Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Portugalia z Meksykiem dobry meczyk. 1:1 do przerwy i sędzia nie uznał bramki ze spalonego zdobytej przez Pepe dzięki sprawdzeniu VAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapustka najpierw masa. Chłopak wygląda jakby dopiero zaczął dojrzewać. Nie ma czym walczyć z obrońcami. 

No wczoraj dwa fajne mecze w pucharze konfederacji. VAR spisuje się bardzo dobre jak było widać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz Anglików ze Słowakami dobrze się dla nas ułożył. Teraz czas pokazać czy coś tam jednak bimba między nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belik to chyba jednak miał rację :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na ten mecz i oczy mnie bolą. To co gra Dawidowicz, to co cały zespół gra w defensywie to jest totalna katastrofa. Nasz plac na wasz plac, tylko ten drugi plac to zespół który gra to co chce. A nasi totalnie źle się ustawiają, o właśnie gol na 1:2, ręce opadają. Chyba to co Bielik powiedział to zwyczajnie prawda i tyle.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęsta mgła nadal zalega. Chłopakom potrzebne są kaski najlepiej z mocnymi halogenami, bo się pozabijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawidowicz ogólnie porusza się jakby miał kija w dupie. Hajto dobrze go podsumował. Bielik miał rację. To wszystko jest bez jaj.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, Drągowski to grywa czasami w tej kadrze U-21 czy tylko ławeczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzanie problemu do Dawodowicza to spłycanie tematu. Drużyna jest źle przygotowana taktycznie, źle się porusza, brakuje lidera. Czas na zmianę selekcjonera.

 

Dodam, że Dorna nie pomaga drużynie. Ściągnięcie Dawodowicza w 88. minucie to jawny sabotaż.

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grze młodych nic nie będę pisał, bo każdy widzi.

Napiszę tylko jedno:

HAJTO - SKOŃCZ!!

Facet jest totalnie amedialny.

Kto go promuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dla mnie dziwne, że Hajto tyle się utrzymuje w roli komentatora. Chociaż osobiście to mnie to nie interesuje kto komentuje, a z nim dobra beka jest :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, karny.

A mnie irytuje Hajto.

Zciszam i puszczam Slipknot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam z Hajty niezłą bekę jak oglądam mecze z jego komentarzem: "bojsko", "szczał z palcy", "antizipiren" itd itd. Momentami potrafi być to na pewno irytujące ale z odpowiednim nastawieniem można mieć niezły ubaw :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć ubaw, ale nie gdy słyszysz jego tępe anegdotki enty raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twitterze widziałem że już ludzie przygotowują sobie bingo na kolejne mecze z udziałem Pana Hajty także są i tacy którzy wyczekują tych samych tekstów :1_grinning: ja jestem gdzieś pomiędzy bo często oglądałem Bundesligę na Eurosporcie i chyba dużo częściej miałem okazję się pośmiać niż irytować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten Hajto to także marketing ( słaby, bo słaby ), ale mogę się założyć, że wiele ludzi włącza meczyk Bundesligi tylko po to, żeby posłuchać Hajty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku na pewno sprawdza się to w zestawieniu z Mateuszem Borkiem, bo jak komentował z Tomaszem Lachem to szczerze mówiąc gorzej mi się tego słuchało :1_grinning:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś wywiad z Bielikiem? Dacie linka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Był jakiś wywiad z Bielikiem? Dacie linka? 

 

Hajte można lubić lub nie, ja lubię ale dziś to słusznie pojechał Dawidowicza bo to co pokazał ten gość to tragedia ale bardziej mnie wkurwiała gra obronna i jeszcze Stępiński.

 

Jak Nawałka widział dziś nasz pressing to raczej wysiwiał już do końca.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu pooglądałem starą dobrą reprezentacje w piłkę nożną. Dobrze, bo już mi się te ciągłe wygrywanie i dobra gra orłów Nawałki znudziła. W końcu mieliśmy legendarny meczyk otwarcia, o wszystko, a jeszcze przed nami wisienka na torcie i mecz o honor ( tak wiem, matematycznie możemy ). Te partactwo na boisku mmmm;* Te obliczenia mediów po drugim meczu, co się musi stać, żeby awansować i ciągle mamy szanse <3. No i najlepsze: Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!. Aż mi się łezka w oku zakręciła tak mi tego brakowało.

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka z Zabrza

 

 

Mistrzostwo.

 

Liczę na to, że chłopaki podłączą jeszcze piłkarzy z pamiętnego meczu z Lechem, bo pretensje o ustawianie spotkań w przypadku kibiców Górnika to niezła hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mikelsgrom1 napisał:

W końcu pooglądałem starą dobrą reprezentacje w piłkę nożną. Dobrze, bo już mi się te ciągłe wygrywanie i dobra gra orłów Nawałki znudziła. W końcu mieliśmy legendarny meczyk otwarcia, o wszystko, a jeszcze przed nami wisienka na torcie i mecz o honor ( tak wiem, matematycznie możemy ). Te partactwo na boisku mmmm;* Te obliczenia mediów po drugim meczu, co się musi stać, żeby awansować i ciągle mamy szanse <3. No i najlepsze: Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!. Aż mi się łezka w oku zakręciła tak mi tego brakowało.

 

Mistrz :vxoAZzf:

 

Ale tak na poważnie, to jestem zawiedziony tym co pokazali w tych dwu meczach, widać że coś tam w tych chłopakach drzemię jest potencjał.

Jednak przygotowanie taktyczne i mentalne do meczu było i prawdopodobnie jest na poziomie bliskim zera. Nie wiem, ten Dorna dla mnie to typowy Wuefista spod Radomia.

On ma być podobno następcą Nawałki naszego kochanego :obama: Chrystusie, oby nie.

 

Ten Bielik nie taki głupi chłop, oczywiście nie można w takim momencie mówić takich rzeczy, ale miał racje, przynajmniej z tego co widać. Przygotowanie do turnieju poległo całkowicie.

 

No i Hajto oczywiście, mam wrażenie że wczoraj wszedł na jakiś Uber level, jak on ich tam jeb**ał wczoraj :vxoAZzf:

Mistrz, biały kruk Polskiego komentatorstwa po prostu.

 

 

 

Edytowane przez toreso
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×