Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Buffon w finale wpuścił tyle samo bramek co w całej edycji CL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten kasztan przypajacowal... wchodzi z lawki i juz wylecial brawo. Dali sie wydymac i 2 bramki po rykoszecie, ktore mlody Buffon by wyciagnal. Dybala zawiodl najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie Ramos wywalil tego frajera na czerowna kartke.

 

Pique carbon salut al campeon!

Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już chciałem mówić, że Real przynajmniej nie pajacuje i nie symuluje jak Barca w finale z Juve. Liczę, że karanie symulantów szybko z PL przeniesie się na inne rozgrywki. 

 

Szkoda, ale jakby nie patrzeć, Real lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizaz jaki gwałt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pieknie Ramos wywalil tego frajera na czerowna kartke.

 

Pique carbon salut al campeon!

Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!!

Ogarnij się chłopie bo tych Twoich postów się czytać nie da. Jeśli robisz sobie bekę to ok, jeśli jednak wszystko co piszesz to Twój tok myślenia to szkoda mi Ciebie.

Jako kibic Juve ubolewam, że kolejny finał przegrany, szkoda Buffona. Pozostaje pogratulować Realowi wygranej i napisania jakiejś tam historii wygrania z rzędu dwóch finału LM

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4:1 ale ich rozjechali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no cóż,  Real lepszy bez dwóch zdań. Po przerwie Juve nie ta drużyna. Ramos dobry kasztan,  wbił się wslizgiem na pograniczu czerwieni, a pajacując sam wymusił czerwień u rywala.

No nic, jutro zdzieram gardło na Ł3, mam nadzieję że będzie ekstaza. 

Ps.

Czyżby Legia była jedyną ekipą która zabrała punkty Realowi w LM? 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze remisowali w grupie z Borussią i przegrywali z Atletico w półfinale. Ale trzech bramek Realowi w LM w tym sezonie chyba nikt nie strzelił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pique carbon salut al campeon!

Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!! Campeones, campeones ole ole ole!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 50 minuty tak ja powiedziałem kumplowi. Albo Real ich zniszczy, albo Juve skontruje i wygra. Jednak Real jest najlepszy w historii piłki klubowej. Zidane osiągnął wszystko. I jak grał i jak trenował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie co się stało z Juve po przerwie? Z drużyny która śmiało atakowała,  do tego robiła to w inteligentny sposób,  stała się piłkarskim średniakiem. Od 75 min Juve zaczął uskuteczniać balony od obrońców do Mandziukicia, który był totalnie słaby w tych przyjęciach. 

Real taktycznie majstersztyk, widać rękę Zidana. Przejścia z obrony do ataku, te kontry, wybiegane schematy, najwyższa półka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może dlatego, że Real zaczął grać to co grał cały sezon. Byłem niesamowicie zdziwiony jak Juventus sobie radziło przez pierwszą połową. Real nie mógł grać swojej piłki. Praktycznie oglądałem wszystkie mecze Realu i w każdym praktycznie meczu absolutna dominacja. i jedyna myśl jaka mi przychodziła to to, że Juve jednak jest strasznie mocne. Jeśli Zidane tak to właśnie chciał rozegrać ( pierwsza połowa ) to ja nie mam pytań, bo rozwalili ich koncertowo. To nie możliwe, żeby Juventus tak siadł w drugiej połowie. Taktyczny majstersztyk Zidana. Nic dodać, nic ująć.

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mówić co się chce na temat CR.

Ja go nie trawię, sposób jego bycia... pozer, płaczek, łajza etc.

No ale trzeba przyznać, że poraz kolejny facet zapewnił sobie i swojej ekipie coś wielkiego.

Nie ma innej możliwości niż złota piłka dla niego.

Liczyłem na Juve i wyróżnienie dla Buffona na koniec kariery, trudno.

 

Dziś rozstrzygnięcia na naszych boiskach.

Ciekawe co dziwnego wydarzy się w 1 lidze.

A za kilka dni rozpocznie się "wsteczne odliczanie" do meczu reprezentacji!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można mówić co się chce na temat CR.

Ja go nie trawię, sposób jego bycia... pozer, płaczek, łajza etc.

No ale trzeba przyznać, że poraz kolejny facet zapewnił sobie i swojej ekipie coś wielkiego.

Nie ma innej możliwości niż złota piłka dla niego.

Liczyłem na Juve i wyróżnienie dla Buffona na koniec kariery, trudno.

 

Dziś rozstrzygnięcia na naszych boiskach.

Ciekawe co dziwnego wydarzy się w 1 lidze.

A za kilka dni rozpocznie się "wsteczne odliczanie" do meczu reprezentacji!

Dokładnie, może w tym sezonie i miał momenty spadku formy ale jak odpalił w pewnym momencie to trzymał wysoki poziom do samego końca. Jestem kibicem Juve od bodajże 20 lat może nawet więcej. Szkoda tych wszystkich przegranych finałów. Najbardziej żal mi Buffona. Ale taka jest piłka. My możemy sobie tutaj dyskutować ale co musi dziać się w głowach piłkarzy wychodząc na taki mecz. Nie wyobrażam sobie.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze wrócił do 1 Li... tzn ekstraklasy.


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Oni przynajmniej mają stadion porządny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o różnicę w drugiej połowie to mnie również wydaje się że to nie Juventus "siadł" tylko właśnie Real odpalił, szczególnie cały środek pola i Juventus stracił dominację w tym rejonie boiska. Modric i Isco (w którym jestem osobiście zakochany) zamiast próbować rozgrywania środkiem gdzie przez praktycznie całą pierwszą połowę byli skutecznie odcinani bo Juventus mocno zagęszczało środek pola, biegali od lewego do prawego skrzydła na zmianę i tam grali dwójkowo z Marcelo/Carvajalem. Chyba każda bramka Realu padała po akcji ze skrzydła.

Mam nadzieję że zbyt dużych rewolucji kadrowych nie będzie i Florek odpuści sobie zakup De Gei, bo Keylor naprawdę potrafi dobrze bronić i ratować zespół co niejednokrotnie w drugiej połowie sezonu udowodnił. Możliwe że wyższy bramkarz by strzał Mandzukicia obronił bo nawet Keylorowi zabrakło dosłownie paru centymetrów żeby dosięgnąć piłki, ale wydawać 75 milionów na bramkarza kiedy ma się już solidnego to moim zdaniem strata kasy. Keylorowi zdecydowanie należy się jeszcze kredyt zaufania i postawienie na niego w przyszłym sezonie.

 

Krystyna po rundzie grupowej tracił do Messiego 9 bramek w kwalifikacji strzelców LM, a w meczach z Bayernem, Atletico i Juventusem udało mu się go nie tylko dogonić, ale też strzelić o jednego gola więcej i zgarnąć 5 z rzędu trofeum króla strzelców. Pierwszą połowę sezonu miał średnią i wielu go już skreślało mówiąc że to wiek i że najzwyczajniej w świecie CR się już skończył. Jak sobie teraz wyobrażę popiersie Krystyny i jego wyraz twarzy to mam wrażenie jakby ten dziwny "uśmieszek"? miał symbolizować to jak Cristiano strolował cały świat i zamknął wszystkim na koniec usta.

 

Mimo iż całym sercem byłem wczoraj za Realem to przyznaję że i mi było jednocześnie przykro ze względu na Buffona. Takich zawodników ze świecą szukać, pozostał z zespołem nawet kiedy został zdegradowany podczas kiedy połowa składu pouciekała gdzie indziej i pomógł Juventusowi odzyskać chwałę. Ogromny szacunek

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wracamy na salony!

 

Górnik dziś wygrał 1:0 po ładnym golu króla strzelców 1. Ligi - Angulo. Trzeba przyznać, że mecz był tragiczny, było widać, że chłopcy bali się straty gola. Stres jaki towarzyszył przy oglądaniu tego meczu był okrutny i z pewnością odbije się na zdrowiu ale było warto. W końcu w Zabrzu postawiono na młodzież, która się z tym klubem identyfikuje i po prostu chce się dla nich zdzierać gardło. Wierzę, że Górnik z czasem stanie organizacyjnie na nogi i w przyszłości 15 gwiazdka stanie się faktem ale teraz trzeba zejść na ziemię i w przyszłym sezonie wywalczyć utrzymanie w ekstraklasie.

 

Ekstraklasa dla Górnika hej hej!

 

 

 

Ps. Brawa dla Wisły Puław za postawę przy organizacji meczu i wpuszczenie naszych kibiców na trybuny mimo braku biletów. Szacunek.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ronnie:CR7 tylko ogorkom strzela, także spokojnie :1_grinning:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie zagrali jakąś parodię piłki nożnej. Wielka szkoda że na Legii się to nie zemściło bramką Jagi w 100 minucie, ale przynajmniej na Lechii się zemściło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety widziałem ostatnie 15 minut polskiej Ekstraklasy (oba mecze Lech i Legia). To jest przykre, jaki poziom futbolu jest prezentowany w Polsce. Jeśli Lech faktycznie grał tak frajersko cały sezon(końcówki meczów) to razem z LFC mogą się bić o frajera roku, no zapomniałbym dopisać PSG, ale Ci przebili w tym roku każdego, nawet tego pajaca Ramosa ze swoim zachowaniem. 

 

Szkoda mi Juve w uj. A Cuadrado to ja wiem dlaczego nie gra w Anglii, jaki to jest kasztan to nie mam pytań. Ramos mógłby naprawdę zamknąć mordę i przestać się wyzywać razem z Pique, bo choć jednego i drugiego nie trawię, to Sergio wydaje sie być nie dość, że pieprzonym symulantem, to w dodatku skończonym idiotą. Tacy piłkarze jak on, Pedro, Pique czy Villa nigdy nie zdobędą mojego szacunku i wielu innych kibiców za swój kretyński styl bycia na boisku.

 

Ronaldo jest z innej planety. Szacun. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sergio to gość legenda, nie ważne co zrobi .. fakt to była błazenada.. ale 94`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadam bawić się dalej:kwach:

 

PS. Piachu, gratulacje :good:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×