Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fryz napisał:

 

Z tego co mówił Boniek to na kolejkę ma być wybierany jeden topowy mecz i dwa losowo.

Powinien być jeden topowy, dwa losowe i jeden specjalnie dla oszołoma Probierza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w najbliższej kolejce Ekstraklasy będzie testowany VAR podczas meczu Korona vs Legia. Jednak główny arbiter nie będzie mógł jeszcze z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą równi i równiejsi - jak wszędzie, kompromitacja trochę :D. Ciekawe jak będą losować ? może "ciepłe" kulki ? :1_grinning: haha

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Krosek napisał:

Już w najbliższej kolejce Ekstraklasy będzie testowany VAR podczas meczu Korona vs Legia. Jednak główny arbiter nie będzie mógł jeszcze z niego korzystać.

To bardziej szkolenie i zapoznanie z technologią niż test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robią to źle a jak zaczynają testy to też źle. Wystarczy przeczytać wywiad z Bońkiem w którym mówi, że chodzi o kasę a sam VAR to jednak ciągle testy. Zamiast się cieszyć, że u nas zaczynają z tym działać to ino narzekacie.

Ciężko też Bońkowi nie przyznać racji odnośnie samej ligi. Jeśli jest dodatkowe 7 kolejek to ten feralny podział pkt musi być inaczej jest to bezsensu.

Ja bym widział 18 zespołową ligę, dwie spadek a trzy do baraży plus może jakieś baraże o miejsce pucharowe.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o narzekania,  irytuje mnie system wyboru. Niech dadzą trzy mecze losowane,  a nie że niby jeden szlagier. A niby dlaczego Ci lepsi mają być faworyzowani? 

Oczywiście że fajnie że się ruszyło,  wolę coś niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas zastanawiam się co oni chcą testować?

Ustawienie stanowiska z monitorem, na którym ogarnięty realizator puści szybko konkretną powtórkę wymaga wielkich tygodniowych testów, nauki?

Techniczny rzuci okiem, da sygnał na ucho do głównego i tyle.

W dodatku tylko przy mega kontrowersjach.

Co tu jest niejasne i wymagające testów?

W pracy mam poważniejsze algorytmy, których muszę pilnować, a które niejednokrotnie ratują ludziom życie.

Wdrożenie kolejnego trwa zwykle jedno popołudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to aby sprawdzić system, tu chodzi o to aby sprawdzić ludzi, bo to najczęściej jednostka zawodząca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, malyksg86 napisał:

Nic nie robią to źle a jak zaczynają testy to też źle. Wystarczy przeczytać wywiad z Bońkiem w którym mówi, że chodzi o kasę a sam VAR to jednak ciągle testy. Zamiast się cieszyć, że u nas zaczynają z tym działać to ino narzekacie.

Ciężko też Bońkowi nie przyznać racji odnośnie samej ligi. Jeśli jest dodatkowe 7 kolejek to ten feralny podział pkt musi być inaczej jest to bezsensu.

Ja bym widział 18 zespołową ligę, dwie spadek a trzy do baraży plus może jakieś baraże o miejsce pucharowe.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Serio? Nie widzisz potencjalnej różnicy?! To jest liga profesjonalna, podobno.

Podział punktów jest bardziej sprawiedliwy, bo Jagiellonia byłaby na czele, a nie jest :good:

VAR w trzech meczach w kolejce, co z 1. ligą?  Podobno też jest profesjonalna. Po kosie w pk nie da się spaść ale można awansować... albo odwrotnie, zależy od VAR.

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfsburg na niezłym fuksie zapewnił sobie pozostanie w Bundeslidze. Karny z kapelusza, level max. Poziomem debilizmu chyba chcą być w czołówce za zawodnikami Barcelony. 

 

Dawać te powtóki, bo na przewracające się panienki patrzeć się nie da. A i w Anglii może się ogarną niektórzy, w tym Costa który w sytuacjach symulacji jest na 50/50, bo w tym sezonie dosyć często był faulowany, a sędzia tego nie widział. Oczywiście to go nie usprawiedliwa, bo pozatym zachowuje się na boisku jak debil, a i tak mam ogromną nadzieje, że Chińczyki wyłoża za niego fajne siano, jak za drewniaka Oscara :1_grinning:

 

Już widzę te pwotóreczki i sytuację jak cały stadion ogląda powtórkę przewracającego się o własne korzenie Ashley'a Younga. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, korwin napisał:

Stadion ch**a będzie widział.

 

No właśnie szkoda, można by przecież pokazać całemu stadionowi, jak taki nurek sobie ładnie leci. Może takie coś nakłoniłoby niektórych do gry fair-play. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio? Nie widzisz potencjalnej różnicy?! To jest liga profesjonalna, podobno.

Podział punktów jest bardziej sprawiedliwy, bo Jagiellonia byłaby na czele, a nie jest :good:

VAR w trzech meczach w kolejce, co z 1. ligą?  Podobno też jest profesjonalna. Po kosie w pk nie da się spaść ale można awansować... albo odwrotnie, zależy od VAR.

Przecież tu chodzi o kasę na ten system, potrzeba do tego dodatkowych sędziów, dodatkowych operatorów itp.

Druga liga też jest profesjonalna i tam też będziesz wymagać var?

Niech to testują.

 

A co do ligi to najsprawiedliwszy wynik jest taki, że każdy gra z każdym dwa mecze a na koniec tabela pokazuje kto ma najwięcej pkt. Ale jeżeli już jest ten podział tabeli i pkt to niech jest, tylko teraz chcą zniesienia podziału pkt a za dwa sezony im się odwidzi i potem co? Znowu podział pkt? Dodatkowe pkt za frekwencję w zależności czy jest będzie to dzień parzysty w miesiącu z literą r?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co dobrego jest w tym podziale punktów i czemu dokładnie bez niego obecny system nie ma prawa bytu? Dla mnie generalnie jakieś rundy mistrzowskie z dzieleniem tabeli to kretynizm (z punktu widzenia sportowego), ale podział punktów nie dość, że jest kretynizmem to jeszcze zwykłym zaprzeczeniem idei rozgrywek ligowych i generalnie "złodziejstwem".

 

Co do VAR to ja tam jestem na tak, niech testują i wprowadzają, byle nie było tak, że tylko Legii mecze będą sprawdzać. :1_grinning:

 

Chociaż VAR i tak zapobiegnie tylko znikomemu procentowi błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą sprawdzać tylko mecze Legii, to kiepsko, bo cała Polska nie będzie miała o czym pisać w internetach ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przeglad sportowy

Dzisiaj final FA Cup Arsenal - Chelsea (Fabregas strzela a po wygranej Conte zapala cygaro), a jutro ostatnie spotkanie Tottiego w AC Roma (786 mecz), kolejna legenda odchodzi potruchtac w Ameryce. Chyba tylko Giovinco wybral MLS dlatego, ze chce tam grac a nie na emeryturke. Niezly wariat z niego jest

 

troche mi Shaqiriego przypomina taki napakowany karakan. Gral z Conte w Juve i to dopiero bylby transfer taki Giovinco na napadzie w Chelsea o ile mieli ze soba dobre relacje.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

przeglad sportowy

Dzisiaj final FA Cup Arsenal - Chelsea (Fabregas strzela a po wygranej Conte zapala cygaro), a jutro ostatnie spotkanie Tottiego w AC Roma (786 mecz), kolejna legenda odchodzi potruchtac w Ameryce. Chyba tylko Giovinco wybral MLS dlatego, ze chce tam grac a nie na emeryturke. Niezly wariat z niego jest

  Ukryj zawartość

troche mi Shaqiriego przypomina taki napakowany karakan. Gral z Conte w Juve i to dopiero bylby transfer taki Giovinco na napadzie w Chelsea o ile mieli ze soba dobre relacje.

 

Dla mnie Giovinvo to taki wyjątkowy napastnik. Niski, z konkretnym pociągnieciem z dystansu, taki Messi w słabszym wydaniu. Ciekawe jakby sobie poradził w takiej Premier League, przecież nie można go spisywać na straty bo jest "mniejszy". Swoją drogą polecam śledzić jakie bramki on tam trafia za oceanem, istna poezja. I to nie tak, że bramkarz słaby albo ciulowa obrona, petardy z ponad 20 metrów nie do oborny, dopasowane co do centymetra. 

 

BTW. Liczę dzisiaj na geniusz Hazarda i występ Bathsuayi'ego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Sithman napisał:

Jak będą sprawdzać tylko mecze Legii, to kiepsko, bo cała Polska nie będzie miała o czym pisać w internetach ;)

 

 

Nie martw się, wymyślą coś innego - że terminarz pod Legię czy coś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do systemu VAR... co tu sie kurwa odjebalo? serio juz taki mecz musieli zepsuc? czy tak trudno przez sluchawke zapytac bazy czy byla reka czy nie? a nie biegnie do liniowego, ktory tez nic nie widzial...

 

Mecz genialny, swietne widowisko od bramki do bramki ale Chelsea zagrala dzis jak kasztany na kacu...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ekstraklasie ręka Boga w wykonaniu Siemaszki która to wyrzuciła Ruch z Ekstraklasy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liczę dziś na obfity gangbang w wykonaniu Barcy :messi:Na całkowite upodlenie ogórka i zgarnięcie Pucharu Króla :messi:

Ale jak to będzie czas pokaże... :30vm3cw:

P.S. Się czelsi pięknie osrała :ronnie: Dziadziuś wenger ich wyruchał :jaro:Wszystko i wszędzie wygrywają tylko WIELCY :antonio:

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramsey strzelił to znowu pewnie ktoś umrze. Dobrze że sędzia się nie nabrał na symulanta i nie wypaczył wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krosek napisał:

Ramsey strzelił to znowu pewnie ktoś umrze. Dobrze że sędzia się nie nabrał na symulanta i nie wypaczył wyniku.

 

No jasne, przecież wystarczy że przepuścił Sancheza w 5 minucie. Chelsea zagrała dno, ale jak Xhaka nie wyleciał z czerwo to ja nie wiem. W pierwszej połowie sędzia chyba zapomniał o kartce dla niego, a w drugiej dostał za szarpanie Williana. Matić to ja już od początku wiedziałem, że będzie tragedią i tak było. Pedro to naprawdę, statystyki go ratują, ale jego niekiedy to bym z chęcia posłał z powrotem do więcej niż klubu, bez żadnych skrupółow. 

 

Dawać ten system VAR, bo sama Chelsea dostala nie pierwszą bramkę w plecy po błędzie sędziego w tym sezonie.. Moses bez komentarza.. Taki dobry sezon, a potem jak to mawia klasyk, Przybarcelonił :/ A sama symulka, może nie tak widowiskowa jak ta Alby, ale b.podobna.

 

A Sanchez widzę swoje najlepsze sztuczki z gry za czasów Barcy ma nadal w sobie. Trening z siatkarzem Pique i Abidalem jak najbardziej się przydał, oby ta cwaniacka morda nie przeszła do Chelsea, bo kolejnego katalońskiego pajaca nie przeżyję. Już Pedro tutaj wystarczy.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×