takie rekiny powodują że nasze podwórko wygląda choć trochę mniej szaro.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco z Glikiem w składzie zostało mistrzem Francji.

 

Do Ekstraklasy awansowała Sandecja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dzieci z katalonii. Real liderem!!!!!!! Sedzia nam pomagal ale to i tak nie mialo wplywu na wynik.

 

Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skup się,  jako kibic Realu, zaczynasz każdy post od Barcelony, to śmierdzi moczem.

Ps.

Piszesz " nam pomagał ", zapytam, jaki masz wkład w tym meczu że używasz słowa Nam? Grałeś w tym meczu? Układałeś taktykę? Darłeś ryja na stadionie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed rosyjskim strimem pewnie darł ryja :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no prawdziwy madridista nam się trafił na forumku:listek:

 

BTW. Zizu posłał kilka razy Krystynę na trybuny, ten odpoczął i  złapał formę na końcówkę sezonu. :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że przed meczami z Termalicą i Lechem byłem pesymistą, a tu proszę - 6 punktów, 8-0 w bramkach, rywale praktycznie w obu meczach nie istnieli. Już niezależnie od tego, jak ten sezon się zakończy to praca Magiery niesamowicie udana, ale też przyznać trzeba, że duży wkład w te wyniki mimo wszystko ma Hasi - gdyby nie on to pewnie nie byłoby u nas ani Vadisa ani Thibault - dwóch gości, dzięki którym środek pola w Legii przerasta środek pola w innych polskich klubach o kilka poziomów. Do tego Jodłowiec w formie i praktycznie można być spokojnym. W ogóle jak zawsze patrzę z dystansem na zapewnienia o szykowaniu formy na konkretny moment sezonu tak tutaj chyba nie ma piłkarza w Legii, który grałby poniżej oczekiwań - sam z największą przyjemnością, poza VOO i Moulinem, patrzę na Dąbrowskiego i Hlouska. Strach pomyśleć co by było, gdybyśmy mieli jeszcze napastnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fryz

Jestem tego samego zdania. Jeżeli te dwa mecze to nie przypadek, to o formę na końcowkę jestem spokojny.

Wczoraj Jaga dostała spory cios, mogą nie otrząsnąć się po tym nokaucie do soboty, na co liczę. Ich wynik to spore zaskoczenie, dostali srogie baty,  mimo że pierwsze 20 minut cisnęli Lechię niemiłosiernie. Widać że mają problem z motywacją, ale tak to jest jak się ma trenera który każdy za błąd czy inną interpretację, oskarża Warszawę i tworzy spiski. Zamiast wziąć się w garść,  bo pakę mają dobrą, wolą stękać że sędziowie zabrali im mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak jestem zaskoczony, że Jaga do samego końca walczy o to mistrzostwo - prawdę mówiąc, to wróżyłem im szybkie odpadnięcie z wyścigu na wiosnę. Teraz te plotki o odejściu Probierza  na pewno im nie służą i raczej ciężko będzie o ich motywację, do tego Legii raczej dobrze gra się w Białymstoku, więc liczę na kolejne 3 punkty w niedzielę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno przed meczem z Pogonią wypłacono premie za LM a Miduski podniósł stawkę za mistrzostwo :rydzy:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co jak co ale ten puchar wyszedl zajebiscie, az dziw bierze, ze sie tam nie podusili.

 

urwa widzieliscie to? nie widzialem jeszcze takiego zawodnika sp/spd ktory tak idealnie schematycznie zabiera pilke rywalowi. Wszystkie wslizgi wygladaja podobnie i sa w 100% skuteczne - majstersztyk.

ladnie zmontowane - dobry dzik.

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL jasne, że widziałem. Naingollan swego czasu był bardzo mocno wiązany z transferem do Chelsea. Już sobie wyobrażam, co by ten kozak robił na boiskach w Anglii. 

 

Widzieliście co się wczoraj wydarzyło w Ligue 2? Amiens w 96 minucie bramka na wagę awansu do Ligue 1.. Z 6 miejsca na 2. Kurde, odrazu takie sytuacje kojarzą mi się z mistrzostwem Manchesteru City w 93 minucie z bramką Aguero i szalonym komentarzem Twarowskiego. 

 

NIESAMOWITE:

 

 

Dzisiaj chyba obejrzę Bundeslige. Hamburg gra mecz bezpośredni z Wolfsburgiem. Błaszykowskiemu wystarczy remis, a Hamburg musi wygrać. Kurde, jakoś słabo sobie wyobrażam Bundeslige bez Wolfsburga, a Hamburg od kilku sezonów gra b.słabo i obija się o te końcowe lokaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na MŚ U20 sędzia Mohammed Abdullah Hassan wyrzucił z boiska Lautaro Marineza dzięki systemowi VAR. Chwile ta weryfikacja trwała, ale dzięki temu uderzenie łokciem nie uszło płazem Martinezowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusie cudny ten VAR :banderas: Pięknie to wygląda i napawa optymizmem :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ogarną timing i będzie elegancko :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×