Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi jeszcze świtało i pogrzebałem w źródłach - historia pięknie zatoczyła koło.

Pamiętacie eliminacje do Euro 2000? Wójcik wtedy wystawił 6 obrońców na mecz z Anglikami. Rumuni dzisiaj 5, analogia sama się nasuwa.

Jesteśmy dla nich tym, czym wtedy Anglia dla nas. I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu człowiek drżał przed takimi meczami.

Mało tego - wtedy skończyło się 3-1, dzisiaj też. Hattrick Scholesa wtedy, dziś hattrick Lewego, z tą różnicą, że Lewy nie załadował ręką ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawałka za to przy prowadzeniu wysokim wpuszcza kolejnych napastników. Widać wyznaje zasadę, że najlepsza obrona to atak.

 

Hajto komentując to chyba jakiś pijany był z tymi tekstami. W piątek grał w meczu legend i może to on na niego tak podziałał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajto z tymi koszulkami pojechał lepiej niz ze składem Kaiserslautern😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudelku (pantofelek też potwierdził), że Veratti już jedną getrą w Barcelonie :messi: Jak wzmocnią porządnie pomoc to MSN będzie gangbangowało co mecz :antonio:

Edytowane przez haobao_PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki mówią też, że jest to zwykłe mydlenie oczu aby renegocjować kontrakt z PSG. Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11.06.2017 o 03:55, Krosek napisał:

Nawałka za to przy prowadzeniu wysokim wpuszcza kolejnych napastników. Widać wyznaje zasadę, że najlepsza obrona to atak.

 

Hajto komentując to chyba jakiś pijany był z tymi tekstami. W piątek grał w meczu legend i może to on na niego tak podziałał.

 

Od Hajto to zapamiętałem: "wybija spokojnie ale trochę nerwowo"

Ale było na pewno więcej tego typu komentarzy. :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny się śmiał z Krychowiaka, a jak przejdzie do Juve to też mu tyłek do ławki przyrośnie. Gigi tak łatwo nie odpuści. :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, bezglutenowe naleśniki,  przypominam że dziś startują ME U21. Gramy wieczorkiem ze Słowacją. Wcześniej mecz Szwecja Anglia z naszej grupy. Przewidywania są różne,  od tego że wyjdziemy z grupy,  po takie że się obsramy na miętowo. Ale pokibicować, tak czy siak, warto! :Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze komentują Borek i Hajto, więc nawet z tego powodu warto oglądnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na skład młodzieżówki z 74' wymieniony przez Hajto :pazura:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, okoni napisał:

Ej, bezglutenowe naleśniki,  przypominam że dziś startują ME U21. Gramy wieczorkiem ze Słowacją. Wcześniej mecz Szwecja Anglia z naszej grupy. Przewidywania są różne,  od tego że wyjdziemy z grupy,  po takie że się obsramy na miętowo. Ale pokibicować, tak czy siak, warto! :Gmoch:

 

Idę za tydzień w piątek na mecz z Hiszpanii z Serbią bo grają w moim zapyziałym mieście.

Wszystko tylko po to żeby zobaczyć Asensio na żywo :1_grinning: , w końcu strzelec jednej z bramek w finale LM. 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Ja lecę na Włochy - Niemcy za tydzień w sobotę do Krakau. Na naszych nie było szans z biletami.

 

 

 

 

 

 

 

No to zaczynamy.

 

 

 

 

 

 

 

Jak ktoś nie ma Polszmatu to na satelicie (Astrze) za darmo jak zwykle dają wszystkie mecze mistrzostw.

 

 

Kanał Sport 1

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo grają ci Anglicy i Szwedzi. Remis dobry dla Polaków i trzeba liczyć że ograją Słowację.

 Ja lecę na Włochy - Niemcy za tydzień w sobotę do Krakau. Na naszych nie było szans z biletami.

Na mecze Polaków to jacyś znajomi z PZPNu nakupili biletów, albo inni wyżej postawieni. Sam wtedy całą noc patrzyłem, to tuż po pojawieniu się biletów, nie było ich dużo w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sztukmistrz w tańcu nowocxesnym na środku boiska, dobrze że już mnie pierwszy szmer po piwie łapie :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truskawka na torcie :listek:

 

Hajto Ty wuju, ale bym Cie kochał :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szmugler znowu o tych truskawkach na torcie.

Nie da się tego prostego człowieka strawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kadra to trochę przypomina naszą kadrę seniorską sprzed przyjścia Nawałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem.  Takie ułańskie szarpanie, bez ładu i składu,  na aferę,  a może coś się uda. Słowacy przemyślane przejście z obrony do ataku, kilka podań i są i nas pod bramką,  a my taki wschodnio słowiański chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widać niestety ze to piła młodzieżowa w dalszym ciagu, pomimo tego że większość tych chłopaków gra już w pierwszych drużynach swoich klubow.

 

 

Teraz chyba się ockneli trochę, narazie trochę słabo, porównując te mecze U-21 naszych które widziałem do tej pory.

 

 

 

Ten nasz Nojer w bramce niezły as :Gmoch:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowacy czytałem że dużo więcej grali w klubach, więc mają ogranie i przynajmniej lepszą formę. U nas niedość że bramkarz partacz, to jeszcze niektórzy piłkarze grali niewiele.

Ze Szwecją zagramy o wszystko, a z Anglikami najpewniej o honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bombel na bramce to podobno talent. Strach się bać jak wystawimy beztalencie.

Słowacy pograli trochę w piłkę i wystarczyło. Jak dzieci we mgle.
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mediach burza, że CR7 odchodzi z Realu.

Oczywiście pismaki twierdzą, że w tej sprawie wiedzą nawet więcej niż sam Ronaldo.

No ale ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten bombel na bramce to podobno talent. Strach się bać jak wystawimy beztalencie.

Słowacy pograli trochę w piłkę i wystarczyło. Jak dzieci we mgle.

 

 

Ogólnie Wrabel bronił w tym sezonie w Olimpii Grudziądz (zespół z mojego miasta), ogólnie bardzo solidnie i nie raz dzięki niemu były korzystne wyniki. Ale w reprezentacji coś jak widać mu nie idzie nie pierwszy raz.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kadrze atmosfera też musi być ciekawa. Wypowiedź Bielika o treningach: c70e6bc88431eb41391d37993674cea4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×